Být v trendu: módní trendy manikúry podzim-zima

Když se blížilo chladné počasí, mnoho krás začalo přemýšlet o tom, jak ozdobit měsíčky. Přirozeně, značný počet dívek a žen rozhoduje, že můžete použít standardní verzi nehtového designu. Proto velmi populární listy, květy, jemná a snadná manikúra. Podívejme se na hlavní trendy podzimní a zimní sezóny a zjistíme, jaké barvy budou relevantní, co si vybrat jako dekor a jak vytvořit originální design.

Hlavní směry módy

Vyjadřujeme tedy několik základních možností návrhu nehtů, které ženy módy nyní dodržují:

 1. Manikúra měsíce . Pokud je k vám připojena klasická verze, můžete použít různé možnosti pro dlouhé a krátké nehty. Jak se to dá udělat? Můžete snadno kombinovat různé barvy a odstíny. Měsíční manikúra je prováděna nejen kresbou měsíce, ale také volným okrajem, který se podobá měsíci. Z 5 nehtů na jedné straně můžete kreslit pouze 3 ve formě standardního měsíčního měsíce a na dvou prstech můžete vytvořit další obrázek měsíce nahoře nebo na straně. Kombinovat 3 nebo 4 barvy, dostanete docela originální manikúru. Barvy pro dekorace mohou být použity jako burgundské, červené, modré, smaragdové. Můžete bezpečně experimentovat s tmavými odstíny - modrá, černá, hnědá, tmavě šedá.
 2. Zlato v trendu . Není divu, že podzim se nazývá zlatý pór. Pro vytvoření spíše originální verze jsou vhodné dlouhé i krátké nehty. Zpočátku používejte rovnoměrné překrytí desky, na nehty obou rukou. Navíc můžete použít třpytky k vytvoření návrhu na jednom nebo dvou nehtech. V tomto případě bude důraz kladen na každé ruce a nehty budou přitahovatpozornost ostatních.
 3. Jednotný barevný nátěr . Světle šedá, tyrkysová, růžová, béžová - odstíny lze použít jak v čisté formě, tak i ve světle. Při vytváření vzorů si všimněte použití bílé nebo černé. Za prvé, můžete cvičit na papíře. Za druhé, při pohledu na tematické lekce a výběru správných kartáčů vytvoříte bez problémů složité vzory.
 4. Nezapomeňte na tisk fotografií . Pro dívky, které nemají čas kreslit vzory a nechtějí jít do salonu, existují možnosti pro tisk fotografií. Co si vybrat? Zde můžete buď udělat krásný list podzim, nebo se vrátit na několik dalších dnů v létě, aby se vydat krásné letní manikúra. Prioritou byly a stále jsou květiny a podzim nevylučuje použití tohoto typu tisku fotografií. Jediné, co je třeba mít na paměti, je to, že tisk fotografií se používá na jeden nebo dva nehty. Neměli byste úplně potřebovat ozdobit ruku takovými květy, protože obraz může vypadat docela směšně a chytlavě. Místo toho, abyste zdůrazňovali svůj vkus, ukážete těm, kteří jsou kolem vás, jejich nedostatek chuti a neznalosti hranic toho, co je přípustné.
 5. Zahříváme se!Tato možnost vytvoření návrhu je vhodnější pro dívky, které pracují se systémem gelového laku a akrylovým práškem. Mnoho lidí si pamatuje, že loni byl obraz pletení a stehů populární na podzim a v zimě. V letošním roce tento trend nešel do zapomnění, ale zůstal docela populární.Proto, při kreslení nebo doplňování s akrylem, můžete snadno vytvořit docela krásné a neobvyklé kresby. Nejčastěji používané pletené cop nebo překrytí. Tato volba bude v souladu s teplým svetrem.
 6. Francouzština.Vzhledem ke všem výše uvedeným možnostem návrhu na nehty nebudeme slevu na francouzskou manikúru. Nicméně, aby dal to nějakou chuť, volný okraj nehtu může být vyroben buď v jasně oranžové barvě, nebo vytvořit krásné barevné přechody v jantarovém stylu. Nechte na každém hřebu na volném okraji přetečení ze žluté na oranžovou. Malé doplňky s kamínky na nehtech prstýnků prstů učiní takový nehtový design zajímavějším a elegantnějším.

