Co dělat, aby vypadala jako Monica Bellucci: tajemství krásy a mládí

Italská herečka Monica Bellucciová ve svých 54 letech stále dělá muže bláznivými. Filmová hvězda vypadá mnohem mladší než její věk: její tělo je tónované, kůže svítí a vlasy jsou zdravé a lesklé. Podle samotné celebrity se nikdy nemučila tvrdými dietami a vyčerpávajícími tréninky a také nevyužila služeb plastických chirurgů. Co je tedy tajemstvím věčného mládí a krásy Monicy Bellucci?

Sportovní zatížení

\ t

Bellucci ví, že sport je důležitým aspektem boje o štíhlou postavu, ale nemůže obstát v silách a vyčerpávajícím tréninku.

„Nemám rád každodenní trénink, nesnáším se sledovat, co jím. Nebudu robot. Nikdy jsem nebyl a nebude hubený. Jsem líný od přírody a ráda jím vydatné italské jídlo. Jsem skutečný - takový. A nechce se stát tím, čím nejsem, “řekla herečka v rozhovoru.

Monica Bellucius nepřijímá vyčerpávající tréninky

Jako alternativa k energetickému zatížení si Monika vybrala plavání a jógu, které pomáhají udržet tělo v dobrém stavu a dát myšlenky do pořádku.V bazénu tráví asi 4 hodiny týdně, ale jóga může být praktikována o něco méně kvůli nedostatku času.

Výkon

Aspenový pás, hustá ňadra a objemné boky se staly puncem filmové hvězdy.Není zcela složité, že se nehodí do parametrů modelu. Její tělo stále vypadá tónovaně a na kůži není náznak celulitidy.

Bellucci se na hladovku nikdy nedívala. Naopak chutné a výživné jídlo je její vášní.Existuje jen jedno pravidlo, že se herečka snaží dodržovat: méně sacharidů, více čerstvé zeleniny a ovoce.

Hladovět také není ve stylu Monicy

Pokud pro roli Monicy potřebujete zhubnout o několik kilogramů, jí zlomek, jíst ryby, maso a zeleninu. Hmotnost tedy pomalu pomine, ale bez poškození zdraví.

Péče o pleť

Injekce proti stárnutí a plastická chirurgie jsou italské herečce neznámé.Pro udržení pleti v tónu, Monica začíná každé ráno s kontrastní sprchou, a také věnuje velkou pozornost čištění a zvlhčování.Po ošetření vodou nutně aplikuje na pokožku měkké mléko a pro obličej často používá termální vodu.

Aby byla herečka v dobrém stavu, pravidelně užívá kontrastní sprchu

.

Starám se o svou kůži. Zdravý lesk je klíčem k skvělému vzhledu. Zodpovědně přistupuji k výběru prostředků pro čištění a hydrataci. Moje rty jsou náchylné k suchu, takže nemůžu dělat bez hydratační balzám. To je velmi důležité. S pomocí rtů mluvíte, jíte a líbáte.

Herečka také miluje opalovat se, takže její opalovací krém je vždy přítomen ve sáčku.

Péče o vlasy

Bellucci - majitel luxusní hlavy vlasů, navzdory mnoha kudrlinkám a stylingu během natáčení.V jednom z rozhovorů filmová hvězda přiznala, že dodává pravidelnému šamponu trochu minerální vody, aby se snížila koncentrace škodlivých látek.

Zvláštní pozornost si zaslouží vlasy Monicy

Také pro lesk a hedvábné vlasy, Monika používá olivový olej: na základě toho vyrábí masky nebo aplikuje malé množství namísto stálého kondicionéru.

Styl hvězdy

Monica podporuje obraz osudové krásy. Každé oblečení jejího vzhledu zdůrazňuje ženskost a sexualitu filmové hvězdy.

Pro společenské akce si herečka vybírá výborné šaty s hlubokým výstřihem

.

Ve svých šatech preferuje Bellucci tři základní barvy: černou, červenou a bílou. Téměř vždy na společenských akcích, herečka se objeví v luxusních šatech s hlubokým výstřihem nebo krajkovým oděvem. Často si také vybírá provokativní styl spodního prádla.

Herečka preferuje základní barvy

Filmová hvězda neobchází klasické kostýmy, které neuvěřitelně jde.

Monica má své vlastní neuvěřitelné kouzlo

Monica Bellucci sama tvrdí, že nezná žádné tajemství krásy. Herečka žije tak, jak je pohodlná a neakceptuje zavedené normy. Je to osoba, která není zvyklá přizpůsobovat se stereotypům.