Co dělat s krátkými nehty v létě?

Léto je oblíbenou sezónou mnoha lidí. V této době se příroda a všechno kolem začíná probouzet a být naplněn jasnými barvami a okamžiky velkého času. Návrháři a stylisté také nespí. V této roční době, kdy vytvářejí svá díla, dávají přednost jasným a bohatým barvám, zábavě, originálním potiskům a designům.

Módní trendy také nevynechávají službu nehtů. Na módních přehlídkách si člověk může všimnout poněkud diskrétní a relevantní manikúry v každodenním životě, ale s originálními nápady na design. Je to dáno tím, že v tomto trendu zůstávají přírodní a přírodní zdroje.

Základní módní trendy letní manikúry:

 • Omezený rozsah barev.
 • Krátká a průměrná délka nehtové desky.
 • Oválný nebo mandlový tvar nehtu.

Pravidla letní manikúry

Dokonalá manikúra je vždy posledním nádechem každého letního vzhledu. A aby nemohlo nic zkazit dojem z vaší manikúry v teplém období, je při tvorbě nutné dodržovat základní pravidla.

Základní požadavky na letní povolenínehty:

 1. Tvar nehtové desky je povolen, ale nejvhodnější je považován za oválný.
 2. Ať už jsou nehty dlouhé, měly by být stejné na všech prstech.
 3. Nedoporučuje se pěstovat nehty.
 4. Dobře upravený a elegantní vzhled nehtů a rukou obecně.
 5. Jakýkoliv rozsah barev. Od šťavnatých jasných až po klidné pastelové tóny.
 6. V trendu této sezóny, manikúra v technice negativního prostoru, kaviár a geometrická abstrakce.

Při dodržování základních pravidel letní manikúry můžete snadno vytvořit dokonalou manikúru nejen v kosmetických salonech, ale i doma. Hlavní věc je touha a úsilí, aby se umělecké dílo na nehty, a pak jen udržet ruce a nehty v upravené a uklizené stavu.

Design módní letní letní manikúry pro krátké nehty

\ t

Různé možnosti dekorů nehtů umožní každé dívce vybrat si nejvhodnější variantu pro sebe. Propletení monochromatických krytin v ložním prádle a uklidňujících barvách dokonale odpovídá jasnému a abstraktnímu designu letní manikúry. Ale o všem v pořádku a detailu.

Francouzská manikúraje věčná klasika vytvořená speciálně pro krátké nehty. Ideální volba pro holky, které se vzhledem ke svému pracovnímu místu nemohou nechat udělat jasnou letní manikúru. Můžete přidat trochu letní náladu pomocí kamínky pro výzdobu nebo ne příliš jasný obraz jednoho nebo dvou nehtů.

Nail Art smonotónní nátěr- bílé a béžové nátěry zůstávají favoritem letní sezóny. Kromě monotónní varianty zakrytí všech nehtů je povoleno použití těchto barev jako základu a ve formě kombinace s jinými odstíny, od jemných podestýlek až po světlé letní barvy.

Provedení nehtů na průhledném pozadí- poslední vyhlídka na nehty. Design "Veil" nádherné a sexy. Navzdory zdánlivé složitosti vzoru je to velmi snadné. Tento design se používá k dekoraci několika prstů na dlani. Výkres na velkých, prstencových a prostředních prstech vypadá nejvýhodněji. Variace obrazů vytvořených na nehtových destičkách od hrachu, síťoviny a složitých vzorů až po noční město.

Manikúra přechodu- tato technika návrhu je poměrně složitá, ale efekt je ohromující. Klasická verze této manikúry je plynulý přechod z černé na bílou. Letní design, kromě použití těchto barev, umožňuje použití jasných sytých barev k pokrytí nehtové desky. Taková letní manikúra na krátkých nehtech vypadá trendy, stylově a působivě.

Vychutnejte si manikúru přechodu - zde, manikúra gradientu svatby

Lak na kovje módní trend jarní a letní sezóny. V ideálním případě zdůraznit celkový obraz dívky a její touha držet krok s dobou. Pro tento design se používají všechny odstíny.kov: od lehkého zlata a stříbra po bohatý bronz a titan. Jednou z hlavních výhod takové manikúry je její schopnost prodloužit tvar nehtů a všestrannost při výběru oblečení a vytvořit společný styl.

Živá fantazie manikúra pro krátké nehty

\ t

Léto je časem pro jasné a pozitivní dojmy. Obrazy dívek jsou naplněny prvky oblečení bohaté syté barvy a nehty nejsou výjimkou. Nápady pro registraci letní manikúru ve světlé a zábavné vzory.

Kombinace různých vzorů na každém prstuje nejmodernější verzí letní manikúry. Pouze tak, aby takový design vypadal harmonicky a ne náhodně, měli byste při jeho tvorbě použít maximálně 3 až 4 barvy.

