Francouzská manikúra s americkými kořeny

Francouzština jako typ manikúry, navzdory „francouzskému“ jménu, se objevila v USA, konkrétně - v roce 1976 v Hollywoodu - jen pro sjednocení make-upu hereček, které neustále mění oblečení. Příběh je přímočarý, ale, jak vidíme, s velkým pokračováním. Make-up tohoto typu, s malovaným volným okrajem nehtu, byl opravdu pro všechny příležitosti. A ne bez nároku na stylovost a eleganci s plným zachováním původní poselství - univerzálnosti. Řádně provedená francouzština podtrhuje krásu ženských rukou díky barevnému výběru špičky nehtu. Zřetelně definovaná linie úsměvu vizuálně činí prsty delší. Francouzština je vhodná a v práci, na obchodním jednání, na párty a na oslavě. Zpravidla je prostý rozmarů make-upu - i když jste večer, dokonce i každý den a dokonce vzdorný. Je to všechno o výběru francouzštiny.

Zdá se, že jednoduchý příjem, design nehtu v tomto stylu, ve skutečnosti může být velmi rozmarný při prvních pokusech o to, aby byl tento americký „nehet“ skutečně francouzský obsah. Chcete-li pomoci - několik osvědčených technologií, které pomohou čerpat dokonalý úsměv line.

Úsměv bude jasnější

Klasická francouzština je vytvořena béžovou nebo krémovou mléčnou základnou a bíloukryt. Vrchní lak je potažen průhledným vrcholem. Všechny komponenty jsou součástí tzv. Sady pro francouzštinu (a přesto francouzsky!) Manikúra - světle růžová, bílý lak a fixační prostředek. Hlavní úkol spočívá v hlavním bodu: nakreslit půlměsíc na špičce nehtu a zvýraznit úsměv řadou. Ale někdy ne úsměv, ale jedna frustrace. Nejmenší chyba neguje veškeré úsilí. A začni znovu.

Proces může být usnadněn pomocí samolepicích šablon. Předmětem podnikání je pokrýt nehty „základnou“ (častěji mléčným odstínem) lakem, nalepit oblíbenou šablonu podél okraje volného okraje, který bude poskytovat úsměv ve tvaru půlměsíce, šikmou linii a dokonce i krajkový vzor a na špičkách nehtů naneste bílý lak. Vyjměte šablonu, upevněte všechny tyto štuky na vrchol a zvětšete efekt, odstínte bílou tužkou pro francouzskou manikúru pod nehtovou desku. Zaručuje se oslnivý bílý lesk špičky nehtu. Nejjednodušší technologie pro první pokusy s pláštěm. Je pravda, že ideální bělost v tomto případě bude krátkodobá - tužka se postupně omývá.

Dalším jednoduchým způsobem, jak dosáhnout jasné linie úsměvu, je použití proužků pro francouzskou manikúru (prodávaných samostatně i ve francouzských sadách na nehty). Pásy ve formě tenkých samolepek se umísťují na nehtovou desku pod její regranulární část. Pod hranicí úsměvu se na špičku nehtu aplikuje bílý lak. Po krátkém zakrytísuší, proužky jsou pečlivě odděleny od povrchu. Nevýhody tohoto způsobu zahrnují skutečnost, že pásy pro francouzskou manikúru mají standardní podobu a nejsou přizpůsobeny individuálním rysům prstů. Šablony si však můžete sami vytvořit tak, že je vyříznete z lepicí pásky nebo samolepicího papíru a vyberete si tvar každého hřebu individuálně.

Razítka dolů!

Zkušení řemeslníci samozřejmě zanedbávají šablonování, přičemž ručně kreslí téměř dokonalý úsměv. Mají své vlastní metody, například gel na nehty. Bílé, pracují přes prostor k úsměvu. A gel je v tomto případě speciální, hustší konzistencí. V důsledku toho je hrot prodloužen a barva dává dojem bohatší, hlubší.

Činnost bez šablon se doporučuje a pokročila, pokud jde o vizuální talent spravedlivého pohlaví. Jako takový, nezávislý a nezávislý, to je navrhl snažit se dělat francouzskou bundu s kartáčem pro nehty umění. Jako "barva" je vhodná jako lak na nehty pro francouzskou manikúru a obyčejný akvarel. Kresba (řekněme, vzor ve stylu Palekh) je úhledně aplikována na volnou část nehtu. “Cherry” pro dekoraci mohou být malé kamínky. Klasická bunda je doplněna zcela nezávislými designovými prvky. A autorská práce, jak víte, je oceňována ve všech jejich projevech. Konvence a omezení zde chybí. Hlavní věc, jako v každém atributu obrazu, kombinace barvy a tvaru se stylemžen

Červená je vždy v trendu

A navzdory stovkám klasických variací a původním pojmům je syté červené barevné schéma považováno za královnu francouzského saka. Vždy elegantní. Vždy výhra. Stylisté dokonce rozlišují technologii jeho tvorby v samostatné kapitole. Opravdu, červená (kaštanová, jasně šarlatová, světle růžová, atd.) Vyžaduje další nástroje a samostatné techniky pro aplikaci.

Takže máme: základní lak (transparentní), červený lak (vybraný odstín), vrchní nátěr, tenký štětec. Nálepky, lepení, pásky a další pomocný odpadový papír jsou odmítány jako „od zlého“. Po ruce, živě. První postup je použití konvenční (klasické nebo evropské) manikúry. Zvláštní pozornost - délka nehtů. Mělo by být stejné na všech prstech. Na základně (čirý lak) jsou špičky pokryty barevným lakem - v případě potřeby ve dvou vrstvách. Úsečka úsměvů je oříznuta tenkým kartáčem, rohy a nepravidelnosti jsou natřeny. No, nahoře - vrchní nátěr, je možné tento efekt zvýšit třpytkami.

Francouzština je odlišná

Moderní odrůdy francouzštiny nejsou daleko od klasického barvení špiček nehtů podél linie úsměvu. Tolik, že se všichni otočili vzhůru nohama. Tak, velmi módní nyní "měsíční manikúra" naznačuje, že dominantní barva je zbarvení ne špičku nehtu, ale jeho hlavní části až do úsměvu. Zbytek - pokud možnoprotože Ale v recepci "barevné sako" obě části nehtu jsou stejná v právech, jsou různých barev, ale stejně jasné. Vlastně už jsme s „umění-francouzštinou“ (vzpomínáme na Palekha). Tady, kromě vzorů, hrách, tygří pruhy, květiny, a dále v seznamu jsou nabízeny. Bohatá výzdoba s jiskrami je přidělena v samostatné produkci pod názvem "francouzské tisíciletí". A tam je také šokující "fan-french", což je, když dekor jde mimo měřítko - od korálků po ptačí peří.

Jdi na to!