Červená měsíc manikúra - hit sezóny

Měsíční manikúra je po léta považována za nejmodernější design pro nehty. A to není vůbec překvapující, protože to vypadá velmi zvláštní, originální a stylové. S takovou manikúrou bude každý obraz dívky individuální a barevný, protože tento design vám umožní experimentovat s různými barvami a vlastně si vysnít.

Dnes se podíváme na možnosti manikúry červeného měsíce, protože se jedná o nejvíce ženský, elegantní a luxusní design pro nehty.

Historie manikúry Měsíce

Obecně platí, že lunární manikúra není vůbec novinkou: ženy 20 let a 30 let, podivně dost, nikdy na povrchu nehtů úplně nenatřely, ale nechaly špičku nehtu a díru nedotčenou. To je věřil, že jméno nastalo přesně protože vnější podobnosti vybrané nehtové oblasti s půlměsícem. Existuje i jiná verze: tato vybraná část samotného nehtu se nazývá "měsíc", a proto se tento název a přilepená k typu manikúry. V dnešní době, díky Christian Dior, který vydal modely pro zobrazení s měsíční manikúrou, tento typ nehtového designu byl znovu oživen. A od té doby se všechny moderní ženy módy a milovníci různých nehtů nikdy nezapřou do krásné měsíční manikúry. Od té doby se design výrazně změnil, ale tyto změny byly pouzeve prospěch tohoto typu manikúry. Ženy naší doby byly schopny provést originální úpravy návrhu, zdokonalit a zavést více a více zajímavých detailů do měsíční manikúry.

Měsíční manikúra doma

Nejdůležitější výhodou měsíční manikúry je, že je velmi snadné a snadné, aby se sama doma. Pokaždé, když obdivujete krásu na nehtech, není nutné se přihlásit k manikérce.

Měsíční manikúru lze provést pomocí šablon, které jsou navrstveny na horní část nehtu štětcem. S pomocí šablony můžete dosáhnout hladké linie na nehtech. K dispozici je další možnost, pro kterou budete potřebovat lepkavé samolepky, kartáče, upevňovač, základní nátěr a samozřejmě vhodné laky v barvách. Nejdříve se musíte vykoupat na ruce a pokusit se dát nehtům oválný tvar a dosáhnout požadované délky. Pak je třeba odmastit samotný hřebík. Poté naneste základní nátěr.

Teprve poté, co je zcela suchý, můžete začít natírat nehty zcela v barvě, kterou jste opatřili otvorem. Otvor by měl být zapečetěn nálepkou a zbarvit zbytek nehtu jinou barvou, kterou si vyberete, a když je nehet zcela suchý, můžete bezpečně odstranit nálepku z nehtu. Nakonec, výsledek, který dostanete na nehty, může být fixován vrstvou vrchního laku. Samozřejmě, abyste dosáhli dobrého výsledku, potřebujete přesnost, nějakou dovednost a samozřejměkvalitní lak.

Je zde ještě jedna variace Měsíční manikúry, která bude o něco těžší: jedná se o kombinaci se služební bundou. Pro dosažení takového efektu je nutné nakreslit oba oblouky ve stejném směru. V každé z variant Měsíční manikúra vypadá velmi slavnostně a krásně. Jeho obrovské plus je, že s jeho designem můžete nekonečně fantazírovat. No, v této sezóně je zvláštní móda pro krátkou délku nehtů, takže doporučujeme nechat volný okraj nehtu o velikosti pěti milimetrů.

Manikúra Red Moon

Nejklasičtější verze měsíční manikúry bude efektivnější na ženských prstech - červené. Souhlasíte s tím, že je to s takovou manikúrou, že bude nejpříjemnější vyjít v elegantních a vybavených šatech. V tomto případě bude barva díry záviset na barvě oblečení: lze ji kombinovat se světle růžovými, bílými, černými, zlatými nebo stříbrnými barvami. Můžete také přidat jiskry, drahokamu: v kombinaci s večerním obrazem takové detaily nebudou zjevně zbytečné.

Manikúra červeného měsíce bude vypadat dobře nejen pro slavnostní večery, ale i pro každodenní práci. Souhlasíte s tím, že červený měsíc manikúra určitě dodá váš přísný a trvalý styl rozinek, přidáním ženskosti a jistého luxusu do vašeho obrazu.

Manikúra červeného měsíce bude vypadat stejně působivě na krátkých i dlouhých nehtech, protože vaše originalita a individualita budou jasně zdůrazněny.takové zajímavé řešení pro návrh nehtů.

Některá zajímavá designová rozhodnutí spojená s manikúrou červeného měsíce budou abstraktní kresby a originální ornamenty. Pokud si vyberete správné oblečení a barvy, pak taková manikúra nenechá nikoho lhostejného. Nebojte se experimentovat, protože nail art v naší době je celé umělecké dílo!