Co je to manikúra dělat krátké nehty

Průmysl nehtů se snažil vyniknout pomocí extravagantního molu, který částečně ožil. Nyní se designéři snaží poskytovat spravedlivý sex s praktickou každodenní manikúru. Hlavní podmínkou je jednoduchost a jednoduchost tvorby doma. Krátká manikúra je praktická. To nevyžaduje tak velké výdaje peněz, na rozdíl od dlouhé.

Ve snaze o délku tráví ženy spoustu peněz na péči o nehty v salonech, protože doma je to téměř nemožné. S krátkými nehty je možnost, že se nehet zlomí a způsobí bolest, minimální. Jaké trendy v módě, jaké barvy si vybrat, vám řekneme v tomto článku.

Letošní manikúra se zaměřuje na přirozený tvar nehtu. Nezapomeňte! Pokud byste chtěli namalovat nehty modrým lakem, pak je namalovat modrou barvou, neměli byste být okamžitě vystaveni módním trendům a měli byste například vždy používat měsíční manikúru. Mnohem důležitější je, abyste si zařídili manikúru.

Pravidla pro módní manikúru

Krátké nehty jsou v této sezóně módní. Délka zarostládíly by neměly překročit 3-4 mm. Myšlenka mizí v pozadí a na první pohled se objevuje krása a praktičnost. Nelze souhlasit, že krátké nehty jsou mnohem pohodlnější na nošení a malování než dlouhé. Krátké nehty budou vždy vypadat stylově, s náležitou péčí o ně. Posilujte, vyživujte nehtovou destičku, což vám pomůže při různých koupelích, jako je mořská sůl, voda a jód. Ponořte ruce do vody a udržujte je tam, dokud voda nevychladne. Rozetřete olivový olej do nehtů. Upravte délku a tvar.

Manikúra musí být stejně dokonalá, stejně jako vaše tvář. Koneckonců, toto je první věc, na kterou je třeba dávat pozor při setkání. Nepotřebujete moc času, abyste byli neodolatelní. Člověk musí strávit jen málo času, aby pochopil, co je pro vás správné a co není, rozhodovat o svých preferencích a v budoucnu pouze podporovat vaši zvolenou variantu „cibule“ nehtu. Módní trendy konečně pomáhají ženským ženám vypadat žensky a elegantně, takže móda má tvar mandlového tvaru a oválu.

Ženy, které upřednostňují hranaté nehty, mohou mírně obejít rohy, učinit je měkčími, ale ti, kteří mají rádi koření, by si měli změnit názor, nebo přinejmenším zjemnit ostří.

Moderní umění nehtů zahrnuje pastelové barvy. Proveďte manikúru v bílé, levandulové, béžové, čokoládové, světle růžové a lila tóny.

Na vrcholu popularity, stále, laky s kovovým leskem: zlato,bronz, stříbro a hliník. Pro milovníky klasiky oblek víno barvy.

Francouzská manikúra se také snaží udržet pozici, ale již mírně pozměněna. Nyní francouzská manikúra není jen bílý tip a růžová postel, ale také lesklý černý tip s matnou černou postelí. Proto byste se nikdy neměli vzdát módních trendů, stačí si vybrat vhodnou možnost pro sebe.

Jak bylo uvedeno výše, trendy loňského roku se vyznačovaly složitostí kresby a realizace. Ne každá žena si mohla dovolit takové manikúry. Manikúra pro krátké nehty v této sezóně radikálně změnila situaci.

Monochromatický povlak

Bylo by iluzí si myslet, že prostá manikúra je nudná a monotónní. To vše záleží na tom, jak budete malovat nehty, a jaké barvy si vybrat. To může být tón Nude, nebo křiklavého pestrého stínu - rozhodnete se, ale v zimě byste měli dát přednost tlumeným barvám, ale světlé by měly být ponechány na léto. V horkých dnech, žluté, oranžové nebo vápno-barevné nehty bude jen dát svůj vzhled nezapomenutelný jeden. Monotónní paleta? Manikúru zřeďte všemi druhy samolepek, například se zrcadlovým povlakem. Budete krásné v každém prostředí, nebudete muset malovat nehty, stačí použítsamolepky.