Umění fantazieobsahuje nemyslitelné kresby abstrakce. K jeho vytvoření můžete použít světlé a kontrastní barvy. Design puntíků nehtů je považován za jeden z nejoblíbenějších a nejmodernějších tisků letní manikúry. Taková manikúra vás nenechá nepozorovatelnou a dodá vašemu obrazu originalitu a kreativitu.

Ve stylu feng shui . Předpokládá se, že správně provedená manikúra přitahuje pozitivní energii. Jeho metoda spočívá ve specifickém použití odstínů laků individuálně pro každý prst, v závislosti na jeho jmenování pomocí metody feng shui. Nejoblíbenější verzí této manikúry je výběr dvou nehtů v samostatné barvě, charakteristickéspeciálně pro lakovaný prst. Ideální řešení pro letní manikúru a vše s pozitivním účinkem na tělo.

Návrh pláže- harmonicky se dívají na krátké nehty. Perfektně vypadají tisky předmětů z pláže a moře. Také tento druh nehtového umění je zvláštní pro použití jiných různých prvků výzdoby letních motivů: květinové vzory, ovoce a abstrakce. Tento design by měl být zvolen v závislosti na tvaru a velikosti nehtů, barvě kůže a oděvním stylu. Obecně platí, že soubor s plavky a plážové doplňky, jako je manikúra úspěšně dokončí obraz každé dívky.

[spoiler title = 'Watch:' style = 'orange' collapse_link = 'true']

[/spoiler]

Letní manikúra doma

Bohužel ne každá dívka si může dovolit navštívit salóny krásy za účelem péče o ruce a nehty. Ale to není důvod, proč dělat manikúru. Koneckonců, jeho přítomnost je nejlépe vidět na vzhledu každé dívky a ovlivňuje vnímání okolních lidí.

Takže, vyzbrojeni nezbytným nástrojem a znalostmi o vlastnostech letní manikúry, můžete bezpečně přistoupit k jejímu vytvoření. Následující typy designu jsou považovány za nejoblíbenější a není těžké je vytvořit.

Design “s aviarem je velmi snadné vytvořit. K tomu, koupit speciální korálky, které jsou aplikovány na celý povrch nehtů prstence prstů. Zbývající nehty jsou natřeny monochromatickým lakem.

Negativní prostorje módní a cenově dostupný. Pro takovýto design je nutné natřít nehty v několika barvách, ale tak, aby byl zrcadlový obrazec v průhledné podobě. Pro každý hřebík si můžete vybrat samostatný vzor.

Barevnou francouzskou manikúrulze snáze vytvořit. Po vymalování špiček nehtů barevnými barvami je pocit letní nálady bezpečný. Je povoleno barvení v jedné barvě a každý hřebík můžete zakrýt světlými a kontrastními barvami.

Akvarel manikúra- originalita a univerzálnost této techniky umožní bez speciálního úsilí vytvořit, jedinečný a jasný design na nehtech. Sklenici vody pro pár kapek barevných laků a 10 minut času je vše, co je potřeba k vytvoření takové manikúry.

Řádná péče o nehty a ruce v létě je základem velkolepé manikúry

.

V létě jsou nehty podrobeny rozsáhlému zkoušení pevnosti. Dopad slané vody, intenzivního slunečního světla, písku a prachu přispívá k tomu, že nehtová deska ztrácí svou sílu a kůže rukou se stává suchou a ošklivou.

Samostatným a globálním problémem letní sezóny je zachování krásné manikúry. Je možné se s tím vyrovnat a dodržovatzákladní pravidla péče o ruce a nehty.

 1. Manikúradoporučuje se dvakrát týdně.
 2. Vynikající možností pro léto je zakrytí nehtové desky gelovými leštidly.
 3. Každý týden musíte udělat vyživující koupel. Po provedení vodní procedury s použitím křoviny pro odstranění keratinizované kůže.
 4. Používejte kvalitní výživné krémy a masky na ruce.
 5. Dvakrát týdně používejte hřebík a olej na kůžičku.
 6. Naneste na nehty speciální ochranný povlak proti UV záření.

Systematická a řádná péče pomůže udržet ruce a nehty ve správné formě. Koneckonců, jsou to ruce, které posuzují nejen to, zda žena na sebe dohlíží, ale také určuje její věk.

S pomocí letní manikúry můžete snadno zobrazit osobní vizi módních trendů v designu nehtů, stejně jako se rozveselit. Stojí však za to připomenout, že musí obsahovat smysl pro poměr. Na krátkých nehtech by neměl být vytvořen příliš pompézní a objemový design. Milovníci klasiky a minimalismu mohou ozdobit manikúru kamínky nebo legračními jezdci, díky nimž je obraz elegantní a individuální.

Světlý letní nehtový design pomůže dokončit celkový obraz dívky. A další prvky výzdoby pomohou vytvořit bláznivé nápady na nehty design v letní manikúru.

Video:

3 jednoduché nápady pro letní manikúru