Galaktická manikúra, rysy a příklady

Módní trendy jsou ve svých obratech tak zrychlené, že moderní dívky nemají vždy čas sledovat své inovace. Není proto divu, že mistři fantazie manikůry odlétají z planety a nabízejí jen nadpozemskou manikúru. Galaktická manikúra umožňuje vytvořit nehty ve vesmírné interpretaci, což z nich dělá odlišný design a jiné typy nehtového designu.

Co je to galaktická manikúra?

Na nehtech můžete pozorovat celý vesmír. Mléčná dráha se bude protínat s souhvězdím Ursa Major a organicky doplněnou motivy měsíce. Další taková manikúra se nazývá prostorový nebo prostorový design nehtů. Ale každý si vybere pro sebe, svůj vlastní styl a design. Ačkoliv jej chcete vytvořit, nepotřebujete velkou dovednost a profesionalitu, a to i začátečník, který chce svým nehtem překvapit celé prostředí, dokáže zvládnout techniku ​​galaktické manikúry. Jednoduché provedení manikúry neznamená rychlé a bez pomocných nástrojů.

Pro jeho vytvoření bude galaktický prostor potřebovat velkou sbírku vícebarevných laků. Galaktická manikúra bude vypadat velkolepě, pokud začnestřídavě a doplňovat různé barvy. Pamatujte si, co by mělo být hvězdné nebe, takže si vezměte jeho modrý nebo černý lak. Vhodné budou také tyrkysové, modré, bílé a fialově zbarvené laky. Paleta počtu barev se bude rozšiřovat podle přání a zlepší se promyšlený design nehtů.

Nepovažuje se za dokončenou manikúru vybraného typu, pokud není pokryta jiskrami. Rozptyl hvězd na obloze a na nehtech jistě vytvoří opravdové mistrovské dílo umění, na které směřují vaše názory. Také lak s jiskrami vyřezanými hvězdičkami nebo hotovými vzorky vzorů měsíce nebo planet se dokonale hodí.

Kosmetická houba pomůže dokonale aplikovat vybraný lak na vaši manikúru. Jen malý kousek, upevněný pinzetou, vytvoří dokonalý nový vzor a učiní vaši manikúru neuvěřitelným stvořením nebeského umění. V domácím salonu je tedy možné vytvořit na nehtech hvězdnou oblohu s třpytivými hvězdami.

Potřebné budou také pomocné nástroje pro manikúru. Párátka, manikúrový kartáč, ubrousky a dřevěná hůlka vám pomohou vytvořit třpytivý sen na nehtech. A pokud nevíte, který obrázek je lepší vytvořit na nehty, obrázky na internetu vyzve skvělý nápad.

Galaktické prostory na nehtech

Nejjednodušší možnost je předložena vaší pozornosti.vytvoření tohoto typu manikúry.

K tomu budete potřebovat:

  • laky v různých barvách (od modré po fialovou a zlatou),
  • kartáč na nehty,
  • Pinzety,
  • kosmetická houba,
  • lak s třpytkami.

Technika galaktické manikúry

\ t

Hřeb by měl být před zákrokem vyčištěn a odmastěn. Na jeho základě aplikujte lak tmavé barvy (modré nebo černé). To bude základem vaší budoucí manikúry.

Počkejte, až lak na nehtech trochu zaschne a začněte vytvářet vzor. Přitiskněte kosmetickou houbu pinzetou a začněte vytvářet.

Ponořte houbu do tmavě zbarveného laku a jemně přesuňte stínítko na konec nehtové desky namáčecími pohyby. Označte tak jasnou hranici mezi jedním okrajem a opakem.

Dále vezměte další vybraný tón barvy a proveďte stejné pohyby se stejnými pohyby na nehtech. Snažte se udržet každý další lak tenčí než ten předchozí.

Zlatý lak musí provést několik jasných zdvihů podél celé úhlopříčky nehtové desky.

Bílý lak slouží jako poslední fáze pro vytvoření manikúry. Jeho tahy by měly být vyjádřeny v tenkých bodech nebo proužcích.

A dokud není kresba zcela suchá, zakryjte ji lakem a jiskrami. Provedená manikúra vypadá velmi působivě a její lehce rozmazaná linie dělá hladký pohyb jedné barvy do druhé. Lak s jiskry dává pouze vaše kosmické záření.manikúra.

Měsíc na nehtech

Také doma můžete vytvořit neuvěřitelnou měsíční manikúru. Pro jeho realizaci budete potřebovat výše popsané materiály, ale pro větší efekt vezměte modrý lak a velký lesk.

Fáze tvorby manikúry jsou poměrně jednoduché, pokud sledujete jejich celou sekvenci.

Natřete nehty modrou lakovou barvou a počkejte, až lehce zaschne.

Ponořte houbu do bílého laku a do středu nehtu s tímto odstínem nakreslete kulatý měsíc. Chcete-li vizuálně přinést obraz měsíce do ideálu, malovat šedým lakem pomocí párátka na krátery měsíce. V tomto případě dosáhnete ideální kosmické podobnosti.

Malovat malou hvězdou na celý povrch nehtů lakem a tenkým štětcem.

Natřete vrchní část manikúry třpytivým lakem nebo rozptylte připravený velký třpyt. Rozptýlit je po manikúru a natřít fixačním lakem.

Mléčná dráha na nehtech

Tato možnost je na nehtech velmi neobvyklá. Má poněkud odlišnou techniku ​​provedení, ale je naprosto možné vyrovnat se s jejím provedením.

K provedení manikúry použijte:

  • lakovací základna (modrá nebo černá),
  • laky kosmické varianty,
  • Odstraňovač laků,
  • malé množství teplé vody.

K jeho vytvoření bude zapotřebí určitý čas, dovednosti a školení. Výsledek však přinese ohromný úspěch.

V nádobě s teplou vodou odložte kapku bílého laku. Teoreticky onaby se měla rozšířit na hladinu vody.

Také odkapávají další barvy laku - modré, bílé a zlaté. Střed obrázku by měl být žlutý, takže odkapávejte podobný tónový lak. Podívejte se na fotografii Mléčné dráhy a pochopíte, co je od vás požadováno.

Tento typ manikúry připomíná design nehtů na vodní bázi. Nyní ponořte hřebík do nádoby s vodou pod vágními kapkami laku. Budou rychle držet hřebík v pořadí, ve kterém je vytvoříte. Aby se zabránilo tomu, že se kapky lepí kolem nehtů, namažte kůži mastným krémem, aby se nepoužíval odstraňovač laků na nehty.

Na konci postupu se nechty natřou lakem a jiskrami.

Galaktická manikúra vypadá originálně a její rozsáhlé představy jsou prostě obrovské, takže fantazírují a přenášejí vaše kresby na nehty.