Blefarogel 1 a 2: návod k použití vrásek a sáčků pod očima

Žádná žena nechce mazané vrásky, aby rozdala svůj věk, a ještě více, aby přidala další roky. Naštěstí dnes existuje mnoho způsobů, jak se zbavit důsledků souvisejících s věkem na kůži. Ale ne každá žena si může dovolit drahou kosmetiku, stejně jako účinné kosmetické procedury. To však není důvod k zoufalství. Existuje mnoho alternativních způsobů, jak pomoci při řešení kožních problémů, například levných farmaceutických přípravků s návodem k použití. Jedním z nich je Blefarogel, který dokáže zcela změnit vzhled a omladit jemnou pokožku kolem očí.

Jaké jsou vrásky kolem očí a jejich typy

Vráska je přehyb v kůži, který může nastat z několika důvodů.Ne vždy vrásky jsou důsledkem stárnutí kůže, kdy dermis začíná ztrácet svou pevnost a pružnost. Takovéto záhyby se často objevují v poměrně mladém věku, například v důsledku aktivní práce svalů obličeje. Chcete-li správně určit příčinu nesrovnalostí a přijmout správná opatření, jak se jich zbavit, musíte nejprve pochopit jejich odrůdy.

Existuje několik typů klasifikace vrásek. Nejčastěji je kosmetologové rozdělují hloubkou, aby určili nejvhodnější metodu omlazení:

 • epidermální (povrchní). Ovlivňují pouze horní vrstvu epidermis, jsou malé a tenké, snadno odstranitelné;
 • střední hloubka. Tento pohled je vážnější, proniká do hlubších vrstev. Využití vyžaduje zásah speciálních přípravků;
 • hluboko. Zahájená fáze, ve které drážky zasahují do hloubky dermis, včetně podkožní tukové tkáně. Odstraňte tento typ vrásek pouze kosmetickými postupy.

Vzhledem k tvorbě vrásek se dělí na mimické (dynamické) a věkové (statické). Některé záhyby, například nohy vrány, které se objevují v rozích očí, vypadají jako síťovina. Tento typ rozlišuje usměvavé, veselé lidi, patří k mimickým poddruhům. Závažnějším problémem jsou vrásky pod očima, které vznikají v důsledku stárnutí kůže nebo jiných poruch.stavy dermis, například po alergických kožních reakcích víček. Takové vrásky patří ke statickým poddruhům a je s nimi mnohem těžší vypořádat se s nimi.

Ve věku 34 let jsem prakticky neznalý vrásek, s výjimkou menších mimických. Nedávno jsem se však setkal s takovým problémem a výklenky se objevily náhle, rychle, což mě přivedlo k zbytečným problémům. Důvodem bylo neopatrné používání kosmetiky. Neudělala jsem test na alergii, aplikovala jsem si nový krém pro sebe a ráno mi víčka odpovídala otok, podráždění a loupání. Po několika dnech léčby alergické reakce následoval problém dehydratace jemné kůže očních víček - dermis se stal tak suchým, že se mé dny vrásky objevily pod očima.

Vrásky kolem očí se mohou objevit nejen v důsledku stárnutí, ale také v důsledku vysokého výrazu obličeje

.

Blefarogel je velmi populární mezi kosmetology pro odstranění vrásek na kůži očních víček. A z dobrého důvodu! Koneckonců, nedostatek její hlavní složky - kyseliny hyaluronové - a vede k nežádoucímu výskytu záhybů na jemné kůži.

Terapeutické vlastnosti složek přípravku Blefarogel

\ t

Blefarogel je lék vyvinutý pro léčbu deskvamace, svědění a zarudnutí očních víček, jakož i blefaritidy různých klasifikací a jiných onemocnění očního systému. Kromě toho je tento nástroj předepsán při nošení kontaktních čoček ke zmírnění zánětu, suchosti a stáří očních víček spojených skaždodenní kontakt s očima a čočkami. Existují dva typy léků - Blefarogel 1 a Blefarogel 2.

