Červená francouzština na nehtech opět v trendu: fotografie nápadů francouzské manikúry

Francouzská manikúra, tak oblíbená mnoha dámami, byla vydána v 70. letech dvacátého století. Za posledních 40 let bylo vynalezeno obrovské množství variací, ale francouzská manikúra si stále nemyslí, že by ztratila svou pozici v hodnocení nehtů. Každou sezónu se doslova zamiluje s miliony žen znovu, jen mírně mění barevné schéma a design. Konec konců, jeho varianty jsou vhodné pro dámy jakéhokoliv věku a povolání.

Tendence odcházejícího a nadcházejícího roku je lákavá a atraktivní odstíny vína. Navazuje na módní kánony a průmysl nail art, a proto bude francouzská červená barva bezpochyby v trendu.

Paleta pro její realizaci je velmi různorodá, od rafinované růžové až po hlubokou vínovou. Výběr barvy závisí pouze na vaší fantazii, událostech a samozřejmě náladě! Úspěšný výběr francouzského odstínu bude harmonicky zapadat do jakéhokoliv obrazu jeho majitele, od večerních šatů až po běžné oblečení.

Co je to francouzská manikúra?

Francouzština je jednou z nejoblíbenějších odrůd francouzské manikúry a je vhodná jak pro přírodní nehty, tak pro zvětšení. V ideálním případě odloží přísný obraz obchodní ženy, bude to skvělý doplněk každé dovolenéoblek a nebude vypadat na místě ve fitness centru nebo na předměstské procházce. Tato manikúra je skutečně univerzální!

Jednou z důležitých výhod bundy je schopnost napravit existující nedostatky vašeho měsíčku a zároveň je nechat zcela přirozené. Klasická francouzská manikúra vyžaduje nehty ve tvaru oválu nebo tzv. "Špachtle" měsíčku a průměrnou délku asi 3 - 4 milimetry volného okraje.

Základní lak se aplikuje nejdříve na nehty, může být buď průhledný nebo lehce růžový nebo béžový, vyčnívající okraj nehtu je zbarven bílým nebo jiným barevným lakem, což vytváří zvláštní úsměv.

Existují dva hlavní způsoby, jak vytvořit služební sako. První se provádí použitím bílého laku na volném okraji, přičemž můžete buď použít šablonu nebo nanášet lak jednoduše rukou. Druhá je velmi jednoduchá, ale mnohem méně trvanlivá a provádí se pomocí speciální tužky, která je zastíněna vyčnívající částí nehtu na zadní straně, po které je nanesena základní vrstva.

Příběh vzniku francouzské manikúry ve světě nail art

Jak již bylo zmíněno, francouzština je nádherná manikúra, která naprosto vyhovuje každému kostýmu, který nezpůsobuje nesoulad s make-upem nebo oblečením nebo s událostí.

Kupodivu se objevil v americkém Hollywoodu, a ne ve Francii, jak si mnozí myslí. A důvod jeho vzhleduse stala pouhou potřebou všestrannosti. Faktem je, že nehty hereček musely neustále přetékat pod měnícími se obrazy. Stylistům a výrobcům to přineslo značné množství problémů. S mnoha zkušenostmi se výrobci rozhodli, že je nutné kontaktovat specialistu ve světě nehtových umění Jeffa Pinke, zakladatele Orly. Přišel s myšlenkou tzv. Francouzské manikúry, která dostala své jméno díky podobnosti názvů firem a francouzského letiště.

Najednou, Jeff Pink ani sen, že tato myšlenka by apelovat na mnoho žen, a získal status "klasiky" ve světě módy. Koneckonců, až dosud francouzská manikúra, stále tak účinná, relevantní a ne nižší než jejich pozice, se neustále mění v souladu s módními trendy. A jednoduchost představení mu dodává fanoušky.

Vytvořte červenou bundu na nehtech doma

Navzdory zdánlivé složitosti provedení tohoto typu manikúry je možné ji vytvořit sami. Budete muset koupit 2 typy laků na nehty, stejně jako minimální sadu nástrojů pro manikúru.