  Fotogalerie: hlavní směry v designu nehtů

 7. Čirý lak s třpytkami . Další nahromadění jisker nebo třpytů na okraji nehtu umožní vytvořit design, který je vzdáleně podobný francouzskému. Ostatní lidé budou mít dvojí pocit manikúry, protože tento design nehtů nebude 100% vztažen k prvnímu ani druhému typu kresby. Můžete to udělat a naopak, musíte použít laky s třpytkami na dlouhých nehtech, ale vytvořit shluk třpytův blízkosti kutikuly, postupně zesvětluje nehty na přechodu na volný okraj.
 8. Kombinace béžové a černé, černé a růžové se stala velmi populární . Design vypadá jednoduše, originálně, nenápadně, jako mnoho dívek. K tomu obvykle 4 barvy jsou pokryty světlou barvou, hřebík na prstenci prstence je potažen tmavým lakem. Na prostředním prstu na nehtové desce je nakreslena černá, a na prstenec - barva světla. Jinými slovy, ukazuje se na určité umístění stylu yin-yang, který vypadá jako krásné přechody ve světlých a tmavých barvách. Pokud jde o kresby, je nejlepší použít abstrakce a okvětní lístky. To je docela zajímavá možnost, která se v poslední době stala módní. Navíc skutečnost, že jej lze snadno kombinovat s bundou, doplněnou kamínky, korálky, korálky. Neexistuje žádný limit pro let fantazie, limit bude pouze v délce nehtů. Tento design bude samozřejmě vhodnější pro středně dlouhé nebo dlouhé nehty.
 9. Jednoduchá geometrie . Tato možnost je také velmi populární. Aby bylo možné jej oživit, je nutné zablokovat celý hřebík v jedné barvě. V tomto případě můžete provést kreslení a ražení, použijte lesklou fólii. Nakreslete diamanty, trojúhelníky, kruhy, ovály. Pamatujte, že je důležité, aby veškerá práce byla co nejpřesnější a nejpřesnější, protože na ní závisí veškerá efektivita vytvořeného návrhu. Oblíbené snímky jsou prodlouženétrojúhelníky na dlouhých nehtech, které jsou navíc zdobeny třpytkami nebo fólií.
 10. Děvčata nyní přecházejí k jemným pastelovým odstínům, na kterých lze provádět další kreslení . Z fotografií je jasně vidět, a to i na bílém, béžovém, růžovém laku, můžete provést další obraz abstrakce nebo vzor v tmavé barvě. Na růžové a béžové, můžete dokonce použít bílou, pak manikúra bude vypadat velmi jemně a velmi působivé. Nezapomeňte na použití stonků, protože i nejlehčí a průsvitná síťovina na nehtech bude vypadat zcela originální a neobvyklá.
 11. Světlé laky nevycházejí z módy . Nemůžete se s tím dohadovat, ale jednoduché monochromatické povlaky jsou nahrazeny docela zajímavou kresbou a obrázky. Můžete si vytvořit světlou bundu a poměrně nasycený gradient. Používejte barvy jako červená, béžová, černá, fialová, růžová, zelená.
 12. Velkolepé a jednoduché pruhy . Lepicí dekorační páska se stala skutečným výbuchem nail nehtů, můžete ji použít nejen pro zjednodušené kreslení, ale také ji nalepit na nehet.

Fotogalerie: Nail Art Ideas pro sezónu podzim-zima

Modernímateriály a nástroje

\ t

Absolutně žádný rámec! Můžete bezpečně používat různé systémy - akryl, gel, gelový lak. Teď to nevadí, díky tomu, jaký materiál jste vytvořili design, hlavní věc je, že to vypadá stylově a relevantní. V tomto případě budete schopni splnit všechny módní trendy. Děláte všechny práce pečlivě, budete zdůrazňovat svůj stav jako dobrý mistr, který může udělat manikúru nebo pedikúru jakékoliv složitosti.

Všimněte si, že navzdory těmto trendům je nyní gelová leštěnost stále důležitější. Existuje mnoho společností, které se zabývají tvorbou tohoto nádherného nátěru. Pro dívky, jejichž nehty jsou příliš tenké a křehké, je vhodný biogelový systém nebo jejich zesílení gelem. Po tomto materiálu můžete použít standardní gel.

