Co je expresní manikúra?

Stalo se tak: aby se vytvořil určitý názor na člověka, stačí se podívat na jeho ruce. Dobře upravené, rovnoměrně zastřižené nehty mohou výmluvně naznačovat, že před vámi je elegantní, inteligentní člověk, který se stará o svůj vzhled, zatímco špinavé nehty s hroty a šupinatým lakem vždy tvoří pro jejich majitele opačný dojem.

Proto naše ruce vyžadují menší péči než zuby a vlasy, a to platí zejména pro dívky. V podmínkách moderního dynamického života však jen málo lidí najde trochu času na samostatnou péči o ruce. Ano, a jak to udělat tady, když je celý den v práci, pak doma, musíte navštívit posilovnu, nebo si jen tak odpočinout na konci pracovního dne?

Kromě toho je zde ještě mnoho důležitých věcí, za které byste měli obětovat výlet do salonu krásy. - Děti, zdraví, koníčky, cestování, osobní život - konec konců! Naštěstí, mnoho podnikatelek, nová služba - vyjádřit manikúru, která vám umožní přinést jejich pera v pořádku s minimálním časem. Jste neúnavný pracovník, který kombinuje několik pracovních míst, nebo můžete studovat a pracovat současně? V tomto případě vyjádřete manikúru - přesně to, co potřebujete!

Manikúrarychlý nebo univerzální způsob péče?

Expresní manikúra je relativně nová kosmetická služba, kterou si může dovolit každá obchodní žena. Kosmetické body, které tuto službu poskytují, se zpravidla nacházejí ve velkých nákupních centrech. To vám umožní kombinovat proces nakupování s příjemným postupem pro ruce. Je snadné najít takové body, protože jsou zpravidla tam, kde jsou lidé nejvíce znepokojeni. Například v blízkosti značkových obchodů.

Významnou výhodou expresních salónů ve srovnání s běžnými salóny je, že nemusí být rezervovány na schůzku předem. A není divu - protože péče o nehty zde znamená mobilitu, navíc je vhodnější provádět tento druh postupu, když je čas, a ne plánovat dopředu. K vašim službám: klasická, evropská, SPA-manikúra, leštěné nehty a design.

Kromě těchto základních postupů, v expresních ateliérech, můžete vyrábět gelové nebo akrylové prodloužení nehtů. Preferujete obyčejnou manikúru? - Neexistuje žádný cenově dostupnější způsob, jak se dostat, jak jít do bodu expresní manikúru, kde budete dát za pár minut, včetně základny, umělecký design a sušení. Kromě toho můžete také hýčkat své ruce speciální masážní, peelingovou nebo parafínovou terapií.

Navzdory složitým jménům nejsou takové potěšení tak drahé. Například, jejich průměrné náklady v Moskvě je asi 600 rublů, a to zahrnuje řezání, leštění, odstranění kůžičky a malování. Mimochodem, všechny tytopostupy obvykle netrvá déle než dvacet minut.

Expresní manikúra: Kdo je vhodný?

Nyní se budeme zabývat cílovou skupinou expresních salonů. Zahrnuje ženy různého věku - obě dívky od 18 do 25 let a ženy od 30 do 50 let. Hodnota zpravidla není ani tak tak věkem návštěvníka jako jejím životním stylem. Když jste zaneprázdněná žena, návštěva salónu krásy jednou týdně je příliš luxusní, i když si to můžete dovolit finančně.

Zaprvé, musíte předběžně zaznamenat, a zadruhé, to vše trvá vždy hodně času, což je dnes nejcennější zdroj. A stojí za to jít do salónu krásy jen kvůli nehtům? Existuje cesta!

Jedná se o expresní manikúru ve zvláštních bodech. Ten vám umožní dát ruce do pořádku tak rychle, že nemáte čas na mrknutí oka! Zbytek volného času tak může být snadno přidělen na vaše milované a aktivity podle vašich představ. Tato služba bude také užitečná pro ty, kteří budou mít neplánované, ale důležité setkání, ať už jde o formální akci nebo setkání s mladým mužem.

Kromě toho je tento postup vhodný pro kombinaci s nákupy. A opravdu: proč nepřinesete nehty v pořádku, protože jsem stále ještě nakupoval? Samozřejmě se můžete postarat o své nehty doma, ale pak se zvyšuje pravděpodobnost ztráty zraku všech druhů nových výrobků a módních trendů obecně. Nikdo neříká, že by expresní manikúra měla běžet do salónu vždy, když se objevila.volný čas. - Pravidelné návštěvy budou dost dost na to, abyste se dozvěděli o nových věcech ve světě kosmetiky a zároveň si vylepšili své vlastní dovednosti.

Jaké jsou výhody?

Jak je uvedeno výše, je k dispozici. Navzdory rozdílným cenám v různých městech je tato služba zcela levná a přípustná pro všechny.

Vyzkoušeli jednou expresní manikúru a chtěli byste něco podobného doma opakovat? - Po obdržení péče o nehty můžete okamžitě zakoupit potřebné produkty péče.

Kromě toho jsou všechny nástroje na manikúru sterilizovány návštěvníky, což zaručuje hygienu dalšího postupu.

A konečně, tyto salony fungují okamžitě a několik lidí může sloužit současně. Tak můžete bezpečně vzít přítelkyni, matku nebo sestru pro kolektivní manikúru.

Žádná zranění!

Samozřejmostí této služby je samozřejmě rychlost práce. Ale není jediná. Pokud očekáváte určitou bolestivost z expresní manikúry, kleští a mikrotraumat, budete „zklamaní“. Tento postup je naprosto bezbolestný a zároveň příjemný. Dokonce ani proces odstranění kůžičky nezahrnuje žádné traumatické akce, protože nepoužívá nástroje, ale gel. Toto měkké činidlo je mimo jiné nasyceno mnoha užitečnými látkami. Tak nejenže opravuje kůži kolem nehtové ploténky, ale také ji vyživuje - přesně jako nehty.

Léčba je tak účinná, že v některých případech je dost péče o vaše ruce. Přímé nanášení laku je považováno za samostatný postup. Kromě ní existuje mnoho dalších podle Vašeho vkusu. Současně se ujistěte, že: v běžných kosmetických salonech není nic, co by nebylo možné poskytnout na místech, kde se vyjadřuje manikúra!