De Luxe Manikúra

Chcete-li získat stylový „outfit“ pro váš měsíček, je to opravdu opravdová touha moderní, dobře udržované dívky. Proto, pokud chcete vyniknout z pozadí svých přítelkyň, věnujte pozornost speciálnímu způsobu zpracování nehtů. Manikúra De Luxe vyžaduje pečlivou pozornost a v ideálním případě vám celý procesní proces nějakou dobu zabere. Na oplátku za vaši trpělivost získáte neuvěřitelný design nehtů a zcela odlišný způsob.

V díle manikúry ve zvoleném stylu existuje řada etap, jejichž sled by měl být dodržován. Každý krok v manikúru se střídá s novou etapou, a teprve pak dostanete skutečný "outfit" na nehty.

Přípravná fáze manikúry

\ t

Každý přípravný proces pro manikúru má svůj vlastní důležitý postup a je to důkladné ošetření rukou použitím speciálních hygienických prostředků. To naznačuje, že manikúra ve stylu De Luxe je považována za klenotnictví, před nímž by měl mistr pečlivě prostudovat strukturu a strukturu nehtu, vyhodnotit zdravý vzhled kůžičky a zabránit poškození nehtové desky speciálními terapeutickými prostředky.

Po vizuální prohlídce nehtové desky odborník vypracuje programdalší zpracování před hlavní částí manikúry. Tato metoda zahrnuje salón a domácí část procedury.

Zpracováváme nehty před manikúrou

Když mistr provádí manikúru krok za krokem, začíná terapeutické ošetření nehtu. Na nehtové desce se aplikují ve velkém množství zvlhčující a výživné látky, které jsou po určitou dobu na ní udržovány. Tento postup je určen pro správnou výživu nehtů a kůže kolem nich. Také v procesu zvlhčování pokožka dostává maximální množství vlhkosti a umožňuje vhodně provádět manikúru.

Poté, co zvlhčovače pracovaly dostatečně dlouho na svých rukou, měl by být jejich přebytek odstraněn papírovou ubrouskem a přenesen do jiné části postupu.

Další etapa manikúry

Je načase, aby vaše ruce pocítily teplo, takže je třeba je nasadit do termořezů. Působení tepla umožňuje expanzi cév, zatímco průtok krve zlepšuje výživu nehtu. Výsledkem tohoto postupu je také přirozené stárnutí kůže rukou a dochází k omlazení a ošetření nehtové destičky. Dívky, které alespoň jednou zažily stejný způsob působení tepla na ruce, si všimly, kolik méně často se jejich nehty odlupují a kolem nich se objevují hnáty.

Thermowell má tendenci měnit teplotu. To naznačuje, že kontrast horkého a studeného proudění má pozitivní vliv na celý proces posilování cév. Nepochybujte o tomDíky tomuto procesu budou vaše nehty dokonale udržované a zdravé. Po celé proceduře se doporučuje masáž rukou.

Poslední manikúra

Druhou částí manikúry je podání nehtů podle autorské metody. To spočívá ve skutečnosti, že mistr musí přijít s tvarem nehtu, založeným na struktuře celé nehtové desky. Speciální druh podání nepoškozuje nehty a chrání je před častou delaminací.

Zvláštní ošetření pokožky je, že by neměla být oříznuta. Odstraňuje se speciálními prostředky, po určitou dobu vyčkává a suší se suchým hadříkem. Řezání kůžičky není dobrá metoda, nezpomaluje její růst a činí ji jen drsnou.

Závěrečný proces v procesu manikúry De Luxe spočívá v aplikaci jakéhokoliv vybraného laku na nehty. Odborníci doporučují použít béžové nebo pastelové odstíny pro stylový efekt.

Manikúra ve stylu De Luxu bude na nehtech vypadat pouze harmonicky, pokud se provádí se všemi doporučeními a podle speciálního programu manikúry.