Duhová manikúra

Chcete naplnit svůj život jasnými barvami, abyste si vzpomněli na minulé léto, pak vytvořte manikúru duhy na vlastních nehtech. Bude se rozveselit rychlostí blesku a bude dokonale vyhovovat světlé oblečení.

Možnosti pro vytvoření duhové manikúry se nepočítají, ale nejoblíbenější typy stojí za zvážení, stejně jako pokus o jejich výrobu na nehtech.

Manikúra s gradientem duhy

Tento pohled je velmi podobný technice provedení ve stylu ombry, ale přesto má své vlastní individuální nuance.

Pro manikúru připravte houbičku, 7 jasných barev laku, látku k jejímu odstranění a lak bílé barvy.

Postup tvorby manikúry

\ t

Každý lak na nehty natíráme bílým lakem a počkáme, až uschne. Rozdělte houbu na 7 stejných dílů podle velikosti nehtové desky. Na každou část houby se nanesou dvě různé barvy laku. Která kombinace si vyberete záleží na vaší touze. Proužky laku na houbu by měly být prováděny ve svislé poloze tak, aby jeden odstín přišel na další. Barvení nehtů stojí za to provádět blotting pohyby.

Na houbu nepřipojujte opakující se odstíny, vzor na nehtech bude nejasný. Použijte lak na nehty k otevření nehtové desky a odstraňte přebytečný lak na nehty ze všech stran nehtu.Můžete také diverzifikovat manikúru s jiskry nebo malé kamínky. Horizontální duha na nehtech také vypadá originální. V tomto případě, manikúra vypadá velkolepé, pokud jsou proužky na houbě aplikovány vodorovně a naopak.

Francouzská duha

Je možné vytvořit výkres duhy nejen po celé délce hřebu, ale i na jeho konci. Chcete-li zachránit francouzskou duhu, musíte použít štětec, ve kterém musíte nakreslit tenkou duhu v různých barvách. Pokud si nepřejete duhu se sedmi barvami, vytvořte jeden nebo dva podélné pruhy různých barev na samostatném hřebíku.

Manikúra duhy

Jedním z nejjednodušších způsobů manikúry je malování samostatného nehtu v jiné barvě. Použijte k vytvoření "duha" vzor světlé odstíny laku se střídáním.

Také duhová manikúra plně umožňuje reprodukci vzoru ve 3 odstínech. To musí být provedeno pomocí pruhů a přechodů z jednoho odstínu na jinou barvu.

Kreslení duhy v různých úhlech je poměrně běžné u vzorů mraků, deště nebo blesků, které se aplikují na manikúru.

Při tvorbě manikúry duhy na nehtech byste měli vzít v úvahu, že vypadá pouze organicky s jasným obrazem, make-upem a oblečením. Pro obchodní styl bude tento typ manikúry nevhodný.