Francouzská pedikúra

Dobře upravené ruce a nohy jsou součástí sebeúcty žen v každém věku. Dávají, kromě důvěry, odvahu a nádhernou náladu. Služby pro ženy jsou vybaveny nejmodernějšími moderními postupy, které uspokojí přání a vkus nejmodernějších módy. Francouzská pedikúra zjemní a zjemní pokožku nohou a dodá jí zdravý lesk. Francouzský design nehtů je typem pedikúry, kterou vysoce oceňují ženy po celém světě. Takže pochopíme jeho vlastnosti.

Francouzská pedikúra je obdobou francouzské manikúry, ale s některými rysy jejího provádění. S podobným designem je čas na ozdobení nehtů na nohou mnohem menší než postup péče o nohy. Pro vytvoření francouzské pedikúry je nutné nejprve připravit nohy klienta. Francouzská pedikúra se provádí dodržováním následujících kroků:

 1. Ošetření chodidel speciální změkčovací látkou.
 2. Proveďte snadné odlupování nohou.
 3. Nanesení ředidla na kůžičku prstů na nohou.
 4. Odstraňte kůžičku a jejich zbytky hůlkou z pomerančovníku.
 5. Oprava tvaru nehtové desky a leštění periunguálního lůžka pomocí pilníku na nehty.
 6. Masáž nohou s hydratačním nebo výživným krémem.
 7. Nanesení vyrovnávacího, bezbarvého lakového základu na nehty, který také chrání nehty před nežádoucím žloutnutím. A použití lékařského lakupomáhá posilovat nehty.
 8. Uplatnění klasického francouzského designu s názvem „úsměv“.
 9. Aplikace na nátěr speciálního fixačního prostředku, který účinně prodlužuje dobu pedikúry.

Pro zlepšení stavu kůže na nohou můžete využít procedur salónu: vířivé koupele, akupresurní nebo reflexní masáž chodidel, různé masky, parafínovou terapii.

Francouzskou pedikúru lze provádět kdykoliv v průběhu roku, i když na to mnoho žen preferuje léto. Aby však byly na léto dobře upravené a krásné nohy, musí začít odcházet po jaře.

Tato pedikúra je ideální pro ženy s tenkou kůží na nohou. A je kontraindikován pro klienty s plísňovými chorobami a kožními lézemi na nohou.

Děláme francouzskou pedikúru

Francouzská pedikúra opravdu vypadá na ženských nohách velmi krásná a ne příliš světlá. Velký počet žen mu proto dává přednost. Ozdobí každou dámu a dovolí si na boty obléct nejmodernější a nejmodernější boty

Bláznivý moderní rytmus života někdy nezanechává pracovní ženě příležitost k tomu, aby častěji chodily do salónů krásy, aby se uklidily. Proto se můžete pokusit udělat francouzskou pedikúru doma. To je snadné, protože sady pro francouzskou pedikúru lze zakoupit v každém obchodě se salonem. Navíc takový souborznamená speciální šablonu pro dokonale hladké lakování. Při koupi sady věnujte pozornost barvě základny. U žen s tmavou pletí bude vhodnější béžový tón a růžová na obličej bude bílá. Příprava všeho, co potřebujete, pokračujte na pedikúru:

 1. Vyrovnejte povrch nehtu s pilníkem na nehty.
 2. Odstraňte kůžičku.
 3. Naneste lakovou základnu na nehty zvolené barvy. Lak by měl dobře zaschnout.
 4. Nalepte šablonu na nehty, naneste na ni bílý odstín.
 5. Naneste bezbarvý lak.
 6. V případě potřeby odstraňte přebytečný lak, který vyšel z nehtu, bavlněným tampónem namočeným v odstraňovači laku na nehty.
 7. Na kůžičku naneste speciální manikúrový olej. Francouzská pedikúra připravena.

Pedikúru francouzského designu lze vyrobit nezávisle, bez použití šablony. V tomto případě jednoduše nalakujete hrany nehtů bílým lakem, přebytečný povrch otřete bavlněným tampónem a zakryjete nehty potřebným tónem a poté finálním nátěrem.

Pro takovou pedikúru si můžete vybrat jakoukoliv barvu a spoléhat se na vlastní chuť. Například hrany nehtů mohou být práškovány práškem jakékoli barvy a poté opatřeny povlakem s leskem. Možnosti a barvy mohou být mnoho. Volba je vaše a vaše představivost.