Děláme silnou manikúru na moři

Námořní prázdniny nejsou dlouhou dobou jen množstvím příjemných dojmů, ale také důležitou přípravnou částí před samotnou cestou. V této době se žena začíná aktivně věnovat jejich vzhledu, objevovat se na dovolené v celé své kráse. Vytažením postavy a výběrem nejlepších oblečení nezapomeňte na takový atribut jako na manikúru. Navíc, manikúra na moři je neomezené pole pro fantazii a skvělá příležitost zdůraznit váš obraz.

Trvanlivost manikúry

\ t

Především je nutné připravit nehtovou desku pro aplikaci laku na nehty. Nejdříve je třeba odstranit ty části měsíčku, kde vznikla stratifikace. V opačném případě lak rychle praskne, protože hřebík v místech svazku je velmi tenký a křehký. Než se vydáte do moře, stojí za to vyjmout exfoliované plochy a ořezat nehty.

Lak se také může odlupovat, protože nebylo použito odmašťovací činidlo. Lze jej zakoupit v každém kosmetickém obchodě a před nanesením laku na nehty zpracovat nehtovou desku. Odstranění přirozeného tuku a vlhkosti z nehtů, můžete poskytnout odolnost proti laku.

Do moře nemusely často opravovat a překreslovat nehty, můžete použít základnu laku. Pomocí této kosmetiky můžete dosáhnout dobré přilnavosti laku k nehtové desce. Už poprvní použití, všimnete si, že manikúra se stala trvanlivější. Slaná voda může výrazně urychlit dobu výskytu nehtů. V tomto případě vám pomůže speciální lak na nehty, který ochrání desku před vnějším podrážděním. Tento povlak může trvat asi dva týdny.

Trvanlivost může také dát manikúru různé třpytky nebo speciální písek. Není nutné aplikovat perleťové flitry na celý nehet. Postačí, aby se přikryla zarostlá část nehtu a vytvořila francouzské šaty. Ozdobte měsíčky se speciálním pískem pro manikúru, kamínky nebo jiskry - to je jen otázka vaší fantazie.

Role nehtů také hraje roli. Pokud je samotná nehtová destička silná, můžete si jít odpočinout as dlouhými nehty, které samozřejmě vypadají velmi žensky. Taková manikúra však nezaručuje vysokou trvanlivost. Pro trvalejší efekt je lepší aplikovat lak na střední nebo krátké nehty. Pro takové hřebíky existuje mnoho různých variant designu, které budou efektivně zapadat do jakéhokoliv obrazu.

Vyrábíme manikúru na moři

Problematika manikúry a výběru laku se dostává do popředí. Opět je to jen o preferencích a fantaziích. Někdo dost na to, aby aplikoval lehký nátěr z čirého laku, jiní vyžadují jedinečnou barvu s mořskými vložkami. Nejčastěji na dovolené vyberte manikúru v mořské téma, tak jak se říká, aby se v trendu. Například, vesta-styl manikúra je docela populární.Pro svůj design budete potřebovat modrý a bílý lak, stejně jako lepicí pásku. Za prvé, nehty jsou odmastěny a pokryty základnou, pak malované matným bílým lakem. Poté se k nehtům přilepí paralelní proužky lepicí pásky. Pak je vše namalováno modrým lakem, po několika minutách se lepicí páska odlepí. Dále se aplikuje sušení a fixátor.

Některé ženy se nesnaží sledovat určité téma, ale jednoduše si každý nehet namalovají v jiné jasné barvě a vytvářejí tak barevné letní nálady.

Mořská manikúra - krásná a stylová

Manikúra na mořském tématu je součástí nehtového umění. Design nehtů, vyrobený ve stylu přírodních prvků: moře, vlny, mořský vítr, slunce, exotická vegetace, může být originálním rozhodnutím a dát jakoukoli originalitu obrazu.

Například manikúra gradientu se vytváří ve formě vlny dopadající na břeh. Základ nehtu může být zakryt tmavší barvou. Postupně vlna přechází do bílé a paralelně je zdobena malými jiskrami.

Relevantní je také již zmíněný „námořnický styl“. Hřebíky jsou zdobeny střídavými pruhy různých barev a mořských atributů. Obrázky různých dlaní, srdcí, hvězdic a ryb vypadají velkolepě. Samozřejmě, kromě mořských květů, by měly být použity světlé a šťavnaté barvy: červená, žlutá, růžová atd.

Světlá a stylová manikúra na moři jistě zdůrazní individualitu obrazu a dá létopozitivní emoce na dovolené.