Brutální manikúra: fotografie kočičího nehtového designu

Je skvělé, když se žena může cítit bezbranná a slabá, ale někdy chcete vyhlásit svůj militantní charakter celému světu. Jednoduchá změna nehtového designu může pomoci stát se odvážným a zdvořilým, zejména proto, že tygrová manikúra je v nové sezóně populárnější než kdy jindy. Jasné kombinace barev dokonale zvednou náladu a učiní z vás pocit jistoty.

Žíhaná barva se může jevit jako obtížná, a proto mnozí dávají přednost profesionálům. Ale ve skutečnosti, pokud ukážete trochu vytrvalosti a trpělivosti, je snadné udělat tygří manikúru doma. Výsledek bude jistě o nic méně působivý než po cestě do nejlepšího nehtového salonu. Stačí si vybrat správné nástroje a kosmetiku, abyste vytvořili krásný tygr vzor na dosah ruky.

Pruhované drápy nebo techniky pro tygří manikúru

\ t

Aby se na nehtech vytvořil půvabný vzor tygrů, budete potřebovat:

prostý (průhledný) základ

černý lak s pohodlným kartáčkem (můžete vyzkoušet i jiné odstíny)

oranžový nebo žlutý lak (můžete také vyzkoušet jiné kombinace, například zlato nebostříbro)

Nyní jen tři fáze oddělené od obrazu skutečného dravce, po kterém se můžete snadno naučit provádět složitější barevné kombinace.

První etapa

Nejdříve musíte připravit nehty. Doporučuje se ještě před tím, než tiger manikúra provede obvyklou péči s použitím obvyklých prostředků. Může se jednat o evropskou nebo klasickou manikúru, která je zaměřena na šetrné čištění a tvorbu správné formy. Hygienická péče je navíc obzvláště oblíbená u speciálního japonského systému. Takový postup přináší nepopsatelné potěšení a pomáhá relaxovat.

Druhá etapa

Nyní můžete začít používat transparentní základnu. K tomu použijte jakýkoliv nástroj, který je zaměřen na vyrovnání povrchu nehtu a dává mu zrcadlový lesk a zdravý vzhled. Existují vzorce s vitamíny a minerály, které dokonale chrání povrch každého měsíčku před poškozením a vlhkostí. Transparentní podklad se nanáší mírným pohybem a nechá se schnout asi 2-3 minuty. Pak je třeba použít hlavní lak, jehož barva závisí pouze na individuálních preferencích. V předvečer svátku by vynikající volbou byl zlatý lak, který bude klást důraz na krásný tvar nehtů. Kromě toho se často používá hlavní lak pro lunární manikúru, kdy část vyčnívajícího hřebu je zakryta půlkruhem a teprve pak kreslí jasné a tenké proužky.

Třetí etapa

Tiger manikúra dokončovací dotek - pruhy, které budou vytištěny v náhodném pořadí. Nejlepší je pohybovat kartáčem od hrany nehtů do středu, takže čáry vypadají jako „had“. Pásy mohou být šikmé, rovné nebo trhané, hlavní je, že vypadají co nejblíže barvě tygra. Můžete také vyzkoušet podélné pásky, vyrobené v jiné barvě, například stříbrné nebo šedé. Každý proužek by měl být mírně naostřený, aby se zdůraznila „dravá“ manikúra. Snad nejdříve nebudou pásy příliš ostré nebo dlouhé, ale po několika procedurách bude možné snadno vytvořit tygří manikúru jakékoliv složitosti. Po nanesení na nehty nechte uschnout a můžete zachytit obdivné pohledy ostatních.

Design a nové nápady pro pruhované nehtové umění

Není nutné omezovat se na přísné vzory, které umožňují použití pouze žlutých a černých barev. Je logické dát podíl neštěstí i tak odvážnou manikúru a použít širší kartáče pro pruhy nebo světlé barvy pro základní odstín.

Experimenty s konstrukcí by měly začínat jedním nebo dvěma prsty a postupně přecházet ke zbytku nehtů. Můžete malovat pouze část nehtu, jak je často prováděno v kombinaci s francouzskou manikúrou. V tomto případě je hrana každého nehtu pokryta kočičí ozdobou a zbytek zůstáváhladké a přirozené.

Hladký přechod z tmavého do světlého odstínu je zvláště důležitý u manikúry tygrů. V tomto případě zůstává základna transparentní, zatímco pro základnu se používají dva laky najednou, které postupně promíchávají a vytvářejí čistý přechod. Nejlepší kombinací je hnědý a béžový odstín, který úspěšně zdůrazňuje oválný tvar nehtu.

Tiger-barevné nehty tipy a světlé odstíny růžové nebo lila přitahují pozornost. Světlý přízvuk ve formě „kapiček“, pro které se používají malé kamínky, vypadá obzvláště krásně.

Výběr tygří manikúry můžete vyzkoušet složitější kombinace. Například, líčit obrovské dravé oči tygra s úzkými žáky v podobě černých pruhů. Takové kočičí střelci dokonce pomáhají vizuálně prodloužit nehty a dát jim oválný tvar. Miniaturní obraz samotného dravce také vypadá úžasně na nehtech jakékoliv délky a vytváří náladu s vámi as těmi kolem vás.

Leopard nebo tygr?

Při tvorbě manikúry koček se často používají jiné metody, což platí i pro leopardí barvu. Vzhledem k tomu, velké kočky mají poměrně nezapomenutelné a jasné barvy, není divu, že tato metoda se používá v nehtů design. Rozdíl mezi touto volbou při použití skvrny, nikoli proužků. I když skvrny mohou vypadat méně výhodné, pokud jsou základní laky pastel. Pro pohodlí a rychlost lze použít samolepky Minx. Skvrny jsou méně populární než proužky a mohou být poměrně častozkuste jak diverzifikovat manikúru.

Závěrem lze říci, že tygrová manikúra je skvělou volbou pro každou událost a může se stát nezapomenutelným přízvukem, který odlišuje skutečného dravce a sebevědomou krásu.