Gel korekce nehtů

Váš drahý sen byl splněn, udělali jste si krásné gelové nehty. Létáte v oblacích, ale nějakou dobu to trvá, a už nevypadají tak krásně, jsou zde nějaké stratifikace a způsobují velké nepříjemnosti. Jde o to, že nic není věčné. A chci tolik, že prodloužené nehty na dlouhou dobu potěší jejich vzhled jejich majitele. Aby byly peníze vynaložené na vytvoření krásné manikúry zbytečné, je nutné je udržet v dobrém stavu. Jak a co je k tomu potřeba, vám v tomto článku řekneme.

Nejdůležitějším pravidlem je sledovat stav rozšířených nehtů. A pokud je nějaký problém, pak navštivte průvodce a neodkládejte ho donekonečna. Pro udržení nehtů v perfektním stavu pravidelně provádějte korekci.

Pravidelná korekce gelu vám a ostatním umožní vždy si vychutnat krásu vašich rukou. Víme, že nehtová destička roste rychlostí 1 mm za týden. Na základě toho se můžete rozhodnout, jak často budete muset nastavit nashromážděnou manikúru. Pokud je jednodušší říct, pak jakmile nehtové lůžko roste asi 2-3 mm, budete muset navštívit nehtový salon opravit nehty.

Gel korekce nehtů je tří typů:

 • Drobnáoprava se provádí v případě drobného poškození: škrábance, štěpky, loupání;
 • Průměr- s tímto typem práce se provádí prácenaplnění opracované části nehtového lůžka gelem;
 • Velké- prováděné s vážnými poruchami a vážným poškozením. S přemístěním umělého nehtu, jeho oddělením nebo rozpadem jeho velké části.

Důvody pro korekci nehtů

Regrowth . Nepokládejte pouzdro na zadní hořák. Faktem je, že umělé nehty se vyrábějí takto, pak se určitým způsobem upraví střed „gravitace“ (tzv. Zátěžová zóna). A pokud váš měsíček rostl hodně, pak stres zóna mění svou pozici, která je plná rozbití a praskliny. Estetický vzhled hraje také důležitou roli. Po opětovném růstu získají ošklivý vzhled. Oprava je také nutná, aby vypadala originálně.

Bít a bít . Není vždy možné jemně manipulovat s nehty, silným úderem na jakýkoliv povrch nebo tvrdě tisknout, nebo jste právě stiskli hřebík do dveří - to vše jsou důvody pro opravu. Co se s umělou deskou může stát? Může se odloupnout nebo prasknout, nebo se část odtrhne - a celý vzhled je okamžitě zkažený. V těchto případech je nutná korekce.

Trhliny.Pokud je samotný gelový povlak prasklý, oprava netrvá dlouho. Existují však takové případy, kdy umělé nehty prasknou spolu s přírodním. Docela nepříjemná událost. Zaprvé je to spíše bolestivé a za druhé vyžaduje delší a důkladnější korekci.

Delaminace.Pokud jste splnili všechny výše uvedené důvody pro opravu, neexistuje žádná zárukaže se to neobjeví. Oddělení gelového povlaku se nejčastěji vyskytuje v laterálních sinusech nehtu a nemělo by být větší než 1-1,5 mm. Pokud se odtržení neuskutečnilo poprvé, pak musíte hledat příčinu. Co to může ovlivnit? jednoduše nesnášenlivostí gelu vaším tělem nebo chronickým onemocněním, užíváním antibiotik, neopatrnou manipulací s nehty, prováděním domácích úkolů bez ochrany rukou (rukavic). Ze všech těchto důvodů je nutná korekce gelu.

Před opravou

\ t

Co potřebujete vědět před opravou? Samozřejmě existují určitá pravidla, která jsou závazná. Dvě hodiny předtím, že nemůžete mazat nehty se smetanou, stejně jako umýt ruce. Přibližně 4-5 dnů před manipulací si připravte ruce, udělejte jednoduchou manikúru (samozřejmě ji nelakujte!). Zkontrolujte se svým pánem čas příjmu a trvání procedury, abyste mohli naplánovat své záležitosti. Opravdu, opravný postup vyžaduje, v závislosti na stavu nehtů, určité množství času. A pokud chcete udělat dobrou opravu a nic vám v tom nebránilo, pak rozhodněte o čase.

Pokyny k opravě krok za krokem

Korekce nehtů na nehty je poměrně komplikovaná a pečlivá práce. Je mnohem obtížnější něco opravit, než něco nového. Tato práce je však prováděna řemeslníky po celou dobu, pro některé je dokonalá. A pokud dostanete takového specialistu, pak jste neuvěřitelně šťastný. Každý mistr pracuje s vlastní metodikou, ale obecná pravidla pro provádění oprav jsou pro každého stejná. A myŘekněte o nich, abyste mohli sledovat práci na opravě a identifikovat chyby.