Chcete-li nakreslit sako, budete potřebovat:

  • Průhledný základní nátěr;
  • Lak, ten rudý odstín, který jsi počal hrát francouzsky;
  • Topcoat;
  • Kartáč pro kreslení.

Nejlepší je vytvořit francouzskou bundu bez použití samolepek, které často zkreslují výsledky. Nebojte se, trochu praxe, a dostanete skvělou bundu, stejně jako v salonu krásy!

První věc, která začíná jakoukoli manikúru, jepřinášejí nehty do pořádku vytvořením obvyklé manikúry. Nezáleží na tom, zda bude ořezán nebo ne, hlavní věc je, že všechny měsíčky mají stejnou délku. Všimněte si však, že na dlouhých nehtech, více než 0,5 cm, bude červená barva vypadat vzdorně, obzvláště honosně a neharmonicky to vypadá na nehtech mladých dívek. Po dokončení procedury naneste základní nátěr, pokud chcete experimentovat, můžete si ho vzít v kontrastních odstínech.

Pomocí tenkého kartáče, jemně opakujte tvar nehtu, natřete křivku lakem zvoleného odstínu. S určitou dovedností můžete dokonce použít lakovací kartáč. Máte-li jakékoli nedostatky, mohou být odstraněny vatovým tamponem namočeným v odstraňovači laku na nehty. Poté se nanese vrchní nátěr. Vyhladí všechny nepravidelnosti, dá nehty lesk a dokonalý vzhled. Nezapomeňte na kůžičku, je nutné ji vyživovat olejem a o něco později namazat všechny rukojeti hydratačním krémem, protože krásná manikúra je jen polovina práce, stav rukou, na které je aplikován, je velmi důležitý.

Po seznámení se s klasickou aplikací si můžete dopřát různé experimenty, například nakreslit zkosené hrany; diamanty, které se hladce a romanticky skládají do srdce; neobvyklé ozdoby; používat jiskry, flitry, kamínky, samolepky.

Trend světa malování nehtů v různých barvách již několik let neopustil svět módy,umístění akcentů na jeden nebo několik nehtů, provádění různých typů inverzí. Krásné a takové různé odstíny červené jsou podtrženy příznivě v černé, bílé, stříbrné a zlaté barvě.

Původní myšlenky pro red french

Na fotografii se můžete podívat mnoha různými a velkolepými variacemi, které byly vynalezeny na téma francouzské manikúry v červených barvách, příklady originálních řešení a módní vzory na bázi červené bundy.

Červená manikúra není omezena pouze na barvu, má mnoho nejtriviálnějších odstínů pro každý vkus, charakter a náladu. Chcete-li vyhladit linii „úsměv“ a diverzifikovat svou manikúru, měli byste na nehty použít transparentní nátěr s třpytkami. Tato technika bude extrémně kombinována s jemnými odstíny laku a jasnější tóny budou příznivě zdůrazňovat.

Chcete vytvořit manikúru obzvláště elegantní a slavnostní, použít obrázky nebo malé kamínky. Ale s takovým příslušenstvím stojí za to být opatrný, protože je velmi snadno přehánět a pak se manikúra stane vulgární. Aby se tomu zabránilo, stylisté doporučují provést první experimenty na jednom nebo dvou nehtech na paži, ozdobit je tak, jak byste chtěli, vyhodnotit výsledek a teprve pak vytvořit vzory na všech nehtech. V předvečer Nového roku jsme pro vás připravili sbírku pohádkového francouzského jazyka.

Tak jste se seznámili s módními trendy francouzského průmyslu a módními trendy nadcházejícího roku. Už toužíte diverzifikovat své obvyklémanikúru a vyzkoušet novou techniku? Barva v této věci není důležitá, ať už je vášnivý šarlatový, pozvat burgundský nebo se dotýká růžový, hlavní věc je, že vás potěší! A podle tradice Vám nabízíme konsolidaci znalostí získaných výukou videí. Užijte si to!