Broskvový olej pro nehty

Ženy, které pracují, jsou zaměstnány v rodině, v domácnosti, vědí, jak někdy není snadné udržet ruce a nehty ve výborném stavu. Výběr prostředků pro péči o pokožku rukou a nehtů je pestrý. Po seznámení s anotací mnoha krémů však chápete, že všechny jsou vyrobeny s velkou příměsí chemických složek. Bude jejich užitek pro vyčerpanou a unavenou pokožku rukou a nehtů velký přínos? Broskvový olej pro nehty - skvělá cesta z této situace. Jaké jsou jeho příznivé vlastnosti a způsoby použití pro hojení nehtů?

Broskvový olej je přírodní produkt vyrobený ze semen broskvového ovoce. Vyrábí se lisováním za studena, takže produkt neztrácí všechny své cenné vlastnosti a pak se pečlivě filtruje. Olej se skládá ze široké škály makro a mikroprvků: železa, draslíku, vápníku, fosforu. Stejně jako mnoho jiných rostlinných olejů je broskev bohatá na mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro životně důležitou činnost stárnoucí pleti. Tento produkt se používá k péči o pokožku obličeje, rukou, nehtů, těla, aby se čistila pokožka, její výživa, změkčila a zvlhčila. Aplikujte jako olej pro masáž.

Olej z broskvových semen je na pokožce velmi šetrný, protože obsahuje vitamín B15, který má extrémně vysokou biologickou aktivitu, urychluje metabolické procesy organismu. Proto je obzvláště užitečné požádat o péči o suché a zralékůže Pomůže vyhladit vrásky, obnovit pružnost, znovu získat ztracené vlastnosti citlivé a problematické kůže, stejně jako poškozené sliznice. Při pravidelném používání broskvový olej čistí póry na obličeji, posiluje cévy.

Olej z broskví obsahuje ženský vitamín E, který zpomaluje proces stárnutí, a vitamin A, který posiluje a udržuje integritu kožních buněk.

Tento přírodní prostředek je široce používán v moderní kosmetologii jako součást balzámů na vlasy, dětských mastí, krémů pro péči o pleť, kvalitních šamponů. A nejen. Úspěšně se používá v lidovém lékařství pro dermatitidu, zánět kůže, vyrážku plen, ekzém. Ulevuje od bolesti, pomáhá hojit rány rychleji a zabraňuje jizvení. Tato unikátní kosmetika účinně léčí zánět spojivek, akutní a chronická onemocnění středního ucha.

Kostní olej se používá jako obohacený prostředek, který zvyšuje sekreční aktivitu žláz trávicího traktu, což zlepšuje trávení. Přípravek se doporučuje užívat při anémii, nachlazení, urolitiáze.

Při tom všem broskvový olej nezpůsobuje alergické reakce a podráždění. Vzhledem k těmto vlastnostem lze bezpečně aplikovat na děti. Unikátní produkt je vyroben na Krymu, Taškentu, Uzbekistánu a mnoha dalších teplých jižních zemích.

Olej z broskví v péči o poškozené kůžičky

\ t

Tento zázračný prostředek není schopenpouze zvlhčují, ale také dokonale hojí poškozenou nehetovou kůžičku. Máte-li otřepy na prstech, naneste jednu nebo dvě kapky na bolavá místa, zakryjte gázovou podložkou a nechte působit dvacet minut.

Velmi často jsou kutikuly postiženy u malých dětí v důsledku příliš velkého pohybu, účasti na různých hrách v písku, trávě a tak dále.

Nejbezpečnější při léčbě kůžičky u dětí bude použití broskvového oleje: přípravek bez kontraindikací obsahuje obrovské množství živin a rostlinných bílkovin. To zvlhčí popraskané kůžičky u dítěte a zabránit vzniku nových bolestivých drážek.

Broskvový olej v péči o nehty

\ t

Rostlinný olej z broskví je nepostradatelný při péči o křehké nezdravé a poškozené nehty. Ale při této péči nezapomeňte, že je nemožné bez pozornosti opustit základ nehtu, periunguální talíř a kůžičku. Nedostatek hydratace a výživy nehtu může způsobit popraskání a suchost, což nepříznivě ovlivní jeho estetický vzhled.

