Co kokosový olej je lepší pro vlasy - efektivní opravné prostředky hodnocení

Kokosový olej je přírodní a cenný produkt, který má příznivý vliv na zdraví při požití. Ale jeho užitečné vlastnosti mohou být použity pro krásu kůže a vlasů. Kokosový olej posiluje prameny a způsobuje, že se stávají lesklejšími, pružnějšími a poslušnějšími.

Výhody kokosového vlasového oleje

Pravidelné používání kokosového oleje může významně zlepšit stav vlasů a pokožky hlavy. Je schopen:

 • stimulují růst vlasů;
 • nasycení vláken zevnitř vlhkostí a keratinem;
 • odstranění lupů způsobených jeho protiplísňovými vlastnostmi;
 • chránit vlasy před negativním vlivem faktorů prostředí (slunce, moře, vítr, vysoušeč vlasů, žehlička atd.);
 • činí kadeře měkké, i když jsou povoleny, a dlouhodobě chrání barvící barvu;
 • chrání vlasy před vypadnutím v důsledku mastných kyselin.

Kokosový olej je vhodný pro suché, dlouhé nebo slabé vlasy. Při použitímastný vlasový výrobek nezpůsobuje vážení, jako při použití rostlinných olejů, a normalizuje tvorbu mazu.

Upřednostňují skleněnou nádobu se širokým hrdlem. To pomůže snadno odstranit kompozici a neohřívat ji při každém použití.

Kritéria výběru

Existují hlavní faktory, které pomohou vybrat kvalitní výrobek.

Tabulka 1. Kritéria pro výběr kokosového oleje

\ t
. . . . . . \ t .
Kritérium Popis
Vůně Jakostní olej bude mít jemnou vůni čerstvě rozdrceného kokosu. Pokud je silný zápach nebo vůně pražených ořechů, znamená to, že výrobek byl během výroby zahříván a většina živin byla ztracena
Složení Složení by mělo být 100% bez přídavných složek
Barva Kapalný olej může být čirý nebo světle žlutý. Zmrazené - od mléčně až světle žluté. Pokud je barva jasně žlutá, pak takový produkt nebyl dostatečně vyčištěn
Textura Výrobek dobré kvality má krémovou strukturu v pevném stavu. Při teplotách nad 24 ° C se mění na kapalinu
Obaly Výhodná je skleněná nádoba. Pokud je plast plastový, musí mít nutně číslo 1 v trojúhelníku nebo nápis „neobsahuje BPA“. Plastové obaly absorbují kyselinu laurovou z kokosového oleje a ztrácejí své příznivé vlastnosti
Metoda odstřeďování Studený způsob lisování vám umožní uložit všechny živiny. Nedoporučuje se kupovat výrobek s označením Expeller-Pressed. To znamená, že olej byl tepelně zpracován a jeho příznivé vlastnosti se snížily
Proces čištění Doporučuje se vybrat nerafinovaný výrobek. Rafinovaný olej nemá chuť, vůni a není vyroben z čerstvých kokosových ořechů, je vystaven vysokým teplotám
Datum vypršení platnosti Výrobek lisovaný za studena je skladován po dobu nejvýše šesti měsíců, rafinovaný - nejvýše 1,5 roku
Země výrobyKokosový olej se vyrábí v Indii, Egyptě, Thajsku, Malajsii a dalších zemích s teplým klimatem. Pozornost si zaslouží i produkt vyráběný v USA

Je lepší zvolit výrobek, na kterém bude uvedeno, že jej lze konzumovat. To znamená, že neobsahuje látky, které nejsou vhodné pro potraviny.

Top Kokosová péče o vlasy

Kromě základních parametrů, které je doporučeno věnovat pozornost při nákupu výrobku, byste měli pečlivě zvážit výrobce.

Extra extra panenský kokosový olej od Jarrow Formulas

Podle zpětné vazby uživatelů je nejlepší kokosový olej. Produkt se vyrábí lisováním za studena z čerstvé kokosové buničiny. Kompozice je obohacena vitamíny B, hořčíkem, zinkem a nasycenými a nenasycenými mastnými kyselinami. Neexistují žádné syntetické přísady a rozpouštědla, mohou být použity nejen pro vlasy, ale také pro použitív potravinách, které hovoří o své vysoké kvalitě. Podle spotřebitelských recenzí, ideální pro mastné vlasy.

Výrobek si zachovává své pozitivní vlastnosti i při dlouhodobém skladování.

