Co je to brazilská manikúra a jak na to?

Dnešní doba je někdy ceněna mnohem více než peníze. Proto ženy nejsou tak často schopny si dovolit navštívit salon a udělat si nejen manikúru, ale i lázeňské procedury pro ruce. To vše bylo možné díky úžasnému nápadu brazilských kosmetologů.

Co je to brazilská manikúra?

Jaká je podstata brazilské manikúry? Tento typ manikúry je velmi jednoduchý a vyžaduje minimální výdaje času i úsilí. Nepotřebuje speciální podmínky ani drahé nástroje. Brazilská manikúra je jednorázová sada, která obsahuje vše, co potřebujete.

Souprava se skládá z:

 • rukavice s výplní, která je bohatým přírodním krémem nebo maskou a připravuje ruce pro manikúru;
 • pomerančové tyčinky k vytlačení kůžičky;
 • pilníky na nehty.

Takový soubor byl vytvořen s minimálním počtem zařízení pro manikúru speciálně pro potřeby brazilských žen, ale ideálně zapadá do života celého světového společenství.

Výhody brazilské manikúry

\ t

Mnoho dívek si tento typ manikúry oblíbilo kvůli řadě pozitivních vlastností s minimem negativních.

Charakteristiky této manikúry zahrnují následující fakta:

 • Celá procedura trvá mnohem méně času než klasická manikúra, která vyžaduje určitý čas na změkčení ve vodě se smetanou nebo speciálním šamponem na kůžičku.
 • Pro brazilskou manikúru není nutné mít specializované místo. Můžete si to udělat sami, sedět doma před televizí.
 • Držení brazilské manikúry nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti ani drahé nástroje. Dost na cestu domů na minutu, skočit do obchodu a koupit jednorázový set.
 • Samotný postup je ve skutečnosti kombinací dvou příjemných okamžiků: manikúry a integrované péče o ruce.
 • Brazilská manikúra není střih, takže se vám budou líbit ty dívky, které se bojí sebemenší bolesti nebo vyzvednou jakoukoli infekci v kabině.
 • Vzhledem k vysokému obsahu živin a živin ve složení plniva je to druh specializované péče o pleť, který dodává hedvábí, hydrataci, výživě a změkčení pleti.
 • Zlepšuje celkový stav nehtu a jeho vzhled, bělení nehtové destičky a dává jí sílu a pružnost díky vitamínům a stopovým prvkům obsaženým v plniči rukavic.

Negativní momenty brazilské manikúry

V zásadě neexistují prakticky žádné takové osoby, s výjimkou negativních vlastností skutečnosti, že tento typManikúra je nepřijatelná pro ženy, které jsou zvyklé na velmi hluboký výřez všeho zbytečného a na ty, kteří to dělají jednou za deset let.

Nevýhodou je nízká prevalence brazilské manikúry, neboť se jedná o relativně novou službu na trhu kosmetologie.

Někteří jsou odrazováni cenou postupu v kosmetických salonech, ale pokud to porovnáte s bezpečností a hygienou takové manikúry, pak to stojí za to.

Postup postupu

\ t
 1. Tento postup nevyžaduje ani sebemenší výdaje na vodu, což je velmi důležité v těch zemích, kde s tímto zdrojem zachází opatrně. Stačí nejprve pečlivě ošetřit své ruce antiseptikem.
 2. V případě potřeby opatrně odstraňte zbytky smaltu nebo lékařského povlaku z nehtů pomocí vatové tyčinky navlhčené odstraňovačem laku na nehty.
 3. Otevřete jednorázovou soupravu a odtud vyjměte pilník na nehty.
 4. Pokud je to nutné, opatrně použijte oranžovou tyčinku a naneste krém na rukavice nejvýhodnějším způsobem.
 5. Noste rukavice po dobu přibližně 5-7 minut tak, aby dobře přiléhaly k pokožce rukou. Během této doby krém plný přírodních živin změkčuje a zvlhčuje pokožku a kůžičku, takže v budoucnu s nimi bude velmi snadné pracovat.
 6. Neodstraňujte rukavice ihned, doporučuje se prodloužit kosmetický efekt, stačí jen odříznout špičku rukavice, pohybovat se od prstu k prstu a pomocí oranžové tyčinky přesunout okraj kůžičky zpět. Pokudpotřebujete, můžete odstranit kůžičku pomocí pinzety na nehty.
 7. Po zákroku odstraníme rukavice a provedeme masáž rukou, není nutné nic umýt, vyživujeme pokožku a veškerý přebytek lze odstranit pomocí ubrousku.
 8. Před nanesením speciálního nátěru nebo laku nezapomeňte odmastit povrch měsíčku pomocí odstraňovače laků.

Složení zázračného krému v rukavicích

Krém používaný v rukavicích je plný užitečných látek, což činí tento postup tak lákavým a užitečným.

Vápník napomáhá vytváření silných nehtů a chrání před štěpením a rozbitím.

Alantoin spouští regenerační proces vaší pleti, činí ji pružnější a hladší a také pomáhá léčit všechny mikrotrhliny a řezy, například z papíru.

Keratin posiluje nehtovou desku, což ji činí trvanlivější a hladší, bez jakýchkoliv vad a „vln“ na nehtech.

Polymer R236 pomáhá bělení a vyhlazování nehtové desky, je přirozenou ochranou proti laku.

Olej z čajovníku má silné baktericidní vlastnosti a lískový oříšek posiluje cévy a je také přirozeným antiseptikem. Obě složky podporují rychlé hojení ran a kožních lézí.

Bisabolol - důležitý nástroj v péči o citlivou pokožku náchylnou k vyrážkám, pomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku.

Změkčovadlo na bázi včelího vosku pomáhá rychle a bezpečně odstranit pokožku.

Podle všeho je tento nový výrobek průlomem v kosmetologii. Vzhledem k jednoduchosti provedení a zanedbatelným výdajům času a úsilí snadno ovládne stále více ženských srdcí. Koneckonců, pro mumie a podnikání žen je hlavním problémem nedostatek času a tento jednoduchý postup lze snadno kombinovat s odpočinkem!

Nebo, pokud nechcete dělat všechno sami, můžete se během přestávky na oběd vydat do salónu krásy. Nikdo si nevšimne nepřítomnosti na pracovišti a nehty a ruce potěší jejich dobře udržovanou krásu!