Eleganci Chanel v manikúru

Značkové věci jsou již dlouho indikátorem opravdové módy, kteří mají zkušenosti s kvalitou a krásou věcí. Móda jmen slavných designérských domů na nejneočekávanější věci z kosmetického průmyslu je již dlouho v módě. Samozřejmě, taková známá značka jako Chanel nebyla ignorována. Dnes má každá dívka možnost říct, že má na sobě nehty! Chanel nail design je prezentován na vaši pozornost, demonstrující svou lásku k takové slavné značky a všestrannost svého vkusu.

Jaký je design Chanel? Jak přesně je to ztělesněno v manikúru? Odpovědi na tyto otázky naleznete níže a prohlédněte si výběr fotografií nail art, které ukazují příklady manikúry v designu Chanel, a uvidíte, jaká je kreativní, zajímavá a tvrdá práce.

Na začátek, co je značka Chanel, pokud nepoužíváme nejznámější znak vaší manikúry? Nail-art bez tohoto elegantního prolínání dvou písmen „C“ si nemůže dovolit takové hlasité jméno jako manikúra Chanel.

Začneme definováním barvy. Klasické černobílé téma není jen klasickou kombinací barev, ale barvy, které se v něm používají, jsou pro značku Chanel tradiční. Omezeno na bílý a černý lak na nehty je volitelné. Klasikům můžete vždy dodat nádech novosti. Například zlatý lak v naší barevné paletě neporušuje harmonii designu, ale přinese pokles vaší chuti. Experiment! Koneckonců, na konciNakonec je to vaše manikúra, která vás osobně odráží, váš smysl pro styl a vaši náladu.

Nelze omezit na laky. Chanel logo samolepky, kamínky a všechny druhy kamenů bude jen přidat elegantní a eleganci na nehty umění. Máte zájem o design Chanel, a chtěli byste, aby to bylo na nehty? Pak Vám nabízíme podrobné instrukce, popisující celý proces v krocích.

Vytvoření stylového DIY Chanel nail art

Připravili jsme pro vás mistrovskou třídu, která vám pomůže naučit se na nehtech vytvářet manikúru Chanel. Nail art bude vyroben ve třech barvách, jak je uvedeno výše: černá, bílá a zlatá. Tato kombinace vypadá velmi elegantní, drahá a stylová. Nesmí být nepodložené, níže je fotografie.

Začněme! Nejprve je třeba připravit nehty pro proces zdobení. Nezáleží na tom, zda jste si vybrali jednu z tradičních metod péče o nehty nebo jste se rozhodli experimentovat s japonskou nebo brazilskou manikúrou. Důležité je, aby vaše nehty a ruce byly obecně v perfektním stavu. Jakmile jste připraveni vytvořit design, začněte nanesením základní vrstvy na nehty.

Základem designu Chanel je bílý lak. Opatrně ji naneste ve 2 vrstvách tak, aby ležela rovnoměrně na celé nehtové desce. Počkejte, dokud lak nezaschne, jinak bude design rozmazaný a přejděte k dalšímu kroku.

Vezměte lakčerná a nakreslete čáru na bílý povrch nehtu, čímž zakryje třetinu nehtu. Můžete malovat více či méně, pokud vás zaujme jiný barevný poměr. Černý lak musí být také aplikován ve 2 vrstvách tak, aby barva byla nasycená. Všimněte si také, že prstenec může mít jiný barevný poměr. Koneckonců se na něm bude nacházet základ našeho designu - kresba Chanel. Proto je obvykle nutné natřít více než dvě třetiny černého nehtu.

Dále budete muset zbarvit sítko černým lakem na zbývající bílou část každého hřebu. Pro tento účel je nejlepší použít speciální lak, zvaný liner nebo standardní tenký kartáč na nehty. Buďte velmi opatrní při aplikaci síťoviny - měla by být kreslena čirými přímkami, teprve pak bude design Chanel elegantní a rafinovaný.

Nejpravděpodobněji zůstanou černé pruhy na kůži po nanesení síťoviny. Je velmi snadné se jich zbavit, použijte speciální koťátko, které jste předtím navlhčili odstraňovačem laku na nehty. Pokud neexistuje žádná taková kočička, můžete použít běžné bavlněné tampony.

Nakonec se obracíme na náš zlatý lak. Vezměte tenký kartáč na malování, jako je tomu u sítě. Nejdůležitějším prvkem našeho designu je loga Chanel. Začněte ve spodní části tvaru. Měli byste mít nějaký protáhlý ovál s ostrýmikončí podle obrázku. Díky tomuto přístupu s postupným kreslením loga byste neměli mít žádný problém s nakreslením obrázku.

Pro doplnění obchodní značky Chanel stačí, když budete pokračovat v obloucích na koncích oválu, takže dostanete dvě zkřížené písmena „C“, která vypadají harmonicky na černém pozadí. Pro jasný obraz to bude trvat nějaké školení a trochu praxe, ale to je jen otázka dovednosti a času. S touto fází byste neměli mít žádné problémy, i když to bude vyžadovat určité úsilí.

Zde už máte manikúru Chanel. Můžeme ale přidat ještě několik dalších konečných úprav, aby se vaše manikúra ozdobila. Opět s použitím zlatého laku oddělte bílé a černé části tenkým okrajem. A jako poslední akord, na nehty naneste kovový lesk. S tímto, vaše nehty budou vypadat ještě dražší a krásné. A teď je vaše manikúra připravena!

Ačkoli byla manikúra dokončena, ještě jedna věc zůstala. Použijte vrchní nátěr k ochraně manikúry a potěší vás mnohem déle. Kromě toho bude lesk na nehty zářit, což dodá ještě větší efekt na vaše umění nehtů. Výsledkem je luxusní design se značkou Chanel, kterou ocení všichni milovníci módy.

Chcete-li upevnit znalosti získané z této instrukce krok za krokem, můžete sledovat hlavní třídu, která vám jasně ukáže všechny klíčové body při vytváření manikúry Chanel. Nikdy nezapomeňte být stylový, prosímkolem svých pohledů následujte přání svého srdce a nepopírejte si malé radostné životy!