Organický kokosový olej Výživa kůže bylinnými bylinami

Výhoda kokosového oleje od americké společnosti Elemental Herbs spočívá v tom, že výrobek je dodáván v nerafinované formě. Je bílá s příjemnou vůní. Produkt je dobře bušil do rukou a absorbován vlasy. Podle hodnocení spotřebitelů nezanechává olej na pramenech mastný lesk. Po prvním zákroku vypadají vlasy zdravě a třpytí se na slunci. Tento produkt je však poměrně drahý.

Kokosový olej Artisana Organics

Jedná se o americký kokosový olej vyrobený lisováním za studena. Výrobek má jemnou vůni a jemnou texturu. Ideální pro obnovu vlasů, která musí být často sušena fénem nebo malovaná. Olej tvoří ochranný film na povrchu kudrlinek, který zabraňuje průřezu a poškození. Po nanesení výrobku se vlasy snadno česají a nejsou zmatené, vypadá to lépe. Olej lze použít ve své čisté formě nebo přidat malé množství do šamponů a vlasových masek.

Díky skleněné láhvi jsou užitečné vlastnosti zachovány po dlouhou dobu. Banka váží dost, takže je těžké vzít si máslo na výlety.

Kokosový olej Nutiva

Jedná se o kokosový nerafinovaný olej vyrobený lisováním za studena. Inčas výroby nevyužívá chutí a chemikálií. Díky tomu se nám podařilo zachovat většinu užitečných vlastností. Mnoho kupujících ve svých recenzích poznamenává, že konzistence výrobku není stejnorodá a jsou tu hrudky. V praxi se však dobře rozpouštějí a absorbují. Olej z Nativy lze použít v potravinách.

K dispozici ve vhodné skleněné nádobě se širokým hrdlem.

Baraka 100% extra panna

Výrobek se vyrábí lisováním za studena z kokosových ořechů z ekologických plantáží s ekologickým certifikátem z ostrova Cejlon a prodává se nerafinovaný. Může být přidán do šamponů nebo masek. Většina kupujících je přitahována rozumnou cenou.

Olej na vaření kokosových ořechů Tropicana

Tropicana je předním výrobcem kokosového oleje v Thajsku. Přípravek nemá výrazný zápach a snadno se aplikuje na vlasy. Tropicana vyrábí výrobky ve skleněných a plastových nádobách. Doporučuje se zvolit první možnost, protože užitečné vlastnosti se lépe uchovávají ve skleněné nádobě.

Nyní potraviny kokosový olej přírodní

Hlavní výhodou tohoto výrobku je, že jej lze zakoupit za atraktivní cenu ve velkých prodejnách. Foods Coconut Oil neobsahuje konzervační látky, barviva ani vůně, ale nedoporučuje se používat. V pevném stavu má výrobek mléčný odstín, aroma je slabé.

Olej je tedy balen do skleněných nádob s kovovým víkem s otočným uzávěremprodukt je snadno dostupný. Mezi hlavní výhody patří:

 • ekonomická spotřeba,
 • rozumná cena,
 • nedostatek syntetických přísad.

Výrobek činí kadeře těžšími, proto se nedoporučuje udržovat je na vlasech po dlouhou dobu.

Blossom Extra virgin organic

Tento olej je populární v Phuketu. Je vyrobena z čerstvé kokosové buničiny lisováním za studena, má jemnou, sladkou vůni. Spotřebitelé zaznamenávají vodnatou konzistenci, která umožňuje rychlé vstřebání produktu do vlasů a nezatěžuje je.

Zeitun

Je to nejlepší z rafinovaných produktů vyráběných v Jordánsku. Ale je to na konci hodnocení z několika důvodů:

 • malý objem (100 ml);
 • nepohodlný kontejner s úzkým hrdlem, kterým je obtížné získat výrobek.

Současně mnozí spotřebitelé ve svých posudcích poznamenávají, že tento kokosový olej vyživuje prameny dobře bez pocitu obsahu tuku po aplikaci. Aby se předešlo padělkům, doporučuje se nakupovat produkty na značkových prodejních místech nebo na oficiálních stránkách.

Padák

Kokosový olej z indické společnosti Parachute přitahuje svou nízkou cenou. Vyrábí se z dužiny zralých kokosových ořechů. Výrobek zlepšuje stav suchých, křehkých, rozdělených konců poškozených chemickým barvením nebo perm. Nicméně, mnoho kupujících na vědomí, že po použití prameny vypadají mastný a vyžadují mytí.

Kokosový olej je univerzálním výrobkem pro různé typy vlasů. Chcete-li koupit kvalitní výrobek, musíte zvážit všechny parametry, včetně výrobce.