Červený gel polish - jasný temperament nebo po klasice?

Kolikrát nám stylisté říkali, že obraz se skládá z maličkostí! A nejmódnější a stylové šaty mohou vypadat nerentabilní kvůli nesprávné manikúru nebo, hůře, neudržovaným nehtům. Ale kde najít čas na aktualizaci lakování, které je vymazáno za pár dní?

Nemusíte ho hledat! Gelový lak pomůže vaší kráse, díky které bude po dobu nejméně tří týdnů vypadat rukojeť, jako byste byli jen manikérka. No, pokud zjistíte, že je těžké odstín, pak červený gel polský může být to, co potřebujete. Tato barva patří k tradičním klasikám a s vhodnou volbou oblečení a doplňků můžete vytvořit obraz obchodní dámy, socialisty nebo ženy vamp.

Nezaměňujte gelový polštář a šelak. Ten je jedinečným vývojem společnosti CND a o šelacích od „různých výrobců“ se nedá hovořit. V kompozici šelaku má velké procento lakovou složku. Pokud jde o gel polský, pak jeho základ - gel, který je přidán barevný pigment. Tento povlak produkuje mnoho výrobců, a proto je zde taková odchylka v ceně a názorech na jeho kvalitu.

Jak škodlivý je gel?

Před projednáním této otázky byste měli věnovat pozornost skutečnosti, že gelové leštění nejsou něco nového. Okolo 2000-2002 vyvinuly OPI a NSI první recepturu pro tento nátěr. Budova akrylu a gelu však získala svou popularitu, a proto, aby se zabránilo vnitřní konkurenci, byl nový vývoj odložen.

A teď, když už ženy módy dostávaly modelovací nátěry, vzpomněly si na gelový lesk. Ukázalo se však, že se jedná o pokročilejší výrobek, který je dobře testovaný a vylepšený - bylo zde mnoho času. Proto výrobci, první z nich byli Christrio a IBD, kteří strávili hodně, byli schopni propagovat téměř dokonalý výrobek na trhu krásy. Nyní jsou gelové leštičky samostatnou výrobní linií pro téměř každého výrobce nehtových výrobků a výrobků pro prodloužení nehtů.

Nyní o škodě. Je jasné, že gelový lak není neškodný, protože jeho receptura obsahuje stejné složky jako v modelovacím gelu. Procento z nich v gelu leštit méně, ale jsou agresivnější účinek na nehty, ale ne tolik, že to může způsobit alergickou reakci nebo nějakým způsobem poškodit zdraví. Testování však vykonalo svou práci a navrhovaný produkt není škodlivější než naše běžné laky nebo modelovací gely.

Za spravedlnost stojí za povšimnutí, že gellak je koncentrace všech nejlepších vlastností laku a gelu:

  • je snadno použitelný;
  • povlak si zachovává jasný lesk po dobu 3-4 týdnů;
  • široká paleta bohatých barev;
  • nemá dráždivý zápach;
  • odolné vůči mírnému mechanickému namáhání.

Proč vznikají problémy?

Je nepravděpodobné, že by zde mohly být uvedeny všechny důvody, ale existují dva hlavní body:
  1. Lidské faktory
  2. Zvláštnost použitého materiálu

Lakový gel obsahuje složky, které pronikají hluboko do nehtové desky, což zajišťuje silnou přilnavost materiálu k ní. Pokud mistr přesně sleduje techniku ​​potahování nebo odstraňování gelu, nic nehrozí přirozenému nehtu.

Samotní klienti si někdy sami vytvářejí potíže skrýváním se před manikérskými mistry problémy s nehty, které mají. Konec konců, ne každá nemoc nebo nedokonalost může být identifikována vizuálně. Někdy je třeba začít procházet zdravotním nebo rehabilitačním kurzem a poté kryt nehtové desky opatřit odolným materiálem.

Řekl-li velitel, že je nutné chodit s nátěrem po dobu delší než 3 týdny - postupujte podle tohoto doporučení! Ústup je plný skutečnosti, že gelový polštář je více spojen s nehtovou deskou a pro jeho odstranění je zapotřebí větší koncentrace „chemie“. A to, jak víte, nehty nebudou přínosem.

Druhým bodem, který způsobuje negativní zpětnou vazbu, je to, že někteří výrobci gelují leštidlavytvořte na nehtech žloutnutí. Právě v aplikaci takových výrobků patří řezání horní vrstvy nehtu. To způsobuje jeho zákal. A dokonce i v poškozené vrstvě nehtové desky, díky mistrově chybě, může být tmavě zbarvená gelová polštářka pevně vstřikována.

Závěr je jasný: pečlivě přistupujte k výběru salonu, ve kterém budeme provádět manikúru, a striktně dodržujte podmínky používání povlaku na gelový lak.

Červená - dávejte pozor!

Je třeba ignorovat, pokud je na nehtech červený lak - jen nesmysl. Tato barva organicky navazuje na obchodní soubor, je nedílnou charakteristikou stylu "upír", perfektně zapadá do šatů pro párty. A pokud hrajete s odstíny červené, můžete vytvořit velmi jemný romantický obraz. Mimochodem, mnoho psychoanalytiků poukazuje na to, že je to jedna z mála barev, které muži raději vidí na nehtech srdce své dámy.

A jaká je skrytá zpráva, která nese barvu červenou? Fanoušci tohoto odstínu laku na nehty, podle psychologů, jsou vášnivým charakterem, který miluje život. Mají rádi všechno, co nese energii, takže dávají přednost nehtům, aby měli barvu života. Silná vůle, sociabilita, energie - vlastnosti příznivé pro milovníky červené.

Pokud tedy stagnace v životě není o vás, a je škoda ztrácet čas na téměř každodenní malování nehtů, zvolte červený gel. A může vás neustále doprovázet krása a energie!