Essie laky na nehty (Essie): paleta a funkce

Po celou dobu, a dokonce i v moderní době, čím více je obraz krásné ženy a manikúry neoddělitelný. Moderní výběr nástrojů pro nehtové umění je opravdu obrovský a dokáže uspokojit vrtošivost nejkrásnější okouzlující ženy.

Mezi mnoha značkami nabízenými v nabídce patří produkty Essie. Lak stejného jména značky má vysokou popularitu a poptávku, včetně známých osobností krásné poloviny lidstva. Co je důvodem této popularity, můžete zjistit čtením tohoto článku.

Trocha historie Essie

Datum založení značky i společnosti stejného jména je 1981. V tomto roce společnost Essie Weingaarten patentovala 12 barev dekorativního povlaku a 3 léčivé přípravky pro nehty. Po dlouhé a tvrdé konkurenci, vzhledem k její nepřekonatelné kvalitě, zaujalo na trhu vysoké místo a zároveň získalo diskrétní design láhve. Od 2000s, hvězdy světového veletrhu obchodu, včetně Hollywoodu, stal se aktivně použitý těmito produkty.

Trochu o kvalitě a bohatství sbírek značky Essie

V současné době zahrnuje obecná značka Essie Cosmetics několik nezávislých sbírek:

 • Classic & Mixed - Klasické a smíšené odstíny.
 • Svatební - řada laků pro luxusní svatební manière.
 • Skvělá kombinace - jemná a sofistikovaná škála "Dokonalá kombinace."
 • Forever Young - jméno říká vše: "Navždy mladý."
 • Navigovat ji je živou sbírkou letních a vášnivých květin pod romantickým názvem "Najít to."
 • Brazilliant je řada květin s úžasným názvem "Brilantní a luxusní".

Základní paleta nátěrů na nehty od firmy Essie zahrnuje 250 odstínů (od klasických až po exkluzivní) pro ženy různého věku a vkusu.

Každý rok jsou vydávány nové a nové výrobky, například „výbuch granátů“, „horké věci“ nebo „cestování ostrovem“. A to není celý seznam originálních titulů.

Laky se vyznačují jedinečnou kvalitou a nepřekonatelnou odolností nátěru. Speciální receptura kompozice umožňuje dlouhodobé udržení na nehtech (až 7 dní) bez trhlin a třísek. To také ukazuje ekonomický přínos nákupu těchto laků, takže vzhledem k jejich životnosti je frekvence použití nízká a produkt bude sloužit po dlouhou dobu.

Stejně jako každý výrobek mají však laky své přednosti a nevýhody. Mezi hlavní přednosti, které si zaslouží pozornost, patří:

Seznam hlavních výhod laků Essie

\ t

Jedinečný vzorec, o kterémbylo řečeno výše a která poskytuje vytrvalost a zbavuje ženu od úzkosti nad stavem její manikúry. Výrobce zároveň zaručuje, že nátěr nezbarví žlutě nebo neztratí tupý odstín.

 • Uvolnění speciální řady gelových leštidel s paletou až 40 odstínů. Unikátním rysem tohoto typu laku je super-odolnost nátěru, která umožňuje, aby zůstal na nehtu až 3-4 týdny. Zvažte, jak nákladově efektivní je získání takových laků.
 • Značka se nezastavila, spokojena s tím, čeho bylo dosaženo, ale neustále se vyvíjí, a jak bylo uvedeno výše, neustále se aktualizuje, potěšuje ženské fanoušky novými produkty, kvalitními inovacemi a rozšiřováním palety barev a odstínů.
 • Povlak leží na nehtové desce, neroztáhne se a neprolistí.
 • Praktický kartáč, který se vyznačuje plasticitou, umožňuje rovnoměrným nanesením laku na téměř celý povrch nehtu jedním pohybem.
 • Rychle schne, což umožňuje urychlit manikúru, aniž by se uchýlil k máváním rukou, které některé dívky dělají tak moc a které jen přispívají k celistvosti nátěru a vzhledu notoricky známých bublin.
 • Neobsahuje složky škodlivé pro zdraví a ekologii, jako je formaldehyd nebo toluen. Podobné je vyloučeno! Lucky nemají nepříjemný zápach.

Možné nevýhody

- Pokud jde ovysoká cena (od 300 do 500 rublů za láhev 15 ml). Pro běžné laky by takové náklady mohly být považovány za příliš vysoké, ale již jsme hovořili o ekonomických výhodách nákupu laků značky Esej, které jsou určeny možností dlouhodobého užívání.

- Ne všechny nové výrobky, bohužel, jsou okamžitě dostupné v odlehlých oblastech země, kde je logistika trochu pozdě. V této situaci mohou pomoci služby internetového obchodu.

- Bylo pozorováno, že lak může začít bublinkovat, pokud je před aplikací silně protřepán. Za prvé, je to typické pro všechny laky na nehty, a za druhé, jedno z pravidel manikúry naznačuje, že lak by neměl být příliš aktivně otřásán. Stačí jen několik pohybů v horizontální rovině zprava doleva. A ještě lépe zahřát láhev ještě jednou v dlani.

Fotogalerie s ukázkami návrhů laků v esejích

Bez ohledu na krásná slova, která jsou popsána v konkrétním kosmetickém přípravku, bez ohledu na jejich argumenty, je pro dívku nejzajímavější vidět krásu vlastníma očima a pouze tímto způsobem můžete tuto krásu ocenit. Samozřejmostí je vidět krásnou a originální manikúru na vašich vlastních prstech, ale na fotografii můžete obdivovat všechny ty okouzlující brilantnosti odstínů a vzorů vytvořených laky Essie. Speciálně pro to jsme připravili malou fotogalerii.

Máte zajímavou příležitost vidětrůzné kombinace barev a odstínů, které se mohou stát úžasnou výzdobou pro jakýkoli ženský obraz, zdůrazňující jeho originalitu a krásu.

Krásné dívky, užijte si prohlížení!