I když budete při praní používat speciální rukavice, čištění domu, mytí nádobí; aplikovat všechny druhy péče o ruce a nehty, jejich vzhled nebude 100% pozitivní. Vaše nehty vyžadují zvláštní péči.

Olej z broskví v kosmetologii se nazývá doprava. Je známo, že nejenže posiluje nehtovou desku, ale také má silnoubaktericidní účinek, prevence plísňových infekcí a odstranění všech druhů zánětu.

Vytvořena speciální řada kosmetiky pro oslabení, náchylná k odlupování nehtů, obsahuje ve svém složení olej ze semen broskví.

K posílení poškozených nehtů je třeba provádět masáže pomocí oleje. Směs se snadno připravuje, vždy se drží svých proporčních složek:

  1. Ve ​​dvou polévkových lžících broskvového oleje přidejte čtyři kapky levandulového esteru. Výsledná směs třikrát denně masíruje nehtovou destičku. Průběh postupů, které si sami nastavíte. Opravdu, hodně v léčbě nehtů závisí na prahu jejich poškození a zanedbávání. To znamená, že používejte masáže až do úplné rehabilitace. Při masáži se vyvarujte nanášení laků.
  2. Smíchejte dvě lžičky broskvového oleje se stejným množstvím jojoby, přidejte dvě kapky citronového etheru. Směs používejte k masáži nehtů dvakrát nebo třikrát denně, dokud není obnoven jejich normální stav. Pokud se rozhodnete použít lak, pak to udělejte alespoň hodinu po masáži.
  3. Smíchejte dvě lžičky broskve se dvěma lžičkami oleje z pšeničných klíčků, přidejte tři kapky eukalyptového esteru. Naneste směs na prsty, nehty a masáž. Postup ne více než třikrát denně.
  4. Přidejte jednu polévkovou lžíci avokádového oleje do jedné lžíce oleje z broskví, přidejte tři do směsi.kapky rozmarýnového etheru. Směs získaná třikrát denně masírujte až do úplného obnovení nehtů.
  5. Pokud máte na nehtech houbu, použijte následující recept: přidejte pět kapek éteru tea tree na jednu čajovou lžičku broskvového oleje. Dělat směs aplikací na nehty každý den až do úplného uzdravení. Aplikace se provádí namáčením hustých bavlněných ubrousků se směsí.
  6. Nabízíme receptové masky na ruce a nehty. Smíchejte dvě polévkové lžíce broskvového oleje, jojoby a pšeničných klíčků, přidejte čtyři kapky éterické pačuli nebo ylang-ylang. Naneste celou směs na ruce a nehty. Masírujte ruce, prsty a nehty. Používejte bavlněné rukavice. Sundejte je za dvacet minut. Zbytek směsi se zbaví ubrousku. Opět proveďte lehkou masáž rukou a prstů. Při pravidelném používání této masky najdou vaše ruce a nohy druhý mládí.
  7. Maska pro oslabené nehty. Roztavte na parní lázni pět gramů včelího vosku. Vařte vařené vejce, oddělte žloutek. Roztavený vosk smíchejte s bušeným žloutkem až do hladka, přidejte dvě polévkové lžíce broskvového oleje. Směs by měla být silná, takže si můžete nastavit množství produktu sami. Naneste směs denně na poškozené nehtové destičky, dokud nejsou zcela zpevněny a vytvrzeny.

Takže v péči o nehty a ruce bude váš broskvový olej vaším velkým pomocníkem. Nečekejte však, až vaše nehty ztratí svůj zdravý vzhled. Použijte tento nástroj proprevenci a v případě potřeby obnovit poškozené nezdravé nehty. Tím, že aplikujete léčivý broskvový olej na péči o nehty systematicky, dosáhnete nádherného výsledku. Vaše nehty najdou vynikající, zdravý a dobře upravený vzhled. A to potěší nejen vás!