Co může být manikúra nazývána francouzština. Základy a pravidla

Pro ty, kteří dávají přednost stylu Nude nebo klasice, je francouzská manikúra perfektní volbou. Ale možnosti pro realizaci "bundy" s různými vzory a v různých barvách má více než 100. Můžeme jim říkat francouzská manikúra nebo je to samostatný nový směr? Toto je popsáno v tomto článku.

Klasický francouzský obvaz lze přisoudit pouze přirozené škále barev: béžové nebo narůžovělé, v blízkosti přirozeného odstínu nehtové desky a bílého okraje připomínajícího tvar přirozeného odstínu.

Předek francouzské manikúry je považován za Jeffa Pinka. V roce 1967 přišel tvůrce společnosti ORLY s univerzálním povlakem, který je ideální pro jakýkoliv obraz a příležitost. Zpočátku byl navržen speciálně pro hollywoodské herečky, které se mohly zúčastnit natáčení 10-15 scén denně.

Na konstrukci a kvalitu nátěru byly kladeny velmi přísné požadavky. Zaprvé, musí vydržet těžké náklady a za druhé, musí se hodit k jakémukoli obrazu a kostýmu herečky, za třetí, herečka by měla vypadat co nejpřirozenější a nejpřirozenější. Vyvstává otázka, proč se manikúra vynalezená v Hollywoodu nazývala "francouzština"?

Odpověď je jednoduchá: původně „francouzština“ nebyla příliš populární. Vrchol úspěchu této manikúry přišel právě ve Francii, tento povlak si vychutnali náročné francouzské figuríny té doby.

Obecný název "francouzština" se používá pouze v evropských zemích. V zemíchTichomořská oblast tohoto typu manikúry se nazývá "Beverly Hills".

Francouzská manikúra na umělých nehtech

\ t Francouzský na umělých nehtech je možný jak pomocí gelu, tak pomocí akrylu. Pokud je práce prováděna správně as použitím kvalitního materiálu, je téměř nemožné je odlišit. Aspekty věnující pozornost:

1. Kartáče by měly být vyrobeny z tvrdé, ale zároveň pružné hromady. Je-li kartáč načechraný, není na jednom místě, pak takový nástroj není vhodný;

2. S výhodou pomocí formuláře pro modelování. To vám umožní opravit vzhled nehtu a dát mu krásný přírodní tvar;

3. Správná konzistence pracovního materiálu. V případě chyby při výpočtu správné konzistence může neht získat křehký a ne zcela krásný tvar;

Smileline

Aby byly nehty krásné a silné, je třeba dodržovat některá pravidla:

1. Uložení volného okraje jednou koulí;

2. Společná kamufláž a bílé čáry. Při nesprávně provedeném spoji je vysoká pravděpodobnost zlomení hřebu;

3. Linie bílého „úsměvu“ na každém prstu by měla být stejná a esteticky pravdivá;

Francouzská manikúra na přírodních nehtech

ProPro to, aby manikúra vypadala nejlépe, je nejlepší dát přednost tvarům čtvercového a polo-čtvercového tvaru. Hlavní pravidlo zde: použití kvalitních materiálů a přesnosti. Dříve bylo nutné přivést nehtovou destičku do správné formy: odstranit přebytečnou kůžičku, v případě potřeby upravit tvar a vyleštit desku.

Aby bylo možné vykonávat takovou manikúru, bude pečlivě vyžadována dovednost a trpělivost. Aplikační technika se prakticky neliší od salonu a je rozdělena do etap:

• Vytvořit základní vrstvu;

• bílý povlak;

• Použijte béžový nebo narůžovělý nátěr, aby byl přirozenější;

• Aplikace dokončovací vrstvy;

S použitím kvalitních materiálů a projevem jistých dovedností bude francouzská manikúra vypadat dokonale a dlouho zametat.