Fantastická manikúra s termolakem

Mnoho dívek má vzhledem k různým kritériím spíše kreativní a kreativní přístup k výběru barvy svého laku. Chcete-li například harmonicky zdůraznit nebo doplnit svůj styl a obraz. Jak víte, ženy jsou spíše nestabilní povahy a touha změnit barvu nehtů se vyskytuje několikrát denně v náladě. Musíte připustit, že je to poměrně nepohodlné a problematické v tom, že se člověk může nechat strávit čas takovými zdlouhavými postupy. A je nepravděpodobné, že taková péče pozitivně ovlivní zdraví nehtů obecně. Takže pro ty dívky, jejichž charakter je poměrně proměnlivý, bylo záměrně vyvinuto specialisty na nehty, nápadný povlak - termální lak na nehty mění barvu v závislosti na stavu prostředí. Unikátní receptura umožňuje majiteli takovéto běžné manikúry starat se o změnu odstínů bez zbytečných problémů.

Vlastnosti termolaku-chameleonu střídají barvy v závislosti na vlivu okolní teploty na povrch nehtů. V teplé místnosti se barva stává světlejší a na ulici za chladného zimního dne se barva nátěru stává mnohem jasnější a bohatší. Lak je v tomto případě citlivý na teplo, zejména tělesné teplo, prsty. Když jsou hrany nehtů v teple místnosti více než 2-3 milimetry, lak vytváří dva různé odstíny: volný okraj se stává tmavším a sytějším. C pohled, manikúra připomíná francouzskou barvu francouzsky, ale linka ‹‹ smiles ›› je získánanení polokruhový, ale přímější než u klasické verze servisního pláště. Původní efekt ombre je zachován tak dlouho, dokud je zachován teplotní rozdíl mezi tělem a vzduchem v místnosti.

Méně často termolak vypadá monotónně na povrchu nehtů. Chcete-li koupit nejlehčí možné odstíny, musíte být ve velmi teplé, dokonce teplé místnosti, a zda dát prsty do horké vody. Stejného efektu je dosaženo i v horkém letním dni, pokud prsty nahradíme přímým slunečním zářením. Nezaměňujte si však povlak chameleonu a termolaku. Chameleon se vyznačuje změnou odstínů a barev, když se změní jas osvětlení a termolak získává tyto vlastnosti s kontrastem okolních teplot a tělesné teploty. Čím větší je rozdíl mezi těmito ukazateli, tím jasnější je stín. Tyto dva nástroje mají zcela odlišné vlastnosti, struktury, složení a vlastnosti. Chcete-li získat jednotný tmavý odstín, můžete ponořit prsty do studené vody nebo se projít na mrazivý zimní den venku bez rukavic. Pak vám povíme podrobněji a podrobněji, jak se termolak aplikuje, takže výsledek po nátěru splní všechna vaše očekávání.

Aplikační technikaThermolac

Pro povrstvení chameleonovým způsobem je v zásadě stejně jako u jiných nátěrů nutné předběžné přípravné postupy. Thermolac díky své neobvyklosti přitahuje pozornost, proto je třeba věnovat zvláštní pozornost zpracování kutikuly a bočních válců. Aby nehtové umění vypadalo elegantní a svěží, proveďte ho v klasickém nebo evropském stylu manikúry. Pokud si přejete, můžete vyzkoušet exotické metody péče o nehty a pokožku. Druhy jsou dostačující. Nejznámější, například brazilská a japonská manikúra dodá vašim prstům neobvyklou lehkost a milost. Je nezbytné, aby všechny špičky nehtů byly zkráceny na stejnou délku, aby nehtové umění mělo nejen krásný a profesionální vzhled.

Po dokončení přípravných činností můžete bezpečně přejít přímo na dekorativní manikúru.

Etapy pro manikúru

Je nutné odmastit povrch nehtů odstraňovačem laku na nehty. Jakýkoliv z vašeho výběru. Nebo opatrně, ale raději si dvakrát umyjte ruce mýdlem. Poté naneste základní nátěr podle návodu k použití, který bude sloužit jako dobrá ochrana před světlým pigmentem obsaženým v termolaku. Také pro tento účel můžete použít obvyklý lak jakékoli společnosti, hlavní je počkat, až se zcela vyschne před zahájením další manipulace. To je velmi důležité před použitím hlavního nátěru. Mnoho dívek si všimne, že po aplikaci termolaku-chameleonu bez základního ochranného nátěrudojde k zažloutnutí nehtové desky, která prochází pouze po hlubokém broušení nebo úplném opětovném růstu.

Dalším krokem je určení odstínů, které ozdobí vaši manikúru. Vyberte si termolak ze seznamu barev a odstínů. Na nehtovou desku naneste tepelnou vrstvu tenkou vrstvou. Pro ty, kteří si přejí získat jasnější a sytější barvu, se doporučuje znovu natřít v jiné vrstvě po zaschnutí předchozí.

Poslední dotek: horní kryt. Lepší je samozřejmě dodržovat doporučení výrobců a používat při používání, jako je tomu v případě základní ochrany, prostředky jedné série. To však může být ponecháno na vašem uvážení, protože žádné konečné pokrytí nebude mít vliv na to, jak chameleon ukáže své vlastnosti. Proto můžete použít základnu a top v téměř jakékoliv konfiguraci, stačí použít vaši značku a jméno, pokud si budete přát. Po dokončení procedury navlhčete kůžičku nehtového lůžka zvláčňujícími oleji. Chcete-li jasně vidět, jak je termolak aplikován, můžete také sledovat video.

Sbírka nehtového umění Thermolak

V současné době výrobci tvrdě pracují na vydání nových sbírek, které by mohly plně uspokojit potřeby nejnáročnějších milovníků nehtů. Thermolak byly prezentovány relativně nedávno, ale nynízcela nové myšlenky a návrhy nahradily první testovací subjekty V prodeji jsou například trikolorní laky. Jejich výhodou je, že různé odstíny reagují citlivěji na teplotní změny a tvoří tři základní tóny a dva mezilehlé tóny na povrchu nehtů.

Pokud jste se již rozhodli koupit termolacku, pak je to správná volba. Dopřejte sobě a překvapte své blízké