Červená manikúra s designem - nový pohled na klasiku

Po mnoho sezón je červená manikúra na vrcholu své popularity. Je těžké si představit více sexy, vášnivou a odvážnou barvu než červenou. Tento typ nehtového designu je nejjasněji schopen charakterizovat svého majitele jako silného, ​​silného a sebevědomého člověka, ale zároveň velmi vášnivý a ženský. Nicméně, být vždy na vrcholu s takovou manikúru, měli byste zvážit některé z nuancí.

Základní pravidla pro červenou manikúru

\ t

Červená je velmi vrtošivá a složitá barva. Jakákoli nejmenší chyba nebo vada bude nýtovat pozornost ostatních na takových nehtech. Proto je třeba věnovat zvláštní pozornost dobře udržovaným rukou.

Před nanesením laku důkladně navlhčete a ošetřete kůžičku, upravte a vyleštěte nehty sami. Vzhledem k tomu, že červená barva může být absorbována do nehtové desky a natírána, je nutné pod lak umístit podklad. Je tedy možné nejen prodloužit životnost manikúry, ale také zabránit žloutnutí nehtů. Červené odstíny suší docela dlouho. Proto musí mít dostatek času na zaschnutí a teprve poté je nutné použít vrchní ochrannou vrstvu. Pro delší nošení manikúry by mělo být každých pár dní pokryto bezbarvým lakem na nehty nebo nahořenátěru.

Nejvýhodnější červené odstíny jsou na oválných nebo mandlovitých nehtech střední délky. Ale majitelé příliš dlouhých nehtů riskují, že vypadají příliš agresivně a vzdorně.

Kromě toho by měly být vybrány odstíny červené podle jejich typu barvy. Pro brunetky s tmavou pletí je vhodný téměř jakýkoliv odstín, ale dívky s lehkou pletí by měly věnovat pozornost klasickým červeným a šarlatovým barvám a odstínu červené fuchsie.

Červená francouzština

Spojením dvou klasik v jedné - červené a francouzské - můžete získat dokonalou manikúru, vhodnou jak pro zvláštní příležitosti, tak i pro „lehké“ vystoupení a pro každodenní nošení. Taková manikúra ukáže veškerou nezávislost a odhodlání jejího majitele. Možnosti pro vytváření zajímavých návrhů je mnoho. Zde můžete hrát a odstíny, a používat různé třpytky a třpytky.

V případě potřeby může být vždy doplněn různými kamínky, vzory a kameny. Vše záleží na fantazii. Ale musíte být opatrní a nepřehánějte to ozdobou. Jinak, elegantní manikúra riskuje, že se stane vulgárním.

Červená s černým

Další win-win manikúra. Tato kombinace barev bude dokonale kombinována s elegantními večerními šaty, vysokými podpatky a drahými dekoracemi. Omezené, ale rafinované barvy přitahují pozornost ostatních. Červeno-černá bunda a efekt přechodu, a dokonce i klasikaSkotská buňka. Možnosti jsou pro každý vkus a délku nehtů. Měsíc nail art - krvavě červené nehty a černá díra bude zajímavá volba.

Nezapomeňte na variace na téma boty Louboutin - oboustranná manikúra, kde je hlavní barva černá a červená (aplikovaná na vnitřní stranu nehtu) ji jen doplňuje, dává královskému kouzlu. Navíc je to toto barevné schéma, které je nejvhodnější pro vytváření tematických manikúr pro Halloween.

Červená se zlatem

Drahé a elegantní. Takže ve dvou slovech můžete charakterizovat design nehtů v červeném a zlatém gamutu. Tato manikúra bude vypadat skvěle v kombinaci se zlatými šperky. Tyto barvy není nutné kombinovat na každém hřebíku. Stačí udělat jeden barevný přízvuk - tímto způsobem bude manikúra vypadat spíš zdrženlivě a vhodná pro každodenní nošení. Také v této barevné škále, můžete použít různé třpytky a třpytky, které umístí potřebné akcenty a zdůrazní individualitu majitele takové nehtové konstrukce.

Červená s bílou

Barvy, jejichž kombinace je schopna vytvořit jak přísnou, tak elegantní manikúru, jakož i zábavné variace na téma Santa Claus a Vánoce (klobouky Santa Claus, sněhové vločky, koule, sněhuláci atd.). V tomto barevném schématu se však hodí také různé vzory květin a různé geometrické vzory. Stylově vypadá měsíční manikúra, vyrobená v červených a bílých tónech.

Možnosti červené manikúryvelký výběr. Každá dívka si bude moci vybrat tu, která je schopna zdůraznit její jedinečnost, ukázat ostatním odvahu a odhodlání. Hlavní věc je nebát se experimentovat a ukázat svou fantazii!