Dětská manikúra doma

Dobře udržované ruce a nehty jsou vizitkou přitažlivosti ženy. Je dobré, když matky dávají svým dětem dobrý příklad. Perfektní manikúra nemusí nutně znamenat jakýkoliv druh krytí nehtů. Pokud však nehty nejsou pod nehty, nehty stejného tvaru, žádné otřepy a kutikula je na místě, a nebere polovinu nehtové desky, pak můžeme mluvit o péči. Bohužel, i pro většinu dospělých žen, pojem "manikúra" zahrnuje pouze jasný lak na nehty aplikovaný na nehty (ne vždy úhledně). Co říci o mladých módních ženách.

S ohledem na to, někteří se ptát na tyto otázky: v jakém věku může být provedena manikúra, je to nezbytné, může to být a jak se dítě liší od dospělého.

Má se za to, že nejaktuálnější věk pro dětskou manikúru je asi 10-12 let. V tomto věku, zpravidla děti začínají více úcty o jejich vzhled. Navíc v tomto věku je již možné hovořit o určité vytrvalosti, která je důležitá pro plnohodnotnou manikúru. Ale to neznamená, že v ještě dřívějším věku nemůžete udělat manikúru. Dokonce by bylo dobré naučit dítě hygienické manikúry od útlého věku.

Pro starší děti můžete také použít sadu rodičovské manikúry. Ale pro ty nejmenší byste si měli koupit speciální dětský pokoj.

Základní nástroje, které budete potřebovat: nůžky, pilník na nehty, dětský krém.

Proces provádění manikúry pro děti je velmi podobný procesuhranatý Evropan. Konvenčně může být rozdělen do následujících fází:

Důkladně si umyjte ruce. A jako dítě, a ten, kdo bude provádět proceduru manikúru. A pak se ruce dobře osuší ručníkem.

První věc, kterou musíte udělat, je měsíček. Pokud je dítě velmi malé, pak by volný okraj hřebu neměl být větší než 1 mm. Hřebík je oříznut podél linie polštářků. To by mělo být prováděno velmi opatrně, aby nedošlo k poranění dítěte. Pokud to žena módy může tolerovat, může být okraj nehtu zpracován pilníkem na nehty, ale stává se, že bez něj můžete udělat. Pokud je však dítě již starší, přípustný volný okraj hřebu je až 3 mm. V tomto věku, pomocí pilníku na nehty, můžete pracovat trochu na tvaru nehtu. Ale gash na dětských nehtech by měl být prováděn velmi jemně, pohybující se od okraje ke středu nehtu, vždy v jednom směru.

Když jsou měsíčky již krásné, jedné formy, měly by se zabývat pokožkou. Pokud se jedná o dítě mladší 10 let, stačí na kůžičku aplikovat speciální olej a opatrně zatlačit kůžičku a vyčistit destičku. Jsou-li otřepy, mohou být velmi opatrně vyříznuty. A pouze na bočních válcích. Kutikula sama o sobě nestojí za řezání. Pokud je dítě starší než 10 let, můžete si udělat solnou lázeň a poté ošetřit kůžičku.

Pokud má manikúra hygienický charakter, pak poslední etapa předpokládá, že se dětské ruce a pokožka potře lehkými masážními pohyby.Ale babes čekají na barevný nátěr. Pro děti do 13 let je lepší používat speciální dětské laky. Pro ty, kteří jsou starší, už můžete použít mou matku.

Dobře udržovaná kotce budou vždy v módě! Matky od útlého věku ji proto musí vštípit mladší generaci.