Foto myšlenky manikúra šelak

Výrobci šelaku nabízejí tak širokou paletu barev, že je možné bez jakýchkoliv problémů převést jakoukoli fantazii do reality. V průběhu tohoto článku se budeme zabývat několika nápady, které lze považovat za základ pro provádění manikúry šelakem.

Měsíční manikúra

Poprvé se lunární manikúra v roce 2008 stala velmi oblíbenou u ženské poloviny lidstva, ale postupem času se tato metoda péče o nehty rukou postupně vytratila. V posledních dvou sezónách model Dior použil myšlenku měsíčního svitu s využitím šelaku na svých pódiových výstavách, díky čemuž toto nehtové umění získalo druhý život.

Měsíční manikúra se provádí v následujícím pořadí:

 1. Nejprve se nanese základní vrstva, která zajistí spolehlivější přilnavost šelaku k nehtům.
 2. Prsty jsou umístěny pod světlem ultrafialové lampy a drží se tam 10 sekund.
 3. Dále jsou nehty pokryty dvěma vrstvami barevného šelaku.
 4. Po nanesení každé z vrstev se prsty znovu umístí do UV lampy, ale celková doba schnutí se zvýší na čtyři minuty (dvě minuty na vrstvu).
 5. Je nutné zvednout dýkuŠtětec a navlhčete v šelaku jiné barvy, po kterém opatrným pohybem naneste na Měsíc nový nátěr (část nehtu na základně, která se liší od nehtové desky barevně a má tvar půlměsíce).
 6. Prsty se znovu umístí do UV lampy na dobu dvou minut.
 7. Aby bylo možné přidat lunární design, můžete na špičce nehtu, který je charakteristický pro francouzskou manikúru, nakreslit „úsměv“. Stojí za zmínku, že i malá plocha hřebíku musí být sušena pod světlem lampy po dobu dvou minut.
 8. V posledním stadiu se na nehty aplikuje vrchní nátěr, který zajišťuje jejich ochranu a dodává extra jasný lesk.
 9. Po upevnění horní vrstvy do lampy je nutné odstranit lepivou vrstvu. Pro tyto účely použijte vatové tampóny (nebo hadřík) navlhčené v roztoku obsahujícím alkohol.

Manikúra přechodu

Šelaci jsou na trhu s moderní kosmetikou v široké škále barev, takže jsou ideální pro použití při tvorbě gradientové manikúry. Zvažte tedy fáze provádění manikúry s přechodem barev:

 1. Nejprve se nanese základní nátěr na nehet, který je fixován v ultrafialové lampě po dobu deseti sekund.
 2. Je nezbytné rozhodnout o tom, co se použije při vytváření manikúry: pigmentů nebo šelakůrůzných barev. Pokud volba padla ve prospěch pigmentů, pak je třeba na povrch nehtů použít tenký štětec. Pokud se rozhodne použít šelak, pak existují dva způsoby, jak vytvořit manikúru:

a) Nejprve se na nehty nanese barevný šelak. Dále se gradientový přechod provádí pomocí houby.

b) Pro nanášení barevného šelaku se používá tenký kartáč, který umožňuje pokrytí nehtů vrstvami o minimální tloušťce. Díky tomu se hranice mezi několika barvami pro lidské oko stávají neviditelnými. Stojí za zmínku, že tento způsob provádění manikúry gradientu je praktičtější.

 1. Po zakrytí nehtů šelakem je dejte na 2 minuty do UV lampy a počkejte, až bude zcela suché.
 2. V konečné fázi se na nehty aplikuje vrchní nátěr, po kterém se provede konečné dvouminutové sušení nehtů.

Manikúra s obrázky

Manikúru šelaku lze doplnit různými vzory, pro které se doporučuje používat produkty CND. Laky vyrobené pod touto značkou mají vodní bázi, takže je můžete ředit, čímž upravujete konzistenci.

Před zahájením procesu tažení je nutné na nehty aplikovat základní nátěr. Poté, co je zcela suchý (asi 10 sekund v ultrafialové lampě), můžetepřejít na tvorbu výkresů. S použitím výše popsaných laků jsou linie elegantní a elegantní. Složitost vzorů není ničím omezena a závisí pouze na jejich vlastní představivosti. Po výkresech jsou nehty pokryty lesklou horní vrstvou.

Manikúra Shellac s použitím třpytu a drahokamu

Glitry a kamínky lze použít k vytvoření jedinečné a vynikající manikúry, která vám umožní vytvořit iluzi objemných nehtů. Obecná technologie péče o nehty rukou je téměř podobná té, která byla popsána v předchozích metodách, takže na ni nebude pozornost zaměřena.

Za zmínku stojí pouze hlavní rozdíly. Za prvé, pro spolehlivou fixaci kamínků se doporučuje použít speciální lepidlo, které lze zakoupit v kosmetických obchodech a salonech. Za druhé, po nanesení kamínků a třpytů je nutné dodatečné sušení nehtů v ultrafialové lampě. Třpytky mohou být aplikovány na nehty přes vrstvu barevného šelaku a kamínky se doporučují lepit na horní fixační nátěr.

Barevná manikúra

Mnozí zástupci krásné poloviny lidstva jsou zvyklí na skutečnost, že francouzská manikúra se provádí pouze s použitím bílé nebo bílé barvy.čirý lak. To je však jen v klasické verzi. Shellabs, prezentované v široké škále barev, vám umožní vytvořit barevnou francouzskou manikúru. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že si můžete nezávisle vybrat barvu, se kterou se bude používat značka „smile line“.

Námořní témata

Použití šelaku vám umožňuje vytvořit téměř neomezené možnosti pro vytvoření manikúry. V této sezóně je mořské téma v módě, což může být skvělý nápad pro péči o prsty. Vzory vytvořené šelakem mohou být zcela odlišné: od střídajících se modrobílých pruhů napodobujících vestu exotických palem připomínajících vzdálené země.