Co je lepší akrylové nebo gelové nehty

Moderní trendy v manikúru potěšují jejich rozmanitost. Počet obdivovatelů růstu nehtových destiček neustále roste, protože tyto služby využívají jak dívky, tak ženy ve věku, které se milují, všude a vždy chtějí mít dokonalé ruce. Takovou příležitost v naší době lze získat v nejpohodlnějších podmínkách pro ženu, a to i pozvání pána do domu. A jaký druh nehtů by měl být zastaven? Který materiál lépe postavit? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď a spory o to se nezastaví. Tak se dozvíte o rozdílu mezi těmito dvěma typy krytů nehtů.

Akrylové nehty: funkce

Pokud hovoříme o popularitě, pak tento typ budovy vede. Koneckonců, je možné pokrýt celou nehtovou desku akrylem nebo ji jen částečně zvýšit, zpracovat špičku. Akrylový prášek je kompozice tekutého monomeru a polymeru. Nejdříve se aplikuje na nehet, počkejte, až ztuhne, a poté pokračujte do požadovaného tvaru.

„Plus“ tohoto typu rozšíření je, že v případě poškození hřebu lze situaci napravit i sám.

Pevnost tohoto typu polymeru je jeho pevnost. Pokud je postup pro tvorbu akrylové krásy prováděn správně, žena nepoužívá nehty pro domácí potřeby a nepodléhá jim experimentům, pak se nosí dlouho. A přesto nejsou věčné.

Pokudmluvit o odstranění akrylové hmoty, pak to se speciálním rozpouštědlem. Extrémní volba - řezání. Tento radikální způsob, jak se zbavit povlaku, se používá velmi vzácně.

Pokud jde o nedostatky akrylových prodlužování, je třeba v rámci spravedlnosti poznamenat, že akrylát působí na nehtovou destičku agresivněji než gel. A to je způsobeno tím, že polymer proniká dostatečně hluboko do nehtu. A je to škodlivé, destruktivní.

Co se týče vzhledu, akrylový povlak vypadá méně přirozeně, zejména pokud mistr dovoluje drobné chyby v práci. Další nevýhodou prodlouženého nošení těchto nehtů je, že příbuzní pod svou hmotností a nedostatek přístupu k kyslíku jsou vyčerpáni. To vyžaduje, po jejich odstranění, provedení komplexu obnovení manipulací.

Je třeba poznamenat, že rozpouštědla, která se používají k odstranění tohoto typu nehtu, jsou velmi toxická.

Vlastnosti gelových nehtů

Mistři dnes nabízejí klientům vytvoření dvou typů takových měsíčeků. Ty jsou světlem polymerizované a nesvětelné.

Gel je směsný polymer a monomerní látka. Za prvé, mistr aplikuje gel, pak polymeruje pomocí ultrafialového záření (speciální lampa). Toto je první verze prodloužení gelu. Druhý způsob zahrnuje použití speciálního gelového aktivátoru pro polymeraci. Po aplikaci se nehty ponoří do běžné vody, gel ztvrdne.

Pokud hovoříme o vzhledu narostlýchgelové nehty, je přirozenější než akryl. Přirozenost a lesk - to jsou vlastnosti gelového povlaku.

Proces polymerace je rychlejší, protože gel nevypouští toxické látky. Desky nehtů, které jsou zvětšeny gelem, potřebují během formování méně pilin.

Tento typ rozšíření má své významné nevýhody. A ženy mezi nimi jsou první, kdo ve srovnání s akrylem volá křehkost. Pokud se takový hřebík z nějakého důvodu zlomí, je nepravděpodobné, že by byl schopen jej obnovit sám.

Dalším „mínusem“ gelového povlaku je nemožnost jeho odstranění roztoky nebo jinými kapalnými přípravky. Nedělat bez řezání.

Jak je vidět, neexistuje žádná jednoznačná odpověď na otázku, proč je vhodnější vybudovat nehty? Ano, oba typy materiálů činí naše ruce atraktivní, estetické, zvyšují sebedůvěru. Ale výhody a nevýhody gelu a akrylu. A aby byla správná volba, měli byste se poradit s kvalifikovaným mistrem, který ocení vaše ruce a nehty, strukturu talířů, jejich stav, vezme v úvahu všechny kontraindikace postupu a v případě potřeby poradí, abyste počkali.