Dělat korálové nehty design s růžemi


Nechte šedé dny pro deštivý podzim, raději si vychutnejte okouzlující koktejl korálových odstínů. A pokud k tomu přidáte květiny, získáte originální manikúru pro gala večer.

Co je tedy nezbytné k provedení šťavnaté korálové manikúry s růžemi? Nejdříve si vyberte správný šatník. Je známo, že korálové barvy dokonale ladí s modrou a modrou, protože se jedná o skutečně námořní téma. Můžete také ředit barvy černou, zlatou, zelenou a růžovou.

Za druhé je nutné vědět, jak správně kreslit růže. Na první pohled nic složitého, nicméně, pokud budete sledovat video lekci, budete muset cvičit trochu. Je lepší, samozřejmě, přijít do nehtového salonu, a pak zkusit sami nakreslit takové květiny.

Nejprve připravte ruční koupel a ujistěte se, že na nehtech není žádná kůžička. Další střih všechny nehty pod jednu délku a začít aplikovat základní lak. Poté naneste na špičku laku na nehty korálovou barvu, nechte uschnout a poté naneste zlatý odstín.

Následuje složitá technika aplikace růží na povrch nehtu. Pečlivě sledujte video a naučíte se, jak udělat opravdu úžasnou krásu korálové manikúry.