Co dává dívce důvěru?

Každá dívka chce vypadat neodolatelně. Módní oblečení, sametová kůže, příjemná vůně, krásný úsměv a mnoho dalších věcí, které dávají důvěru. Dívky věnují pozornost každému detailu, aniž by zanedbávaly nehty.

Čisté a dobře udržované nehty jsou jedním z uznávaných kritérií krásy. Ptáte se: "Co si lidé nejčastěji dávají pozor?" Samozřejmě, že tato tvář, držení těla a samostatně stojí za zmínku krásné manikúry. Mnoho dívek tráví spoustu času na nehtech pomocí obvyklého laku. A ne každý má rád skutečnost, že obyčejný lak trvá 3-4 dny, a pak musíte překreslit nehty. To je důvod, proč byl vynalezen takovým magickým lékem jako gel polský. V podstatě se jedná o lak na nehty, který se udržuje na nehtech od 2 týdnů. To eliminuje problém trvalého překreslování. Co říci o brilanci gelu polštář, který do hloubky nelze přirovnat k lesku běžného laku. Je důležité vědět, že poškození gelu je velmi obtížné. Po určitou dobu tedy můžete být klidní pro své nehty a potěšit okolí jejich fascinující krásou.

K dnešnímu dni existuje velké množství typů povlaků z gelového laku. Všechny se liší svou hloubkou, leskem, trvanlivostí, odstraněním a stavem nehtů po. Mezi mnoha z nich je nemožné nerozeznat nedávno objevené a získat popularitu magnetického polštáře s efektem očí kočky. Jakmile ho uvidíte, určitě budete chtít tuto krásu ve své sbírce. Jeho hlavní výhodou je, žekovové částice pod vlivem magnetu vystoupí z gelového laku, čímž se vytvoří efekt "Cat's eye" - běhového oslnění.

Technika nanášení laku na kočičí oči

První věc, kterou musíte udělat, je smíchat obsah lahvičky tak, aby se magnetické částice nemíchaly s hlavní hmotou. Přistupujeme přímo k procesu. Na začátku připravujeme nehty jako obvykle. Naneste základní nátěr a pokuste se vyrovnat nehtové destičky z různých jamek a jiných defektů tak, aby lesk a hloubka gelového leštění vypadaly přesně podle potřeby. Po nanesení základní vrstvy začíná proces sušení v UV lampě. V závislosti na značce je gelový lesk s efektem "Cat's eye" tekutý a silný. Pokud používáte tekutý gelový leštidlo, pak během aplikace budete potřebovat dvě vrstvy, s procesem sušení v UV lampě po každé aplikaci. Hlavní věc je, že není nutné aplikovat velké množství, aby gelový polštář mohl vyschnout.

Okamžitě vzneste nejoblíbenější otázku, které magnety použít. Samozřejmě je nejlepší použít speciální magnet, protože v tomto případě můžete mluvit se 100% jistotou o správné brilanci a estetice nehtů. Lze také použít běžné magnety, je důležité, aby byla magnetická síla přitažlivosti silná. Je třeba mít na paměti, že efekt "Catova oka" je slabě zobrazen, pokud držíte magnet ve vzdálenosti větší než 1 centimetr od nehtové desky. Teoreticky je přijatelná vzdálenost od magnetu k nehtu 2 milimetry, ale v praxi se doporučuje zvětšit vzdálenost na 5 mm.milimetry.

Před procesem sušení vrstvy přiveďte magnet na nehtovou desku po dobu 5 sekund. Tento čas je dost pro to, aby se obraz objevil úplně, není již důvod ho držet, protože toto zvýraznění nebude jasnější. Pokud se zdá, že se světlice přesunula na stranu, znovu přiveďte magnet na nehtovou desku a vytáhněte ji tam, kde chcete.

Nanáší se magnetický polštář na gely, suší se, je čas pokrýt vrstvu leštící gel vrchním nátěrem, který chrání vaši krásu před poškrábáním a kousky. Po nanesení vrchního nátěru by měly být nehtové destičky také vysušeny v UV lampě. Po vysušení odstranit lepivou vrstvu odmašťovací kapalinou.

Používejte s potěšením!

Gratulujeme, jste nyní hrdým majitelem nehtů s efektem kočičího oka. K dnešnímu dni představoval obrovské množství odstínu tohoto gelu. Proto každá dívka najde barvu, kterou se jí bude líbit, a lidé kolem ní si dlouho vzpomenou na tuto rušivou paměť, když poprvé uviděli gelový lak s efektem „Cat's eye“ ​​na nehty sebevědomé dámy. Je důležité pochopit a striktně dodržovat techniku ​​nanášení gelu na polštář, a teprve pak se účinek projeví v plném rozsahu a potěší vás brilancí. Použitím této techniky si můžete aplikovat gel na leštění, aniž byste ztráceli čas na specialistu. Díky kombinaci odstínů lze snadno kombinovat. Při čištění domu doporučujeme používat rukavice, jako některéléky mohou ovlivnit lesk gelu. Odstraňuje gel lesk s účinkem "Cat oko" bez zvláštních potíží s použitím speciálních nástrojů. Používejte ho s radostí!