 • Nejprve se dezinfikuje stůl, nástroje, ruce klienta a velitele. To se provádí, aby se zabránilo infekci;
 • Lak na nehty, který neobsahuje aceton, je odstraněn z nehtů klienta;
 • Bylo na řadě pracovat s kutikulou. Na ni se nanese změkčovací kapalina a po několika minutách se odstraní speciální stěrkou. Nejlepší je udělat pravidelnou manikúru několik dní před korekcí. Zbytky změkčovadla se odstraní ubrouskem, na kterém by neměl být žádný zdřímnout;
 • Je upraven speciální soubor se 180 zrnitostí, volný okraj hřebu je dlouhý a požadovaný tvar je dán. V napěťové zóně se odstraní 2/3 potahové vrstvy;
 • Přirozený lesk zarostlého zázvoru je pečlivě odstraněn speciálním zařízením - buffem. To se provádí velmi opatrně - od kutikuly k volnému okraji;
 • Jsou-li delaminace, jsou také zpracovávány buffem, zejména bočním povrchem. Štípačky jsou vhodné pro použití ve velmi extrémních případech, aby se zabránilo další delaminaci povlaku;
 • Prach se odstraňuje z povrchu nehtové desky speciálním kartáčkem. Nyní je část regrown přírodního nehtu odmašťována a dezinfikována. Nerovné hrany jsou lepeny speciálním řešením, aby se snížila viditelnost okrajů spoje;
 • Nyní je přirozená část nehtu ošetřena základním nátěrem pro lepší přilnavost k gelovému povlaku;
 • Koncemodelování procesní korekce. Jedná se o velmi náročnou práci, která vyžaduje, abyste dodržovali určitá pravidla. Povlak nesmí proniknout do oblasti pokožky a kůže v postranních zónách, jinak dojde k odlupování později. Gel byste neměli aplikovat více, než je nutné. Používejte pro práci pouze vysoce kvalitní přírodní kartáče. Po modelování se aplikuje olej na kůžičku, dobře změkne a vyživuje pokožku.
 • Závěrem, pán vám musí říct vše o umělých nehtech. Jak se o ně správně starat, což nestojí za to.
Co se může stát po opravě?

Než se rozhodnete udělat takový postup jako nehty, musíte se seznámit se vším, co se může stát po vybudování. Existují určitá pravidla pro péči o gelové nehty a po korekci nemusí problémy s vlastními nehty zmizet. Takové problémy mohou nastat v důsledku skutečnosti, že nesprávně vytvořená napěťová zóna, například, je blíže k okraji a nehty se zlomí. Nebo zvolený příliš dlouhý umělý nehet. Buď je neht silně uložen.

V případě odloučení v oblasti kutikuly je nejpravděpodobněji špatně vyčištěna nehtová deska a starý gelový povlak. Pokud se objeví praskliny, znamená to, že v průběhu korekce nebyly s největší pravděpodobností odstraněny nebo že hrany dobře nezavřely gelem. V každém případě, pokud se vyskytnou problémy s prodlouženými hřebíky, okamžitě kontaktujte velitele. Specialista ví, jakeliminovat všechny problémy. A když nastanou problémy, musíte se okamžitě spojit, jinak je budete muset dlouho opravit.

Jak se starat o nehty po korekci

Po opravě by se měly zachovat měsíčky. Péče o ně se vlastně vůbec neliší od péče o první. Nehty nemohou tvrdě zaklepat, pokusit se něco otevřít, poškrábat. Domácí úkoly (mytí, čištění) by měly být prováděny vždy pomocí gumových rukavic. Po vyjmutí rukavic by se měly ruce umýt a rozmazat jakýmkoliv výživným krémem. Nebojte se je použít. Gel je zcela imunní vůči účinkům krémů.

Problémy vznikající

 • Mnoho žen se zajímá o otázku, zda existují překážky pro opravu nehtů. Ano, jsou. Stejně jako u první zástavby je kontraindikováno provést korekci v případě plísňového onemocnění.
 • Další často kladenou otázkou je, kolik stojí řízení? Cena závisí na mnoha faktorech: množství práce, náklady na použité materiály, časově náročné. Obvykle náklady na opravu nepřesahují 1500 rublů.
 • Jak často by měl být prováděn opravný postup? Odpověď na tuto otázku závisí také na mnoha individuálních vlastnostech každé osoby. Nehty nerostou vůbec se stejnou rychlostí. Uvidíte, kdy potřebujete navštívit mistra. Pokud je okraj nehtového lůžka již jasně viditelný a nehet má nezajímavý vzhled, je na čase navštívit salón pro opravu. Obvyklá četnost zákroku pro korekci nehtů je jednou za tři týdny.
 • A ještě jedna otázka je často kladena ženami - je možné provést opravu sami. Řekněme, že pokud jste to nikdy neudělali a nemáte dovednosti, pak je lepší nesnažit se to udělat. Pokud je však touha, pak se všechno může naučit. Teprve poté, co jste všechno důkladně a sebevědomě studovali, můžete to zkusit.