Diskuse o typech manikúry, kolik typů znáte?

Dobře udržované ruce a nehty byly vždy považovány za hlavní součást ženské krásy. Nyní nikoho nepřekvapíte neobvyklým designem nehtů, protože v dnešní době se manikúra stala základním prvkem pro všechny ženy.

Typy manikúry

Klasická manikúra

Klasická manikúra je nejjednodušší a nejoblíbenější ve svém výkonu. Především se povrch nehtu očistí od staré vrstvy laku. K odstranění se používá speciální kapalina. Po očištění, pomocí pilníku na nehty, je k nehtům připojen určitý tvar.

Za účelem změkčení a dalšího odstranění kůžičky je nutné snížit ruce v lázni s teplou mýdlovou vodou. Změkčená kutikula se odstraní pomocí kleští na nehty, které musí být před použitím dezinfikovány.

Po odstranění kůžičky opláchněte ruce teplou vodou. Dále je pokožka rukou bohatě mazaná výživným nebo hydratačním krémem. Když je krém důkladně vstřebán, můžete začít nanášet lak.

Manikúra za tepla

Tento typ manikúry se provádí pomocízahřátý na 55 ° C nebo olej. Tento postup je skvělý pro poškozené kůže rukou.

Olej nebo krém se zahřívá na určitou teplotu ve speciální elektrické nádrži. Po takovém postupu se pokožka rukou zvlhčí, praskliny a oděry se hojí.

Manikúra přístrojů

\ t

Manikúra hardwaru se provádí pomocí speciálního zařízení, které lze použít i doma.

Manikúra hardwaru je jedinečná v tom, že může být prováděna na přírodních i umělých nehtech.

Zařízení pro provádění hardwarové manikúry má několik příloh, které jsou určeny pro různé postupy.

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra je považována za jednu z nejoblíbenějších. Jedná se o vícebarevný lak uprostřed nehtu, pevný transparentní lak. Francouzská manikúra vypadá svěží, elegantní a elegantní.

Francouzská klasika

K provedení klasické francouzské manikúry jsou nehty pokryty světle růžovým nebo béžovým lakem, který je považován za základ tohoto designu. Po založení je nutné zakrýt bílým lakem pouze okraj hřebu. Když bílý lak zaschne, hřebík je zakryt průhledným lakem, aby byl výsledek opraven.

Francouzská originalita

Pro milovníky zakázkových řešení se může francouzská manikúra ve své klasické podobě zdát nudná. V tomto případě se můžete uchýlit k originálním nápadům. Základem jeKlasický typ manikúry, který je upraven. To může být různé tvary a barvy, které vypadají velmi stylové jako výsledek.

Millenium

Hrana nehtové desky je pokryta flitry, práškem nebo lesklým lakem.

Francouzské barvy

Špičky nehtové desky jsou pokryty barevným lakem. Můžete použít několik barev najednou, takže manikúra bude originální a jedinečná.

Japonská manikúra

Japonská manikúra je považována za nejbezpečnější a nejužitečnější. Pro jeho realizaci se používají pouze přírodní materiály.

Pomocí speciální diagnostické tabulky jsou pro manikúru vybrány jednotlivé materiály.

Kůžička se nejprve zpracuje a odstraní. Při použití souboru z přírodního semiše je uveden formulář. Leštící blok z pravé kůže leští povrch nehtu. Poté se nehtová deska pokryje minerální pastou, která vyrovnává celý povrch. Nakonec jsou nehty ošetřeny práškem, který dodává nehtům zdravý lesk.

Japonská manikúra je skvělá pro poškozené nehty. Po tomto postupu se na nehtech obnoví struktura nehtu.

Evropská manikúra

Evropská manikúra se nazývá jinak - neřízená manikúra. Tento typ manikúry je považován za jeden z neškodných nehtů. Evropská manikúra je bezpečná, protože k odstranění pokožky dochází bez použití kleští na nehty.

Pomocí pilníku na nehty je zdůrazněn tvar nehtů. Kůžička je ošetřena speciální kapalinou na bázi užitečných kyselin. Po několika minutách se nástroj vyjme bavlněnou podložkou, kůžička se odstraní dřevěnou tyčí. Hřebík je vyleštěn lešticím pilníkem, který dodá nehtům zdravý lesk. Dokončením procedury je aplikace výživného krému na ruce.

Potřebné materiály pro manikúru doma.

  • Vana s teplou mýdlovou vodou,
  • Soubor nehtů,
  • Ručník,
  • Manikúrní kleště,
  • Oranžová tyčinka,
  • Hydratační nebo výživný krém.
  • Parafínová terapie.

Parafínová terapie je v péči o ruce neobvyklým směrem. Parafínová terapie je zaměřena na léčbu a rehabilitaci. Po zákroku se pokožka rukou stává měkkou a zvlhčenou.

Po prvním postupu je výsledek patrný. Kůže rukou dostává maximální hydrataci. Zvláště parafínová terapie je vhodná pro lidi, kteří mají sklon k suchu.

Podstatou postupu je, že parafín zakrývá ruce, což vytváří skořápkový efekt. Póry pod parafinovým filmem se otevřou a toxiny se uvolní.

Nezáleží na tom, jaký typ manikúry je preferován, protože hlavní je mít požadovaný výsledek. Krásné a dobře udržované ruce jsou karty každého člověka.