Expresní pedikúra Mozolin, jak na to

Dnes, s takovým šíleným rytmem a bohatým životním stylem, moderní dívky nemají čas na šálek osvěžující kávy nebo oblíbeného zeleného čaje. V takovém nasyceném stavu spočívá především otisk na ženském vzhledu a samozřejmě na stavu nohou. Se všemi těmi šílenými proudy jsou dívky stále všude a ve všem, co chtějí být v nejlepším, vypadat slušně, ale není čas na zdlouhavé procedury. Péče o nohy je jedním z postupů, které nezachrání náš čas. Náš článek a to, co vám chceme říci, rozbije všechny složené stereotypy. Nyní, každá dívka, která si váží svého času, může získat požadovaný výsledek, ale občas rychleji, konkrétně, provést expresní pedikúru.

Výhody expresní pedikúry Mozolin

Expresní pedikúraje novinkou v péči o nohy. Specifičnost tohoto postupu spočívá v tom, že pro pedikúru není třeba používat speciální ostré nástroje. Tento proces spočívá v aplikaci účinné látky na plochu chodidla a nehtů, což vede ke kvalitě a bezpečné péči během celého procesu.
Mozolinje osvědčený a důvěryhodný produkt ve svém oboru. S ním, a to i doma a v krátké době, nohy dostatdlouhou a dlouhou péči.

Základem složení této kosmetiky jsou rostlinné složky a glycerin, které vytvářejí celkově příjemný a pozitivní účinek na pokožku nohou. Bylinné složky, které se staly základem kompozice: heřmánek, šalvěj, aloe vera, citronový extrakt, ženšen.


Heřmánek, šalvěj, aloe vera mají vynikající protizánětlivý účinek. Extrakt z citronu (v moderní kosmetologii, tato složka přidělil významnou mezeru) má omlazující, bělící a čistící vlastnosti, umožňuje rychle a účinně obnovit a aktualizovat kůži, extrakt citronu hojí praskliny v kůži, snižuje křehké nehty. Ženšen - dokonale tónuje pokožku nohou. Glycerin zlepšuje pružnost a hladkost pleti. Obecné výhody bylinné kompozice výrobku "Mozolin" - hydratační a chrání pokožku, která činí pokožku jemnou a sametovou. Když jednou použijete prostředky "Mozolin", uvedete je do seznamu stálých a oblíbených kosmetických prostředků.
Pojďme zdůraznit hlavní výhody postupu rychlého pedikúru:
ü Úspora času a dlouhých výsledků. Tento typ pedikúry vyžaduje doma přibližně 30 minut času. Výsledek po takovém kosmetickém sezení vás potěší po dlouhou dobu.

Bezpečná likvidace mozolů a kuřích. Použití nástroje "Mozolin" zahrnuje odstranění kuřícha kuří oka bez mletí nebo mnohem horšího chirurgického zákroku. Metoda bez použití piercingu a řezných nástrojů, což snižuje pravděpodobnost řezů a poškození kůže.

Bezchybný výsledek. Pravidelné provádění postupu rychlá pedikúra TM "Mozolin" vám poskytne vynikající stav nohou.

Složení znamená "Mozolin". Přírodní suroviny v těchto dnech, váhy jsou vždy převažují pouze ve směru zásluh. Bylinné složky dodávají pleti bezchybný vzhled, pružnost a především šetrnou a bezpečnou péči.

Podrobný návod pro rychlou pedikúru Mozolin

Vaše nohy vyžadují péči a pozornost a velmi málo času. V této situaci Vám poradíme, abyste provedli expresní pedikúru, jak tento postup provést a jaké speciální kosmetické výrobky budete potřebovat, vysvětlíme s nejmenšími detaily. Ideálním společníkem v tomto procesu je Mozolin. Tento nástroj umožní v co nejkratší době zbavit se vrstev mrtvé kůže a jakýchkoli hrubých útvarů v oblasti chodidla. "Mozolin" bude efektivně pracovat na nohou a zároveň vám umožní relaxovat a vychutnat si ideální stav pokožky nohou v budoucnu.
Aplikační proces je velmi jednoduchý a můžete ho bez problémů zvládnout doma, trvá to maximálně 30 minut.

Krok za krokem vypíšeme postup používání této kosmetiky

  1. Za prvé i v současnostizákladní požadavek - bez vody. Neumývejte ani mokré nohy vodou, což snižuje účinnost výrobku několikrát. Pro tento postup je nutné připravit pomocné materiály: fólii a řezy bavlněné čisté tkaniny.
  2. Namočte hadřík s Mozolinem
  3. Film naneste na jakýkoliv rovný povrch (nezapomeňte, že tento povrch by neměl být ve výšce, protože na něj budete muset položit nohy) a nahoře položte látku (předem namočenou v našem nástroji).
  4. Je nutné identifikovat problémovou oblast chodidla a jemně ji ovinout látkou a pak ji pevně zabalit fólií.
  5. Na konci doby, od 10 do 20 minut, odstraňte obal s ubrouskem z nohy a opatrně, pomocí tuhého kartáče nebo pemzy, odstraňte změkčené kukuřice a kukuřice.
  6. Umyjte si nohy teplou tekoucí vodou bez použití detergentu.
  7. Vysušte nohy čistým ručníkem. V závěru použijte výživný krém, který hydratuje pokožku nohou a dodává jí sametový efekt. Odborníci doporučují použití krém stejné značky pro péči o pleť, čímž se zvyšuje účinek efektů finančních prostředků.

Existují případy, kdy první žádost neposkytuje 100% výsledek, vše závisí na složitosti případu. Pokud během prvního sezení nebylo možné se zbavit kuřích o 100%, postup zopakujte a čím dříve to zopakujete, tím dříve dostanete očekávaný výsledek (ale hlavní věc není před dalším dnem). Trvalé používání vám umožní zapomenout na takovédelikátní problém, jako jsou kuří oka a natoptyshs. Vaše krásné a dobře upravené nohy potěší vás i ostatní, aby vás potěšily.

Expresní pedikúra používající Mozolin ušetří váš čas a dá vám hladké, dobře upravené nohy. Nezbavujte se takového potěšení. Na konci našeho článku chceme přidat jen jednu věc, milujte sebe, své blízké!