Bílá manikúra pro krátké nehty

Vytvoření jedinečného obrazu pro každou událost je odpovědný podnik a musíte k ní přistupovat s veškerou péčí. Kompetentně promyšlený obraz zahrnuje nejen oblečení, ale také manikúru, která odpovídá stylu. Moderní stylisté doporučují zvolit barvu laku tak, aby odpovídala barvě šatů, nebo aby odpovídaly barvě vrchního oděvu (halenky nebo trička).

Použití bílých k zakrytí nehtů se stalo v poslední době módou. Musíte mít žádnou statnou odvahu a smysl pro styl, abyste si mohli vybrat oblečení, které je vhodné pro bílý povlak.

Pro krátké nehty je nesmírně obtížné najít barvu, která by vizuálně zvětšila a opravila tvar nehtu. Tato barva je bílá. Na krátkých nehtech vypadá bílá barva luxusní a chytlavá, ale zároveň jemná a romantická. Bílá barva jako krytina by měla být kombinována s prvky v oblečení. Například: bílý pásek nebo bílý šátek. Bílá barva je v souladu s monofonním oblečením a může sloužit jako konečný prvek obrazu. Řekněme, že jste si oblékli černé šaty a nemůžete si vyzvednout příslušenství, nespěchejte ke změně oblečení, bílá manikúra je schopna situaci opravit.

Bílá manikúra pro krátké nehty

Bílá manikúra v poslední době nabývá na popularitě, a to nejen při použití dekorativních prvků, ale také jako nezávislá osoba.barevný nátěr.

Bílá barva pro většinu lidí není jen barvou inspirace, ale také symbolem čistoty a nevinnosti, proto je tato barva nejčastěji vybírána rafinovanými přirozenostmi.

Samozřejmě, krátké nehty mají několik výhod oproti dlouhým, například:

 • Krátké nehty jsou vždy atraktivní a elegantní. Krátké nehty budou vhodné nejen na střední škole, škole nebo v kanceláři, ale i na slavnostní akci. Podívejte, nikdy neuvidíte mediální osobnost s dlouhými nehty, protože krátké nehty se skromnou manikúrou vypadají mnohem stylověji;
 • Krátké nehty mají vždy zdravější vzhled a kondici. Vzhledem k pravidelné obnově rohové desky nevyžadují nákladnou péči a povrstvení speciálními zpevňujícími laky;
 • krátké nehty nevyžadují drahé povrstvení speciálními prostředky pro zpevnění;
 • lehké odstíny laků vypadají ekologičtěji na krátkých nehtech;
 • a co mohu říci, krátké nehty jsou pohodlné, většina dívek může určitě provádět různé domácí práce a dlouhé nehty, ale to je vždy příjemné mít elegantní krátké manikúru, s vědomím, že nebudete rozbít hřebík.

Vlastnosti bílé manikúry

Mnoho žen v současné době vybírá bílý lak na nehty bez použití pomocného designu, je důležité si pamatovat několik odstínů bílého laku:

 • je lepší nešetřit peníze a nakupovat lak od osvědčené a drahé společnosti,protože, na rozdíl od jiných barev, bílá je poněkud obtížné položit na nehty. Dalším argumentem pro nákup drahého bílého laku, podivného, ​​jak to může znít, jeho barvy, drahého laku při aplikaci nebude vypadat jako tmel nebo korektor a bude ležet naplocho;
 • hlavní nevýhodou používání bílé manikúry na krátkých nehtech je její křehkost, pokud používáte běžný bílý lak místo šelaku, budete muset barvu aktualizovat každé tři až čtyři dny. Samotná vrstva laku je pokryta prasklinami a velmi rychle se odlupuje a je to jistý signál pro její aktualizaci. Proto by bylo logické radit se, kdybyste nátěr s běžným lakem v kabině vybrali jinou barvu, protože nátěr je krátkodobý, a to je jen plýtvání penězi;
 • Pokud máte střevní problémy nebo plísňové infekce nehtů, měli byste přestat používat bílou. Na nerovném nehtovém talíři vypadá bílá barva laku hrozně, pouze gelový lak nebo nános může napravit nerovnosti;
 • Pokud se při použití bílého laku vyskytnou nějaké nesrovnalosti nebo viditelné vady, pak může průhledný lesk pomoci trochu opravit. Naneste na povrch v jedné vrstvě a důkladně osušte.

Konstrukční varianty bílé manikúry

Existuje mnoho možností pro návrh bílé manikúry pro krátké nehty, z nichž některé:

 • použití bílého laku pro simulaci nátěru francouzského typu. Tento nátěr vypadá krásnědlouhé a krátké nehty. Tato verze manikúry může být doplněna bílými jezdci a používána jako manikúra pro nevěstu.
 • vypadají krásně na bílé manikúru pásku ze stříbra nebo zlata metalízu. Prodám nehtové pásky může být v každém internetovém obchodě bez problémů. Na nehet přilepte několik kontrastních proužků pásky a přikryjte je bezbarvým vrchním nátěrem. Zaručená stylová.
 • používání kontrastů a asymetrie se stává každým dnem populárním, takže experimentujte s barvami a tvary. Zkuste kombinovat černý hrášek nebo bílé trojúhelníky s bílou a určitě neztratíte.