Brazilská pedikúra

Všichni víme, že pedikúra je nedílnou součástí hygieny nohou, proto by měl být tento postup prováděn pravidelně. Je také známo, že pedikúra zahrnuje několik kroků: napařování nohou, následované odstraněním nadržené kůže na nohou; korekce délky nehtů, odstranění kůžičky a masáž chodidel na konci procedury. V poslední době si však nikdo nepamatuje klasickou pedikúru, protože byla nahrazena inovativními typy pedikúry, což značně zjednodušuje celý postup. Jedním z nových typů pedikúry je unikátní integrovaný přístup k péči o nohy - brazilská pedikúra. Z názvu je jasné, že Brazílie byla první, kdo zažil svou jedinečnost. Všechny drobnosti a tajemství brazilské pedikúry, chceme říct v naší dnešní publikaci.

Podstatou brazilské pedikúry je použití inovativního výrobku - speciálních ponožek, které nahrazují použití vody. Na rozdíl od klasické pedikúry, nemusíte používat umyvadlo vody, křoviny a ručníky. V brazilské pedikúra připravit kůži a nehty pro další postup, jen dát na ponožky.

Skutečností je, že v salonech v Brazílii je omezena spotřeba sladké vody. Brazilci přišli s originálním řešením - speciální ponožky, které šetří čas a zjednodušují práci pána, což vám umožní bez vody. Tyto ponožky působí na kůži nohouantiseptické, mají uklidňující účinek a pomáhají změkčit kutikulu, kuří oka a mozoly. Také tyto ponožky jsou používány před různými typy rozšíření. Po vystavení ponožkám se kůže stává něžnou, jako dítě, a nehty vypadají mnohem lépe.

Jaké je tajemství ponožek pro brazilskou pedikúru? Faktem je, že složení ponožek má vápník, který posiluje nehty, keratin, obnovuje strukturu nehtu a rostlinné zklidňující prostředky. Také v ponožkách je přírodní antiseptikum, které zabíjí bakterie a houby - tea tree oil. Emolent působí jako změkčovadlo. Bělnost nehtové desky umožňuje rostlinné bázi - polymeru R236. Takový zvlhčovač, jako je alantoin, pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky epidermy.

Je důležité poznamenat, že k dosažení nejlepších výsledků je brazilská pedikúra prováděna po dobu tří dnů s použitím ponožek po dobu 10-15 minut. V případě potřeby lze opakovat třídenní kurz. Pokud jste měli prodloužení nehtů, pak by měl brazilský pedikurní postup provést čtyři dny v řadě po dobu 10-15 minut. Pak si vezmou pauzu na týden a opakují kurs, ale už to redukují na dva nebo tři dny.

Brazilská pedikúra

Za prvé, mistr čistí nehty před nečistotami. Poté se na nohy položí speciální jednorázové ponožky. Během 10-15 minut se nehty v ponožkách masírují, po kterých se ponožky odstraní a nohy, nehty a kůžička se zpracovávají. Pod vlivememulze nasáklé ponožkami, pokožka se stává něžnou, mizí podráždění, mizí mozoly a dokonce se hojí i praskliny paty. Kůžička se stává velmi měkkou, proto ji lze snadno přemístit oranžovou tyčinkou. Na závěr, mistr dává tvar nehtu a lak.

V případě potřeby lze brazilskou pedikúru provádět nezávisle doma. K tomu musíte zakoupit sadu pro brazilskou pedikúru a postupovat podle technologie.

Závěrem konstatujeme, že brazilská pedikúra není jen bezpečným, příjemným a relaxačním postupem, ale také vynikající metodou boje proti plísňovým infekcím. Brazilská pedikúra navíc zajistí hojení mikrotrhlin, obnoví nehtovou destičku a zlepší růst nehtů.

Vyzkoušejte si účinnost brazilské pedikúry na osobní zkušenost!