Elegantní lesk: 35 variant pedikúry s kamínky

Konstrukce nehtů na nohou je stejně jako obraz vhodně zvolené kabelky nebo stylové obuvi. Módní pedikúra s kamínky vypadá úžasně a přitahuje více pozornosti než běžné pokrytí.

Konstrukce hřebíků paží a nohou ve stejném stylu je stále relevantní. Nemusí být totožné, spíše harmonicky kombinované.

-

-

-

Zdobení nehtů nehty kamínky je oblíbenou verzí mnoha dámských pedikůrek. Vícebarevné šperky pro nehty jsou vyrobeny ze skla nebo plastu, mají různé tvary a velikosti. Pro pohodlí a praktičnost doporučujeme takové boty, které se nedostanou do styku s kameny.

-

-

-

-

-

Konstrukce se často provádí na prostém pozadí s uvolněním palcového hřebíku s kamínky. Tato možnost se vyznačuje propracovaností a sofistikovaností. Tmavé pozadí vyhrává díky kontrastu.

-

-

-

-

-

Světlé pozadí s kamínky dodá obraz ženskosti.

-

-

-

-

-

-

Mistři nechtového umění říkají, že tento design by měl být prováděn v minimalistickém stylu. Je nežádoucí používat příliš mnoho dekorativních prvků a přetížit nehty vícebarevnou paletou. V pedikúru s kamínkymírné používání stručných vzorů je přijatelné.

-

-

-

-

-

-

-

Francouzská pedikúra je vždy v trendu. Dlouhou dobu neztrácí význam a je žádána mezi ženami různého věku. Win-win je přidat kamínky do francouzského designu. Barva pozadí zde může být buď klasická nahá nebo jiná.

-

-

-

-

-

-

Hřebík je pokryt běžným lakem nebo gelovým lakem. Kamínky lze připevnit k jakémukoliv povrchu pomocí speciálního lepidla nebo čirého laku na nehty. Je třeba mít na paměti, že pedikúra s kamínky nemá rád horkou vodu, časté návštěvy sauny nebo vany. Také chlorová voda v bazénu má negativní vliv na integritu konstrukce.

-

-

-

Elegantnost pedikúry s kamínky je elegantní a vkusný.