Fotografie siláže nehtů

Shilak není spíše pravopisná chyba, ale společné jméno. Lidé, kteří mluví o shilaku, znamenají lak na nehty ve formě gelu na polevu od značky Shellac známé společnosti CND. Shillak je míza, kterou samice hmyzu parazitují na stromech, které rostou v horkých zemích. Oni jsou také chováni a zasadil na stromech pro masovou výrobu této pryskyřice, protože tam je velmi vysoká poptávka po něm.

Kompozice obsahuje různé kyseliny, včetně šellovitých, tedy správný název - Shellac. Hmyz absorbující mízu ze stromů vylučuje látku podobnou konzistenci pryskyřice. Tyto kapičky se shromáždí, promyjí, suší, rozdrcí. Šelak se používá v kosmetologii, pro přípravu laků, ve fotografii, pro zakrývání nábytku, pro potahování tablet a cukrovinek, pyrotechniky a záznamů z nich.

Pravopisné chyby jsou často prováděny, když jsou psány, jak slyší. A když vyslovuje toto slovo, je slyšet, jen "shilak". V kosmetologii, Shellac je postup aplikování gelového leštění na nehty talíř volal Shellac. Povlak je trvanlivý, snadno se nevypouští. Z toho vyplývá, že je vhodnější říci a psát šelak - manikúru, spíše než lak - shilak nebo shi - lak. Samozřejmě, odborníci pochopí, o čem mluví, ale je lepší psát a mluvit správně.

Manikúra je nedílnou součástí moderní ženy. Krásné, silné, dlouhé nehty nejsou každému dány. Proto by s moderním tempem života měla být péče o nehty poskytována profesionálům. Jednou módnínabité akrylové a héliové nehty již ztrácejí půdu v ​​nehtovém umění. Jsou nahrazeny novými a lehkými nátěry, které dávají ženě přirozenost a krásu.

V roce 2010 začal šelak triumfální vstup do každodenního života žen jakéhokoli věku nebo sociálního postavení. Shellac je kříženec mezi gelem a lakem na nehty. Mnoho lidí preferuje spíše šelakové potahy než prodloužení akrylového nehtu, protože to je:

 • zpevňuje nehtovou desku;
 • vydává oslnivý lesk;
 • nepodléhá ničení z praní, chemických činidel;
 • linka na gelové laky má velký rozsah odstínů;
 • hřebík pod vrstvou šelaku "dýchá";
 • potahování trvá 3-3,5 týdnů;
 • bezpečné;
 • nevytváří hřebíky těžké;
 • nemá silný chemický zápach;
 • hypoalergenní;
 • ne praskne, nešpiní;
 • snadné použití;
 • rychle schne ve speciální lampě;
 • levnější než stavební.

Pokrytí je mnohem rychlejší než stavba. To se provádí v několika fázích. Požadovaný tvar je připevněn k vlastnímu hřebíku, kůžička je oříznuta. Hřeb se podrobí mletí a odmaštění pro lepší přilnavost k gelu. Základ se aplikuje, 2 vrstvy barevného gelu, ochranná transparentní vrstva s třpytkami. Každá vrstva se suší ve speciální lampě po dobu 2,5 minuty.

Aby byl design různý, jsou použity kamínky, ražby, nálepky, flitry. Jakákoliv touha klienta, skutečně splňující na nehtu, pokrytá šelakem. Širokýbarevné schéma uspokojí nejnáročnější klienty. Velmi populární je matný šelak a klasický francouzský kabát. Tyto nehty nevyžadují zvláštní péči, s výjimkou toho, že čas od času mohou být otírány flanelovým hadříkem pro lesk a odstranit kůžičku.

Po nanesení gelu se po 3,3,5 týdnu vyžaduje korekce, protože vlastní nehty mají tendenci růst. Pokud byl jednou použit šelak, pak k jeho odstranění je nutné namočit bavlněnou podložku s odstraňovačem laku na nehty, rozřezat ji na kousky velikosti nehtu, aplikovat na každou nehtovou desku, upevnit fólií nebo omítkou. Po 10-15 minutách masážními pohyby odstraňte nátěr.

Gelový lesk je kontraindikován u osob s postiženou nehtovou houbou. Na tenkých a křehkých nehtech vydrží nátěr o něco méně. Trvanlivost nátěru samozřejmě závisí na dovednostech odborníka na nanášení gelového laku. Pokud nehty rostou velmi rychle, má smysl zpracovávat ruce v salonu - vyjměte kůžičku a naneste vrstvu gelového laku na zarostlou plochu nehtu. Pokud se objeví štěpky nebo praskliny, jsou maskovány vhodnou barvou běžného laku, nálepky, laku - třpytky nebo laku - craquelure. Jednou za 3-3,5 měsíce stojí za to nechat si nehty, aniž by něco dávali.

Pedikúra Shellac vydrží až měsíc. Na nehtech nohou malovat stejně jako na nehtech rukou. Během prázdnin a výletů do moře je to obzvláště pravdivé. Pedikúra nevyžaduje péči, ale vypadá velmi, velmi výhodná.

Vypadá to skvělea měsíční manikúra je velmi oblíbená v salonech - opačná barva než ta hlavní, základna nehtu je zbarvená a ne špička; Čínská malba - kreslení červené základny a kreslení na ní černé hieroglyfy nebo sakura větvičky. Milovníci hudby, kteří jsou nabízeni na bílém pozadí, kreslí si poznámky, houslový klíč, plochý, ostrý.

Být krásný, dívat se na sebe a štěstí nebude trvat dlouho a čekat!