Gel leští na nehty trhliny dříve, než by mělo být

Všichni lidé se musí, nebo spíše musí starat o sebe, aby dodržovali hygienu. A naše nehty nejsou výjimkou, protože také vyžadují zvláštní péči. Co by vaše nehty vypadaly dobře upravené, elegantní a krásné, nemusíte se jen starat o ně, ale i „zdobit“ je. Pohled na takové nehty je dvojnásobně příjemný. Moderní technologie nám umožňují používat gelový polštář, který vydrží mnohem déle než obvykle, což je velmi výhodné, pokud nemáte čas neustále malovat nehty sami.

Gel by měl být udržován na nehtech po dobu 3 týdnů, v dobrém a čistém originálním stavu. Bohužel, někdy to začne praskat mnohem dříve. A to je opravdu problematické, protože často nemáme čas napravit nesrovnalosti na nehtech a jen je přinést do pořádku. V moderním rytmu života je o to více nutné strávit co nejméně času na takových maličkostech, aby bylo možné plnit vaše povinnosti jako nezávislá osoba. Proč tedy gelový polštářek na našich nehtech? Pro tuto situaci existuje několik vysvětlení.

Jedním z nich je nedodržování pravidel metody gelového leštění. To je špatný hřebík připravený pro tento postup. Ale jeho trénink je téměř jedním z klíčových bodů celého procesu! Před nanesením glazury je zakázáno používat krém na ruce a jiné mastné prostředky, stejně jako lak na mokré nehty. Mnozí toto pravidlo ignorují, ale většinoupřípadech je to proto, že tento trhlinový gel lak na nehty před předepsaným časem.

Je důležité vědět, jak správně provádět odmašťování. V žádném případě byste neměli nastříkat odmašťovací prostředek po celém hřebíku, nejprve jej naneste na ubrousek bez zdřímnutí a pak s ním otřete nehty a pečlivě ošetřete oblast v blízkosti pokožky.

Je také nemožné použít vodku pro odmašťování, snaží se šetřit. Tímto způsobem jen pokazíte celý proces. Nahraďte speciální nástroj pro odmašťování pouze alkoholem nebo odstraňovačem laků, který se skládá z acetonu.

Neošetřený hřeb může také sloužit jako jedna z příčin popraskání laku na nehty. Před nanesením glazury na gel je velmi důležité aplikovat hřebík s leštěním, což ho zbaví zbytečných nepravidelností. Zodpovědně přistupujte k výběru buffů pro nehty.

Nevytvářejte příliš silný nebo naopak tenkou vrstvu na nehtu, což povede k odlupování. A také nezapomeňte zapečetit vrstvy, které jste již použili.

Je nemožné umožnit, aby při aplikaci gelu leštily nehty nechtěné nečistoty a drobný odpadkový koš. Proto stůl předčistěte od zbytečných položek, které vás mohou vést k nežádoucímu výsledku.

K výše uvedenému mohou přispět různé vnější faktory k popraskání gelu na lak na nehty.

Například, pokud jste majitelem velmi tenkých a měkkých nehtů, pak se nejprve zapojte do posilování a pak použijte gelový polštářpro nehty. Můžete vyzkoušet další zpevňující gel ve prospěch času.

Užívání antibiotik může také způsobit předčasné popraskání gelového leštění, protože některé z těchto látek vystupují našimi nehty a kůží.

Různé nemoci (žaludek, štítná žláza, atd.), Kritické dny, mohou také způsobit, že váš gel polský praskne. Proto je opět nutné sledovat vaše zdraví. Můžete pít vitamin vitamínů, jít na fyzické vyšetření na specialisty a zjistit vše možné o stavu svého zdraví.

Používání domácích detergentů ovlivňuje stav nehtů. Ale protože v naší době je obtížné bez nich, je vhodné používat speciální rukavice pro mytí, které pomohou vyhnout se nežádoucímu výsledku.

Je také možné, že v procesu používáte nekompatibilní složky. Například základ a gelový lesk nejsou ze stejné linie, mohou sloužit jako praskliny.

Pokud jste si zakoupili lakový gel výrobce s nízkou kvalitou, může to také způsobit brzký lak na nehty. Nikdy nešetřete na vlastní péči. Vzhledem k tomu, že pokud jste zničit všechno, pak se zotavení bude s největší pravděpodobností trvat dvakrát více peněz a budete skončit ztrácí peníze, protože jste jednou litoval peníze.

Je velmi důležité přijmout odpovědný přístup k otázce nehtů, protože to může říci váš zdravotní stav. Ruce jsou váš nástroj, který používáte každý den a to by mělovypadat stejně dokonale jako obličej. Proto není nutné být k jejich stavu lhostejný.

Pokud vezmete v úvahu všechny tipy, které jsem uvedl výše, pak se brzy nebudete ptát na otázku: "Proč gelová polská trhlina na nehtech?".