Navzdory léčebnému účelu je tento lék aktivně žádán mezi kosmetology a běžnými ženami jako omlazující prostředek proti projevům souvisejícím s věkem na kůži kolem očí.

Druhy blefarogelu a jejich rozdíly

\ t

Blefarogel 1 a 2 má odlišné účely a je mírně odlišný ve složení . Hlavní látky, které mají uklidňující, hydratační a omlazující účinek na pokožku očních víček, jsou:

 • šťáva aloe vera. Má protizánětlivé a antiseptické vlastnosti, stimuluje regeneraci kožních buněk;
 • kyselina hyaluronová. Velmi užitečná látka, která má proti stárnutí a antibakteriální vlastnosti, pomáhá udržet vlhkost v buňkách, zabraňuje vysychání kůže a tvorbě vrásek;
 • glycerin. Zvlhčuje a zjemňuje pokožku očních víček, vyplňuje vrásky a činí je méně nápadnými;
 • hluboce čištěná deionizovaná voda. Urychluje procesy buněčného dělení, čímž podporuje hojení ran;
 • propylenglykol. Slouží jako účinný zvlhčovač a emulgátor. Podporuje úspěšné pronikání živin do hlubších vrstev kůže.

Důležité: Blefarogel 2 se liší pouze přítomností síry ve svém složení, které čistí oční víčka, působí baktericidně, přispívá k normálnímu uvolnění slz.

První Blefarogel je navržen tak, aby zmírnil nepohodlí a únavu očí, odstranil sáčky, odstranilzánět. Účinek druhého léku je zaměřen na odstranění podkožního klíštěte, který se nazývá Demodex, stejně jako blefaritida s různými příčinami.

Výhody a nevýhody této drogy

\ t

Navzdory skutečnosti, že Blefarogel je lék, má několik výhod pro jeho použití v kosmetických prostředcích v boji proti vráskám:

 • výsledek zůstane dlouho po průběhu omlazení;
 • lék je naprosto neškodný a bezpečný;
 • má zároveň pečující a kosmetický účinek;
 • ve srovnání s drahými kosmetickými postupy je výrobek velmi cenově dostupný;
 • hospodárné použití - jakmile je lék dost;
 • není návykové;
 • rychle absorbuje bez zanechání lepivé vrstvy;
 • má lehkou příjemnou vůni.

Z nedostatků lze identifikovat pouze možné alergické reakce, s nimiž se setkáváme jen zřídka, jakož i dlouhé čekání na výsledek - první úspěchy budou viditelné až po měsíci užívání.

Kromě funkce péče a léčení pro zamýšlený účel Blefarogel 1 dokonale odstraňuje jemné linie kolem očí

.

Pokyny pro léčbu vrásky Blefarogelem

Blefarogel 1 se používá v kosmetologii díky obsahu kyseliny hyaluronové, díky čemuž je produkt schopen obnovit citlivý vzhled očí a pružnost pokožky očí a odstranit jemné linie.Může být také použit pro profylaxi pro hygienické účely, například při nošení kontaktních čoček.

Osobně například nosím kontaktní čočky déle než 10 let. A vím z první ruky o infekci, která se může dostat během každodenního rituálu nasazení a sundání tohoto atributu. Je zřejmé, že vystavení očí infekčním onemocněním se v tomto případě mnohonásobně zvyšuje. Proto jsem koupil Blefarogel 1 pro další hygienickou péči o oči, protože šťáva aloe vera přítomná v kompozici má antiseptický účinek, čímž zabraňuje pronikání mikrobů. Kromě toho, po dlouhém pracovním dni stráveném za obrazovkou monitoru, je příjemné cítit účinek zmírnění únavy z očí, vzhled lehkosti a zmizení nepohodlí v očích, které Blefarogel dává 1. Plus, po měsíci užívání jsem si všiml, že vrásky pod očima se významně změnily méně Nyní má tento nástroj trvalé místo v mém make-upu.

Jaké opatření má nápravný prostředek?