Fotogalerie: moderní design nehtů

Je možné se vyhnout velkým výdajům, které se týkají pořízení materiálů pro registraci nehtů. To platí zejména pro gelové leštění. Aby bylo možné vytvořit mnoho různých odstínů a možností, zakupte tři základní barvy. Na základě nich můžete vytvořit sekundární i terciární odstíny. Jejich kombinací můžete vytvořit originální manikúru. Věřte mi, a to iv maximálním režimuúspory mohou vypadat velmi stylově a elegantně.

Nezapomeňte na nástroje, s nimiž můžete pracovat. Standardem je štětec, tečky, vinylové samolepky. Pamatujte, že je lepší koupit kvalitní nástroj jednou, než neustále hledat něco nového, pokusit se najít originální a neobvyklé verze nástrojů za nízkou cenu. Nezapomeňte, že profesionální nástroj by neměl být drahý.

Pokud chcete získat takové, buďte připraveni poskytnout značné množství peněz. Věřte mi, že ani faktor, ze kterého je vyroben kartáč pro kreslení, nemůže hrát téměř žádnou z hlavních rolí v designu. Syntetické kartáče jsou vždy těžší používat a pro začátečníky bude obtížné s nimi zacházet. Proto byste neměli komplikovat svůj úkol - jakmile jste získali kvalitní kartáče, které jste již dlouho používali, můžete ušetřit!

Provádíme nezávisle japonskou manikúru

Bylo by vhodné zmínit postup ošetření nehtů. Nebudeme uvádět seznam těch, kteří nám nabízejí kosmetický průmysl. Zastavme na jednom.

Japonská manikúra je komplexní kosmetologický postup zaměřený na péči o nehty s použitím přírodních přípravků a nástrojů. Hlavní výhodou je estetický vzhled a zlepšení zdraví nehtů.

Řízení se provádí v několika fázích:

 • diagnostika;
 • péče o periunguální tkáně;
 • použití speciálních přípravků pro péči o nehty;
 • masáž rukou.

Použití přírodních přípravků zajišťuje hlubokou výživu pokožky rukou a nehtů. Po zákroku je výsledek okamžitě patrný, který je po ruce 21 dní.

Technologie japonské manikúry je poměrně komplikovaná a vyžaduje dostupnost drahých materiálů a nástrojů. Proto k dosažení maximálního výsledku doporučujeme pro tento postup kontaktovat profesionální salóny.

Díky vysoce kvalitnímu výkonu se ruce dobře upravují a nehtové desky získávají růžovo-perlový odstín s hladkým a lesklým povrchem. Takže holky, které dávají přednost přirozenosti, nemusí ani dodatečně lakovat nehty.

Video: jak si udělat manikúru s vodou

Modelování nehtů

Některá specifická omezení nebo přání pro tento podzim nebudou získána, ale praxe ukazuje, že mnoho žen si i nadále vybírá pro sebe buď krátké nehty nebo středně dlouhé. V tomto případě je možné kombinovat takové indikátory jako praktičnost a krásu co nejpohodlněji. I na takovém talíři budou místa pro tvorbu kreseb a můžete vytvořit širokou škálu kompozic. Současně stačí udělat všechny domácí úkoly nebo je v kanceláři;pohodlně.

Fotogalerie: formuláře a délky

Podle návrhářů nail artu jsou módní formy:

 • ovál;
 • čtverec;
 • kulatý tvar;
 • ve tvaru mandlí;
 • měkký čtverec.

Ultrashortové mandlovité nehty budou považovány za nejmodernější. Pro ty představitele spravedlivého pohlaví, kteří se neprojevují bez dlouhých měsíčeků, existuje optimální řešení, které spočívá v přítomnosti prodloužených nehtových destiček zaobleného tvaru. Tak, jak modelování takových forem jako bodce, roury a rakve je přísně zakázáno.

Abychom vždy vypadali jako manikúra, jako byste právě opustili kosmetický salon, měli byste správně a krásně modelovat nehtové talíře a teprve pak přistoupit k jejich designu.

Barevná řešení

Podzimní čas je obdobím skromné ​​důstojnosti a luxusu. Nejaktuálnější barvy:

 • staré zlato;
 • měď;
 • burgundské;
 • hnědá;
 • švestka;
 • fialová;
 • modrá;
 • inkoust.

Konstrukce může používat všechny odstíny těchto barev.Mimochodem, bude to gradient těchto tónů. Důležité bude uplatnění efektu craquelure, který v ideálním případě podtrhuje zaostalost pláten zaspávající přírody.