Ačkoli matná manikúra a ztráta první pozice, ale stále zůstává oblíbená u mnoha žen. Tato manikúra vypadá velkolepě, neobvykle a hlavně - stylově.

Nemysli si, že měsíční a francouzské manikúry jsou vhodné pouze pro dlouhé nehty. Tyto manikúry nepřestávají zdobit svět ženskými prsty a nehty jakékoliv délky. Možnost win-win pro všechny časy - klasická bunda, ale v trendu - vícebarevná bunda. Design v pastelových barvách: fialová a béžová, písková a tmavě hnědá. Rozsah výběru je obrovský, dokonce i nejsofistikovanější žena v manikúru si může vybrat svou manikúru.

Měsíční manikúra může být také odlišná. Retro vzory budou hřebíky půvabné. Hrát na kontrast: modrá se zlatou, černá s bílou, zelená s karmínovou. Bláznivější barvy, stylovější budete vypadat. Nakreslete půlměsícem štětcem nebo fólií. Místo úsměvu - oblast měsíce nebo špiček nehtu. Mějte na paměti, že manikúra měsíce vizuálně prodlužuje prsty.

Módní craquelure nyní vypadá velkolepě a nevyžaduje mnoho úsilí. Naneste vrstvu zlatého laku, nechte ho uschnout, pak zakryjte hřebík černou prasklinou. Vyčkejte, až začne lak prasknout, a pak přikryjte hřebík průhledným lakem.

Použijte "kaviárový" design na jednom nebo dvou nehtech. Natřete nehet lakem, promíchejte korálky odstínu vhodného pro lak a rovnoměrně rozložte je na povrch nehtové desky, aby se vytvořilhustá vrstva. Zajistěte čirým lakem, aby se dekor nerozpadl.

Čerpáme nehty

Najednou byly návrhy na nehtech populární, pak taková manikúra z pódií zmizela, ale stalo se to! Milovníci nail art, raduj se! Můžete kreslit malé prvky, jako jsou květiny, motýli, kruhy a vše, co přichází do vaší hlavy, aby nedošlo ke snížení již krátkého nehtu. Tato a příští sezóna bude i nadále potěšovat pruhy. Manikúra se snadno provádí nejen v kosmetických salonech, ale i doma a dokáže vyjádřit náladu, pocity a charisma svého majitele. Umístěte je vertikálně i horizontálně, stejně jako úhlopříčně.

Mohou to být oddělené čáry a složky obrovského složení. Tato manikúra vypadá svěží a živá.

Chcete používat kamínky? Není to otázka. Ale pamatujte, že velké kamínky jsou vhodné na dlouhou dobunehty, v našem případě je lepší použít kamínky, přibližně 1 mm.

Chcete zůstat v trendu, ale přesto chcete vizuálně prodloužit nehtovou desku? V tomto případě použijte gradient. Umístěte barvy ze světla na tmavé, použijte odstíny šedé, černé, modré, červené, zelené a fialové.

Chci věřit, že tento článek vám pomůže rozhodnout se, které manikúry si vyberete pro krátké nehty. Přinesli jsme možnosti manikúry, které lze snadno zvládnout a udělat doma, a to jak pro sebe, tak pro naše kamarádky. Mějte trpělivost, praxi, začněte svůj kreativní způsob s malými kroky a pak se stanete mistrem nail art. Nezastavujte, pokud neuspějete. Pamatujte si: není to bohové, kteří vypálí hrnce, a vy uspějete, musíte jen věřit v sebe!

Nabízíme montážní fotografii manikúry na krátkých nehtech: