Broskvová manikúra, šarm a ženskost krásných rukou

V poslední době je design nehtů v odstínech broskví velmi oblíbený u moderních mistrů nehtových služeb. Taková manikúra vypadá harmonicky v letním a jarním období a doplňuje světlo a svěží obraz naprosto každé dívky. Postele této palety zdůrazňují nádherné opálení.

Vzhledem k tomu, že tato barva patří do přirozených odstínů, snadno zvýrazní přirozenou krásu a ženskost majitele, s důrazem na něžnost a dobře upravený vzhled rukou.

Existuje mnoho nápadů pro návrh umění nehtů broskví, z nichž hlavní podrobně zvažujeme.

Single Coating

Moderní průmysl nehtů poskytuje širokou paletu různých odstínů broskvové barvy. To vám umožní snadno vybrat potřebný lak pro dostupné oblečení, které vám umožní vypadat harmonicky v každé situaci, od obchodního jednání až po romantické datum.

Krémové, broskvové a béžové nehty s růžovým odstínem jsou ideální pro vytvoření letní manikúry a harmonického sladění s opálenou pokožkou. V přítomnosti teplého pleti je racionální používat nasycené broskvové tóny. Jemný broskvový odstín je vhodný pro majitele aristokratické bledé pleti.

Matka perly vypadá snadno a vzdušněbroskvový smalt nebo smalt s přítomností jemného zlatého nebo stříbrného komínu, jemných třpytů, kamínků a jisker dávají broskvovým manikúrovým odstínům hloubky a nevýznamného objemu.

Mírnost manikúry broskví ve většině případů nevyžaduje další dekoraci. Závažnost a rafinovanost monotónního nátěru zdůrazní lépe než jakékoli doplňky krásný oděv a sametové letní opálení.

K vytvoření jasnějšího designu se navíc používají stuhy, kamínky, třpytky, bouily nebo sametový sníh. S takovými dalšími konstrukčními prvky bude monotónní broskvová manikúra jiskřit novými barvami a zdůrazňovat individualitu. Základní pravidlo při výběru doplňkových prvků je jejich výběr v jednom barevném rozsahu.

Varianty monotonické manikúry:

 • Nude - manikúra.
 • Rovnoměrné zakrytí všech nehtů.
 • Matný efekt.
 • Manikúra ve stylu kaviáru.
 • Manikúra Velvet.
 • Asymetrické nehtové umění.

Když je monotónní design správně prováděn na krátkých nehtech, jsou skryté fyziologické vady prstů a nehtů rukou a suchá, zapálená kůže v oblasti nehtové ploténky je dostatečně maskována. Ruce s tímto designem vypadají lépe.

Plášť broskve

\ t

Design francouzské manikúry byl vždy považován za projev klasiky a elegance. Moderní nail artposkytuje použití broskvových odstínů k vytvoření těchto typů francouzštiny:

 • Twist. Zahrnuje pokrytí volného okraje nehtu různými odstíny broskvové barvy.
 • Milénium. To je vytvořeno s pomocí pokládání písek nebo flitry s odstínem broskve gama na špičce nehtu.
 • Stylizováno. Dekorační bunda ztělesňuje neobvyklé a nestandardní způsoby zdobení nehtových destiček pomocí akrylového modelování a malby abstraktního umění.
 • Fan-french. Podtrhněte světlý a originální styl barvením volného okraje nehtu barevným materiálem nebo použitím broskvové pásky pro nehty.
 • Reverzní francouzský obvaz je zrcadlovým obrazem klasické francouzské manikúry s použitím dvou odstínů broskvové barvy nebo kreslení díry bílým tónem.

Bunda, která zůstane navždy v módě, může být diverzifikována a ozdobena materiály pro nehty. Bunda Peach opticky prodlužuje prsty a zdůrazňuje tón pleti. Tento design nehtů je vhodný ve všech oblastech činnosti a pro volnočasové aktivity na různých místech. Harmonicky zvolený tón služby bundy na tkaninu oblečení může být základní poznámka, nebo vám umožní zdůraznit jak ležérní vzhled a slavnostní.

Praktičnost a přesnost tohoto typu nehtové konstrukce zajišťuje absenci vizuálního vnímání malých defektů na nehtové desce.

Výhradní kresby návrhářů

S trochou úsilí můžete snadnoTento jednoduchý lak může být mistrovským dílem umění. Ještě více lze zdůraznit ženskost nehtů nehtů, zdobených broskvovými tóny, s přidáním prostých kreseb. Trochu představivosti a na nehty desky se objeví exkluzivní nail art nail art, zdůrazňující individualitu a jas obrazu.

Pro vytvoření exkluzivních konstrukčních výkresů se používají různé technologie pro lakování nehtové desky.

Hlavní typy obrazů:

 • Beletrie. Prostřednictvím použití akrylových barev jsou vytvořeny vzory floristiky, fauny, grafických kreseb, ornamentů, abstrakce, hieroglyfů a značek. Na nehty s broskvovými barvami se budou dívat poměrně harmonické a omezené tradiční vzory typické pro lidová řemesla.
 • Čínština. Provádí se s použitím plochého kartáče a použitím širokých objemových výkresů díky hladkým přechodům barev a odstínů. Technologie poskytuje sadu dvou homogenních odstínů broskvové palety.
 • Technika akvarelu s barvami a tužkami. Použití barevných a vitrážových gelů v kombinaci s akvarelem umožňuje dosáhnout trojrozměrného a vícevrstvého vzoru. Vynikající a mistrovské dílo bude vypadat jako kombinace dvou technik akvarelu, jako je praní a mokré. Tato metoda se používá k vytvoření složitých vzorů s dlouhými broskvovými odstíny na dlouhých nehtech.
 • Výkresy na nehtech tužkami. Vytvořeno výhradněna prodloužených nehtových destičkách a za pomoci broskvových akrylových a akvarelových barev přechody jsou vyhlazené a světlé plochy a okraje kresby vyniknou. S pomocí takové techniky mohou mistři nail art vytvořit z jemných květinových designů až po komplexní architektonické návrhy.

Pokud nemáte profesionální dovednosti nebo vrozenou schopnost vytvořit elegantní broskvové manikúry s různými vzory, doporučujeme navštívit kosmetický salon a využít služeb specialistů.

Video