Vzhledem k vysokému obsahu biologicky aktivních látek má Blefarogel mnoho příznivých vlastností pro kůži očních víček:

 • zvlhčuje a změkčuje;
 • má baktericidní a protizánětlivý účinek;
 • zvyšuje pružnost a pružnost;
 • má omlazující účinek;
 • nasycuje dermis vitamíny a aminokyselinami, které obsahují šťávu aloe vera (vitamin A, podporující buněčnou obnovu, vitamíny B, E, C, známé pro svéantioxidační vlastnosti);
 • podporuje regeneraci buněk;
 • odstraňuje opuch a sáčky pod očima;
 • odstraňuje vrstvu mrtvých kožních buněk.

Pravidelné užívání přípravku Blefarogel 1 zmírňuje zánět, zarudnutí, únavu očí a také snižuje viditelnost vrásek

.

Jednací řád

K odstranění vrásek se Blefarogel používá ve své čisté formě bez dalších složek. Abyste dosáhli maximálního účinku v boji proti vráskám kolem očí, měli byste se řídit některými doporučeními, abyste zabránili opačnému efektu:

 • před použitím výrobku, ujistěte se, že čištění kůže od make-upu;
 • provádět kosmetické procedury s gelem dvakrát denně;
 • doba trvání kurzu musí být nejméně 45 dnů;
 • Přípravek aplikujte prsty nebo bavlněnou podložkou, jemně otřete, aby nedošlo k natažení jemné kůže očních víček. Proveďte lehké masážní pohyby od vnitřního k vnějšímu koutku oka;
 • nepoužívají se souběžně s jinými kosmetickými přípravky proti stárnutí;
 • dávejte pozor, abyste nedostali Blefarogel na rohovku, aby nedošlo k podráždění;
 • po zákroku nepoužívejte make-up po dobu jedné hodiny.

Důležité: Pokud používáte kontaktní čočky, před použitím je odstraňte. Po úplném vstřebání gelu je možné nanášet zpětně ne dříve než za 30 minut.

Blefarogel 1 se aplikuje dvakrát denně na kůži očních víčekčas skutečně vidět výsledek

Video: Blefarogel 1 v péči o pokožku očních víček

https://youtube.com/watch?v=cVKDene4vwc

Kontraindikace užívání léčiva

Před použitím pečlivě prostudujte návod k použití a složení přípravku, aby se zabránilo výskytu nežádoucích účinků a alergických reakcí.Jako každý jiný lék, i Blefarogel má řadu kontraindikací :

 • individuální nesnášenlivost jedné nebo více složek;
 • oslabená imunita;
 • citlivost slzného kanálu;
 • přítomnost otevřených a hnisavých ran v ošetřované oblasti.

Důležité: během těhotenství a kojení není užívání přípravku kontraindikováno, ale před zákrokem je lepší se poradit se svým lékařem.

Pro varování před možnými alergickými reakcemi by měl být proveden test alergie. K tomu naneste malou část gelu na kůži zápěstí a počkejte 2 hodiny. Absence zarudnutí, svědění a pálení svědčí o tom, že lék vám vyhovuje a jeho použití je možné pro kůži kolem očí.

Srovnávací charakteristiky analogů

\ t

Kromě přípravku Blefarogel existuje mnoho dalších farmaceutických přípravků, které mohou účinně bojovat proti změnám kůže souvisejícím s věkem ve formě vrásek. Mohou mít různé účely a zcela odlišné složení, nicméně způsob aplikace a účinek budou odlišné.