Zlato je samostatný, ne zanedbatelný trend období podzimu a zimy. V této sezóně získal více popularity než kdy jindy. V nail art, to je používáno zakrýt všechny nehtové talíře, vybrat několik prstů, av kombinaci s nějakým jiným harmonizujícím a kontrastním odstínem. V této sezóně je zlato dovoleno.

Na vrcholu popularity jsou smaltované smalty a matný, což jsou ozvěny staré módy. Povlaky takové struktury jsou nejúspěšnější pro módní monochromatické manikúry. Všechny odstíny červené pomohou nastavit náladu v blednoucím ročníku roku, který po mnoho desetiletí zůstal věčnou klasikou jakéhokoliv umění nail.

Pokud v oděvu převažují šedé a hnědé tóny, je dovoleno experimentovat s jasnými vzory nehtů provedenými použitím geometrických vzorů s použitím kontrastních barev na základní nátěr. Originální a neobvyklé vzory, aplikované v jasných barvách, vám umožní volně experimentovat, protože zlomový bod let je nejvhodnějším momentem pro nové objevy.

Nude Shades

Jedná se o nehty, které se blíží jejich přirozené barvě. To může být argumentoval, že toto je win-win volba, protože přirozená barva nehtů bylamódní v každém ročním období. Jedná se o univerzální barvy, které jsou vhodné pro každou příležitost, a to jak pro denní, tak pro večerní volno. Velmi mnoho oděvních návrhářů používá tuto barvu nail art na svých modelech, je to velmi pohodlné a vypadá, spíše kompozičně, protože nikdo neví, jaké šaty a manekýn budou muset zítra zkazit.

Pokud mluvíme o paletě nahých odstínů, můžeme s jistotou říci, že se můžete řídit v několika barvách, protože stačí najít ten, který bude pro vaše oko příjemný. To může být téměř transparentní barva, a bohatě mléčně. Vše záleží na vašich preferencích.

Mnoho lidí považuje obraz za velmi nudný a monotónní, ale spěchám, abych rozptýlil vaše pochybnosti. Koneckonců, to je možnost, která může být měněna s různými zlatými akcenty nebo low-key obrázky.

Tento odstín dává rukou určitou lehkost a aristokracii.

Vinous

Značná pozornost by měla být věnována trendům v oblasti barevné módy. Klíčovou barvou této sezóny jsou všechny druhy vínových odstínů. Paleta vínových odstínů je poměrně různorodá, je rozšířena z nasycené - červené až tmavě vínové.

Mělo by být poznamenáno, že červený odstín je v každé sezóně poměrně relevantní, ale v této sezoně nás překvapuje v podobě velmi hlubokých a tmavých odstínů.

Samozřejmě se má za to, že červený odstín je vhodnější pro večerní šaty, alePospěš si rozptýlit tento mýtus. Koneckonců, je to nudné, vlhké na podzim, takže chci přidat nějaké barvy na náš vzhled, zejména proto, že módní odstíny této sezóny jsou docela tmavé.

Za účelem diverzifikace nehtového umění zcela tmavého burgundského odstínu můžete na jeden prst nalepit volné kamínky nebo vytvořit černý francouzský odstín na hlubokém vínovém odstínu. Perleťová burgundská barva vypadá velmi impozantně, nebo jasný vzor na dvou nehtech, který zředí temnotu a chlad nálady.

Moderní stylisté nabízejí mnoho variant a designových řešení. Váš obraz můžete doplnit o jedinečnou a originální manikúru.

Stupně šedi

Kdo by si myslel, že šedá barva nehtů by byla vrcholem této sezóny, možná je na vině film "50 odstínů šedé", ale samozřejmě s tím nemá nic společného. Dříve jsme ani netušili, že odstíny šedé mohou být tak rozmanité. Paleta se liší od světle šedé až téměř tmavé, podobně jako barva mokrého asfaltu. Tato sezóna je velmi relevantní gradient, který se skládá z několika odstínů šedé, to manikúra vypadá docela neobvyklé a fascinující.

Šedý odstín velmi dobře s modrou, můžete přidat modré třpytky na kompozici, při vytváření gradientu. Hřebíky v této sezoně jsou obvykle vícebarevné, ale v tónu těsné - lze je porazit šedou barvou, použitím šedých odstínů, od teplých po studené nebo naopak.

