Elegantní a ušlechtilá manikúra v rafinovaném stylu "Kapron"

Snažit se dosáhnout dokonalé bezvadnosti jejich obrazu, ženy mají tendenci zvládnout nejen moudrost hygienické manikúry, ale také mnoho možností pro barevné nehty dekorace. K dnešnímu dni na světě existuje asi 1000 druhů módního stylu nail art, prováděné pomocí různých technik pro použití vzoru a pomocí různých šperků. Ale milovníci krásy se na to nezastaví a každý den najdou v tomto umění více a více nových myšlenek, typů a trendů. V tomto článku vám povíme o nejoblíbenějších a možná nejkrásnějších novinkách ve světě nehtového designu - dekorativní manikúra ve stylu "Kapron". Někdy to mistři nazývají "Voil" nebo prostě "Pantyhose". Ale bez ohledu na to, jak se to nazývá, kterékoli z těchto jmen plně odhaluje podstatu tohoto stylu nehtového umění - jemný a elegantní vzor na nehtech vypadá jako složitost beztížných krajek. Takový manikúra vypadá neuvěřitelně obtížně, a zdá se, že to zvládne jen profesionál. Ale ve skutečnosti, technika aplikace takového vzoru je primitivně jednoduchá a pokud si přejete, můžete si nechat umění takového plánu prakticky každý z nás. V tomto článku vám řekneme, jak snadno si můžete udělat manikúru ve stylu "Kapron" pomocí známých nástrojů a materiálů.

Některá tajemství Kapronovy manikúry

Před zahájením podrobného popisu technologie nanášení laku v této věci otevřeme několik zvláštních tajemství. Tyto znalosti vám pomohou snadno a jednoduše vytvořit dokonalý a stylový obraz.

1) Nejfrekventovanější provedení takové manikúry pomocí nahých černých tónů laku. Samozřejmě můžete použít i jiné barvy, ale právě taková kombinace je nejvhodnější pro vytvoření iluze beztížného „krajkového“ vzoru.

2) Kapronova manikúra bude na pozadí monotónnosti vypadat nejvýhodněji. To znamená, že ne všechny nehty jsou malovány krajkou, ale jen pár, a zbytek je jednoduše pokryt hladkým lakem.

3) Pravidelný lak, pro takový vzor nebude fungovat, použijte speciální barvy a vysoce kvalitní gelové leštidla. Tento materiál je více nasycený pigmentace a postrádá nedostatek přebytečné tekutiny, to znamená, že se neroztahuje při kreslení.

Technická realizace manikúry s gelovou leštící základnou

\ t

A nyní pojďme přímo k popisu techniky Voil. Takže už víte, že tato manikúra se provádí pomocí gelového leštění. Faktem je, že právě tento materiál umožní maximálně efektivně simulovat účinek beztížnosti capron a dlouhodobě zachová trvanlivost vzoru. Není to vůbecobtížné, nejdůležitější je touha, fantazie a pevná ruka

1) Nejdříve vyrobíme kvalitní hygienickou manikúru - odstraníme starý lak, vymodeloval tvar nehtů a vyčistíme kůžičku.

2) Druhá etapa zahrnuje čištění a sušení nehtové destičky (použití pro tento čerstvější).

3) Rozhodněte se, které prsty budou ozdobeny vzorem, a na zbytek pouţijte monochromatický povlak.

4) Nyní, na vybraných nehtech, musíte aplikovat základní nátěr a transparentní podklad (základ). Počkejte, až bude základna zcela suchá.

5) Je-li základna zcela suchá, můžete začít vzor aplikovat. Vezměte na tenký štětec trochu vybrané barvy a nakreslete tenkou čáru podél kutikuly po šířce nehtové desky co nejvíc opatrně. Počkejte, až bude barva zcela suchá. Potom na štětec napište trochu více materiálu a na špičku nehtové desky nakreslete čáru. Poslední etapa: připojte horní a dolní linii, vedoucí kolem stran.

6) Po čekání na zaschnutí prvních zdvihů pokračujte použitím hlavního vzoru. Vše záleží na vaší fantazii: retikulum, tečky, květiny, co chcete. Hlavní věc je sledovat přísnost linek a přesnost vzoru, nezapomeňte, měli byste mít obrázek, který napodobuje nejjemnější krajkové punčochové kalhoty.

7) Dokončovací práce, tónovací obraz. Abychom to provedli, upustíme na paletu pár kapek nahoře a přidáme k tomu černý lak. Ujistěte se, že stín byltmavé, ale zároveň zcela průhledné. Výsledná směs jemně pokrývá natřené nehty. Nezapomeňte, že vrchní nátěr je aplikován pouze na dokonale suchý vzor, ​​jinak riskujete, že se dostane efekt rozmazaného vzoru.

Když je vrchní nátěr suchý, vaše měsíčky budou zdobeny nádhernou manikúrou „Voile“ (nebo „Kapronem“, jak se vám líbí).

Několik nápadů nail art ve stylu "Kapron"

A konečně Vám nabízíme několik jednoduchých, ale zároveň elegantních možností manikúry ve stylu "punčocháče". Doufáme, že vám naše nápady pomohou procvičit a inspirovat vaši představivost a vytvořit nové exkluzivní kresby pro manikúru.

1) Pokud jste v tomto oboru noví, začněte s tvorbou klasického designu (vzoru) v černé barvě. Nakreslete skromný, nekomplikovaný, krajkový, volný styl.

2) „Prolamované“, udržované v červené barvě, dodá obrazu expresivitu a jas, ale zároveň zůstane stejně elegantní a delikátní. Je to ideální volba pro ty, kteří si vyberou odvážné a odvážné oblečení a barvy v oblečení.

3) Chcete-li vytvořit večerní verzi "krajky", použijte malé jiskry nebo barevné kamínky. Ale buďte opatrní, abyste zachovali přísnost vzoru.

4) Pro každodenní a obchodní manikúru ve stylu "Kapron", vhodnější klasickou kombinaci černých a bílých tónů. Tento obrázek vypadá jednoduše, ale velmi elegantní.

Navrhujeme, abyste zvážili některé nádherné fotografiejasně ukazují, jak elegantní může být manikúra v designu prolamovaných punčochových kalhot.