Důsledky nehtu

Dnes mají ženy, které přirozeně nemají krásné nehty, mnoho příležitostí na nápravu situace. Několik hodin práce dobrého mistra - a nehty perfektně svítí. Současně může být jejich vykreslení naprosto exkluzivní. Takové pokušení je však vždy plné rizik a možných negativních důsledků. Dozvíme se o nich podrobněji.

Je kapacita budovy bezpečná?

Tento populární postup pro ženy se každým rokem stává přístupnějším. Jeho výhody jsou zřejmé: hladké, hladké, originální nehty. Avšak před zákrokem musejí ženy zkoumat informace o možných důsledcích nehtů.

Zvyšování umělých nehtů, zbavuje vaše nativní nehty kyslíku potřebného k podpoře jejich zdraví.

Pokud přijdete k dobrému pánovi, musí vám jednoduše sdělit výhody a nevýhody postupu. Ocení stav vašich nehtů. Pokud diagnostikuje nemoci, bude vás varovat a samozřejmě nebude postup provádět. A pokud mistr vydělává jen peníze, pak takové varování nebude následovat. Takový specialista se vás nebude ptát na přítomnost chronických onemocnění a možné užívání hormonálních léků.

Každá žena má zájem o otázku, jaký materiál je lepší stavět nehty. Jak akrylát, tak gel jsou syntetické přípravky. Izraelští lékaři dospěli k závěru, že mezi pacienty s rakovinou existuje mnoho lidí, kteří budují nehty po mnoho let. Samozřejmě, přímé spojení mezi těmito jevynení nainstalován. Systematické nahromadění jako provokativní faktor však není vyloučeno.

Akrylové nehty jsou ve srovnání s gelovými nehty přirozenější. Po jejich odstranění, přirozené nehty obvykle vypadají nemocně a ne esteticky. Potřebují léčbu a obnovu kvality.

Kontraindikace k eskalaci jedním a druhým způsobem je individuální intolerance. Problém je ale v tom, že je to těžké pochopit. Koneckonců se to v žádném případě neprojeví, a pak, asi za rok, o tom sám prozradí. Alergické reakce při budování jsou doprovázeny svěděním, nehtové lůžko je suché a tenčí. Možná naopak a jeho zahuštění.

Druhy poškození nehtů po prodloužení

Nahromadění může způsobit dva druhy poškození: mechanické a alergické. Alergie se projeví okamžitě nebo s časem. Vyžaduje dlouhodobou léčbu.

Co se týče mechanického poškození, nejčastější z nich je plísňová infekce. Pokud se po vybudování na nehtové desce vytvořil žlutý bod, pak to může být jen znamení houby. Je nutné odstranit nehty, zpracovat je antibakteriálními léky a provést průběh léčby. Houba se vyvíjí rychle a nehet může být zcela ztracen. Mimochodem, místní zacházení se stabilním výsledkem nezaručuje. Bude zapotřebí komplexní antifungální terapie.

Chyby mistrů, jejich nezkušenost nebo nedbalostní postoj mohou vést ke skutečnosti, že je narušena struktura nehtů. Stávají sevlnitý, rozbitý nebo jen přestat růst.

Opatření při budování

Bez ohledu na to, jak odradily ženu od budování a varování před riziky, chce se vždy snažit, chce krásu a novost. V tomto případě musíte nejprve najít dobrého mistra a zároveň použít tyto tipy:

  1. Zvětšit lze pouze zdravé nehty.
  2. Po prodloužení, posílit nehty s vitamínem komplexy se stopovými prvky pro nehty.
  3. Po odstranění nehtů udělejte wellness. Jedná se o koupele s mořskou solí, mazání kůžičky speciálními prostředky, masáže s olivovým olejem.
  4. Intervaly mezi nástavbami jsou povinné. Měly by být nejméně dva týdny s výše uvedenými činnostmi.
  5. Pokud si všimnete nepříjemných příznaků na nových nehtech, pociťujte bolest, pozorujte skvrny, odstraňte umělé nehty a v případě potřeby léčte.
  6. Nemůžete pěstovat nehty s diabetem a hormonálními přípravky, antibiotiky, onemocněním jater a ledvin, alergiemi a rakovinou. Nedoporučuje se prodloužení a těhotné ženy.

Důsledky prodloužení nehtů jsou tedy přinejmenším zhoršením stavu nativních nehtů, nanejvýš plísňových chorob. Možná je lepší posílit a pěstovat nehty?