Kombinace

Na základě fotografií, které lze nalézt na webu, pokud jde o konstrukci nehtů, je zřejmé, že nyní lze použít i ty nekompatibilní odstíny a barvy. Pokud například použijete kresbu „rybí kosti“ nebo diagonálně, použijí se dvě barvy, i když se mohou jevit jako zcela nekompatibilní. Nicméně, pomocí lepicí pásky a ponechání mezi nimi pruh, kde můžete vidět přírodní nehty, můžete udělat nejen zajímavé rozdělení, ale také kombinovat odstíny, které vám pomohly, aby se to líbí, ale zdálo se, že nejsou vhodné pro sebe.

Výjimkou při tomto typu nehtového designu je výběr oblečení. Zde je nutné být co nejpozornější, protože nesoulad mezi barvami a odstíny může vést k úplné nerovnováze a navenek tam nebude sebemenší kombinace. Pak budete opravdu schopni získat stigma osoby, která nenasleduje módní trendy, nezná jednoduchá a základní pravidla pro kombinování barev a odstínů.

Fotogalerie: Příklady kombinování barev a odstínů

Přidat zábavné prvky a všestranný dekor

Každá nová módní sezóna má své vlastní úpravy v umění nehtového designu. Mohou to být jak zcela nové techniky, tak některé dodatky k již klasickým typům manikúry.

Mnoho dívek, které milují originální verze umění nail, dávají pozor na nejzábavnější možnosti kreslení. Nejčastěji používané znaky z karikatur, zeleniny, ovoce, které kreslí ústa a oči. Můžeme říci, že tato myšlenka bude populární. Za prvé, takové vtipné prvky se často nacházejí v mých fotografiích nail art na webu. Za druhé, zelenina a ovoce jsou stále spojeny s pádem.

Hlavní módní trendy manikúry v této sezoně:

Negativní prostor Nail Art - když je ztělesněn, vzor je vytvořen na průhledném pozadí nehtové desky. Existuje několik variant takových nail art:

 • geometrické s akcentem;
 • lineární;
 • se srdíčky;
 • vícebarevné;
 • grafická černá a bílá.

V uměleckém provedení hřebíků se dává přednost malbě. Impresionismus může být reprodukován, jako v Desigual, nebo prvky moderního umění, které charakterizují Kenzo. Jedno slovo vysoce kvalifikovaní specialisté mohou na nehtech vytvořit celé umělecké dílo.

Ombre byl v posledních letech módnímódní přehlídka. Charakteristickým rysem manikúry na podzimním přechodu je použití podobných odstínů laků, módních odstínů při použití okamžiků průhledného pozadí.

Zvlněná manikúra se provádí kudrlinkami a vlnovkami, a to jak na průhledném pozadí, tak v barvě. Díky této technologii mohou být vizuálně usnadněny tmavé a syté barvy.

Rám manikúry se provádí tažením tenké čáry kolem obvodu nehtové desky. K jeho vytvoření se používají pouze kontrastní barvy. Jako další dekor můžete nakreslit obrázek nebo umístit nějaký designový doplněk na jednu nohu do rámu.

Jednou z hlavních novinek podzimní manikúry je kombinace několika typů nehtového umění v jednom provedení. Toto řešení je vhodné pro dívky, které milují originalitu a individualitu, nebo prostě neudělají správnou volbu.

Kovová manikúra. Při registraci můžete hřebíky zcela zakrýt fólií, nebo je můžete jednoduše použít jako další dekor. Tajemství hry tohoto nail art zdůrazní luxus a eleganci jeho majitele.

Ale nezapomeňte, že honit módní trendy není vždy to správné. Výběr pro sebe design nehtů, zvážit jejich tvar, a vyzvednout nehtové umění podle nich, styl oblečení azpůsobu života. Harmonická kombinace všech nuancí bude vaše ruce krásné, dobře upravené a módní.

Fotogalerie: kresby a výzdoba na nehtech

Můžete je však učinit veselejšími a dát jim živost a jas bez problémů doma. Před sestavením je třeba cvičit na papíře, abyste zjistili, jak reálné nebo obtížné je takový výkres vytvořit.

Manikúra podzim-zima: možnosti designu

Tato sezóna je stále relevantní pro všechny nejoblíbenější směry umění nail. Níže se o nich dozvíte podrobněji.