Tabulka: Přehled lékárenpřípravky proti vráskám

\ t
Jméno Přímé předepisování léku Aktivní látky Konzistence Cena, rub Možnost použití na kůži očních víček Reakce na UV záření
Blefarogel 1 Odstranění únavy, nepohodlí pro oční víčka, odstranění otoků a zarudnutí. Šťáva z aloe vera, kyselina hyaluronová, glycerin a další pomocné látky. Světle průhledná textura. 160–200 Navrženo pro péči o pokožku kolem očí. č
Masti Léky pro léčbu hemoroidů. Odstraňuje otok svěrače, odstraňuje zánětlivý proces a řeší hemoroidy. Olej ze žraločích jater, hydrochlorid fenylefrinu, jiný. Těžký olej s rybí vůní. 350-450 Je povoleno aplikovat na pokožku očních víček, ale opatrně. Zabraňte kontaktu se sliznicemi. č
Retinová masti Boj proti různým druhům akné. Isotretinoin, vazelína, glycerin, emulzní vosk, čištěná voda atd. Hustá, žlutá. 150–300 Zakázáno, může způsobit vážné podráždění. Zvýšená citlivost na UV záření.
Kuriozinový gel Používá se k léčbě různé závažnosti akné. Hyaluronát zinečnatý, chlorid zinečnatý, ostatní. Gel transparentní textura. 600 Nedoporučuje se aplikovat v čisté formě, ale může se přidávat do očního krému. UV-odolné.

Fotogalerie: Anti-Wrinkle Pharmaceuticals

Recenze: Blefarogel proti vráskám

\ t

Začal jsem ho používat, jakmile se objevily sotva znatelné „vrány“. Neexistují žádné modřiny pod očima právě proto, že pravidelně (v noci) používám Blefarogel-1 podle doporučení a zpětné vazby kosmetologů. Obecně platí, že večer po odstranění make-upu z očí (mám tužku a řasenku), tento nástroj prostě "oživuje" pocity. Uvolňuje únavu. Samozřejmě se mi nepodařilo úplně se vyhnout „tlapkám“. A po stresu nebo bezesné noci, "tlapky" jsou vyjádřeny ještě jasnější. Po Blefarogelu to ale vypadá snadněji. Líbí se mi ho. Často jsem alergický na řasenku a oční krémy. Uloží pouze Blefarogel. Obecně platí, že nejsou žádné stížnosti)))

Host

http://www.woman.ru/beauty/medley2/thread/4008782/

Jednou z hlavních složek přípravku Blefarogel je kyselina hyaluronová, která dokonale zvlhčuje pokožku, zlepšuje její pružnost a vzhled. Při aplikaci na kůži vytváří mikrofilm propustný pro vzduch,který zadržuje vodu a chrání pokožku před agresivními vlivy prostředí. Proto je samozřejmě možné a nutné používat Blefarogel výhradně pro kosmetické účely. Jediné, co si pamatovat je, že potřebujete č. 1 Blefarogel, který neobsahuje přípravek obsahující síru (obsahuje č. 2). Aplikujte na očištěná oční víčka ráno a večer.

Admin

http://www.blefarogel.ru/forum/?PAGE_NAME=read&FID=4&TID=4

Věřím, že mnoho pozitivních recenzí na internetu, jsem si koupil Blefarogel 1 (kyselina hyaluronová z pytlů pod očima a vrásky) pro kosmetickou péči o oční víčka a kůži kolem očí. V důsledku slibované vlhkosti a výživy jsem nedostal, naopak, z nějakého důvodu se v průběhu staletí objevil pocit těsnosti. Říkáte, že její součástí je kyselina hyaluronová, a to je v pořádku, ale nezapomeňte napsat, že máte kyselinu hyaluronovou s vysokou molekulovou hmotností, což znamená, že neproniká do kůže, ale zůstává ležet na víčkách! A nemluvě o polyvinylpyrrolidonu, který máte na třetím místě, je zahušťovadlo-gelující činidlo, které se nejčastěji nachází ve složení gelů a laků na vlasy.

Host

http://www.blefarogel.ru/forum/?PAGE_NAME=read&FID=4&TID=4

Není tedy nutné kupovat drahou kosmetiku nebo navštívit kosmetický salon, aby se odstranily mělké vrásky. Kompletně dostupný Blefarogel je schopen se s tímto problémem vyrovnat. Kromě toho, pokud budete nosit kontaktní čočky nebo strávit spoustu času na počítači, výhody tohotobudou dvojnásobné. Koneckonců, pro svůj účel, tento lék zmírňuje únavu z očí, hydratuje a zklidňuje pokožku očních víček. Všimněte si však, že Blefarogel 1 můžete používat jako kosmetiku proti stárnutí.