Měsíční manikúra

Stále první místa v žebříčku nejoblíbenějších možností jsou lunární design. Čisté oblouky na základně nehtové desky vždy vypadají výhodně a zdůrazňují měsíčky. Kromě toho, v této sezóně, nové formy se objeví - kromě oblouku, můžete experimentovat s trojúhelníkovým tvarem nebo konkávní pás. Tento druh odezvy na servisní sako nezanechává grafy na několik sezón v řadě. A pokud jste si tuto možnost ještě nevyzkoušeli sami, spíše napravte situaci, protože většina žen se již stala věrnými fanoušky.

TrendyFrancouzština

Vedení lunární manikúry se stále nemohlo vrátit tak zamilované všemi Francouzi. To není překvapující, protože tento druh nehtového umění lze nazvat nejvšestrannějším. Hodí se k jakémukoliv obrazu a poté, co jste to jednou udělali, můžete pak alespoň několik dní přemýšlet o tom, zda se s ním vaše oblečení hodí.


Naturalness

Měkké pastely nahrazují světlé barvy. Vyberte si průsvitné, béžové, bílé, nažloutlé, světle růžové odstíny - a nebudete litovat. Tato takzvaná skupina nahých barev má každou šanci mít přednost v seznamu nejoblíbenějších možností pro ženskou manikúru.

Pokud jde o délku nehtů, stylisté také doporučují držet se minimalismu - elegantní krátké nehty budou určitě vypadat výhodněji než rozšířené ostré drápy.

Při výběru formuláře je lepší dát přednost možnostem zaokrouhlení. Ostré a hranaté tvary jsou nejlepší pro budoucí období.

Geometrie

Pokud jste unavení z monochromatického nátěru, nyní je čas experimentovat a kreslit elegantní barevné pruhy. Nejúspěšnější možností v tomto případě jsou svislé čáry různých šířek. Barvy mohou být úplně jiné. Bylo by ještě lepší, kdybyste na první pohled spojili nekompatibilní barvy - modrou s vínovou barvou, červenou s černou,zelená s fialovou, atd. Když vidíte hotový výsledek na svých rukou, budete mít bezpochyby - udělali jste správnou volbu!

Krajka

Ze vzorů na nehtech vypadají šněrování výhodněji. Nemyslete si, že tato možnost může být nudná. Stylisté přišli s řadou různých možností pro krajkové vzory, které budou zdobit nehty. V současné době nejmódnější lze nazvat kombinací černé krajky s vrstvou pastelových odstínů.

Kromě krajky můžete také vytvořit imitaci klece nebo "husa nohy". Světelné vzory na nehtech, lakovaných přírodních odstínech, budou dekorací pro každou ženu!

Neznámý prostor

Takzvaná vesmírná manikúra začala na podzim klesat. Pro vytvoření tohoto efektu používají experti speciální prostorový lak. Tento lak má tmavě modré odstíny, což vytváří efekt hvězdné oblohy. Bude to jen dar z nebes pro mladé dívky, protože to bude vrchol každého obrazu - od každodenního až po slavnostní.

Kromě prostorového laku, k vytvoření galaktického designu, můžete také použít průsvitné laky s velkými třpytkami - také dávají nehtu efekt kosmického efektu.

Svoji manikúru můžete přidat trochu kosmicky, aniž byste se uchýlili ke službám specialistů. K tomu stačí použít jako základní vrstvu tmavý lak (modrý, fialový, černý) a na něj naneste lehký a světlý lak s malou houbou.světlé odstíny napodobující lesk hvězd Chcete-li dokončit obrázek, přidejte na začátek několik teček bílého laku - to budou nejjasnější hvězdy na vaší noční obloze!

Matný a lesklý

Dlouhou dobu se nemůžete rozhodnout, jaký typ laku si přejete nasadit na nehty: matný nebo lesklý? Nevybírejte, protože nyní v trendu jejich stylové kombinace!

To nejlepší z této možnosti vypadá černě. Lze jej ředit tenkými kovovými pruhy nebo třpytkami. Kromě černé barvy bude vypadat manikúra v šedé, hnědé a modré barvě.

Pískový efekt

„Pískový styl“ stále neztrácí popularitu, to znamená s použitím laku s imitací písčité vrstvy. Paleta takového laku může být naprosto libovolná a důraz lze klást přidáním „zrnek písku“ různých velikostí.

Efekt