Bílá manikúra na krátkých nehtech: pro ty, kteří si nemohou dovolit dlouhé nehty, ale chce krásnou manikúru

Při zodpovězení otázky, jak dlouho upřednostňují nehet, většina žen. Samozřejmě řeknou, že jsou dlouhé. Ale můžete si všimnout, že dnes celá Moskva nechodí s hřebíky nesmírné délky. Většina spravedlivého sexu, který by si chtěl dovolit dlouhou manikúru, prostě nemůže.

Důvody jsou velmi rozdílné: někdo má malé dítě, někdo je zaneprázdněn celý den na zahradě nebo psát na počítači, zatímco jiní mají zakázáno nosit dlouhé nehty podle oblečení. Je možné zakázat nošení dlouhých nehtů, ale ani jeden z nejpřísnějších náčelníků nemůže zakázat chtít krásné nehty. Pro ty, kteří mají krátké nehty existuje spousta příležitostí žít manikúru a učinit z něj zajímavější. Jedna z nejběžnějších možností, kterou návštěvníci salónu krásy často objednávají od mistrů krásy, se v poslední době stala bílou manikúrou na krátkých nehtech, což vám umožní zdůraznit veškerou eleganci krátké manikúry.

Jak se provádí

Bílá manikúra na krátkých nehtech může být prováděna v několika variantách. Dnes budeme zvažovat několik velmi jednoduchých možností, které nevyžadují širokou škálu výkonů, ale zároveň některé z nejmodernějších a nejpozoruhodnějších. Začnu možnost vícebarevného spreje.

Nejprve zakryjte hřebíky bílým lakem. Po tom, na lakované nehty hodit kapku jiné barvy. Zvláště zajímavé jsou kontrastní barvy jako oranžová a červená. Následně otřete výslednýpřetáhněte párátko po celém povrchu. Se stejným párátkem můžete na hřebík trochu nalít, abyste získali vícebarevné skvrny. Po dokončení operace s jednou barvou můžete přepnout na jinou barvu.

Neméně módní dnes prasklá manikúra. Na krátkých nehtech, bude popraskání černý lak na bílém pozadí bude vypadat obzvláště působivé. Je důležité, aby po nanesení bílé základny při praskání bylo nutné tento základ řádně vysušit. V opačném případě, když se trhliny odlepí, nadace se uvolní a lak zůstane a budete se muset podívat pouze na holý nehet. Po nanesení praskání je nutné hřebík pokrýt bezbarvým lakem, pouze v tomto případě budou nehty svítit. Samotný praskání nedává takový účinek, je ve své podstatě zcela nudný.

Manikúra byla vždy populární. Černé skvrny na bílém základě jsou ideální pro krátké nehty. Tento typ manikúry je také velmi jednoduchý: vše, co potřebujete, je nanesení bílého laku na nehet, pak ho nechat uschnout a použít tlustý kartáč, aby se velké černé kapky přibližně ve středu každého nehtu. Po tom, s pomocí párátka, blob je tvarován do blob. Zůstane pouze vyschnout a zakryje se bezbarvým lakem.

Posloupnost barev vypadá velmi působivě na krátkých nehtech, když je každý prst pokryt samostatnou barvou. Je lepší zvolit si barvy, které se navzájem shodují a budou do sebe zapadat, například světle zelená, pistáciová, světle zelená, bledážlutá

Pro kouzelníky pruhů

Různorodé pruhy vypadají velmi působivě na krátkých nehtech. Pokud dáváte přednost kontrastu bílé a černé, můžete se rozhodnout pro černé pruhy na bílém lakovém základu, ale to není jediné řešení v přírodě. Barvy pruhů, jejich design může být libovolný, pokud jsou jejich čáry hladké.

Někteří milovníci pásů začali používat speciální techniku ​​zvanou lepicí páska. Pro jeho provedení budete potřebovat pásky pro manikúru, které lze zakoupit ve speciálním obchodě, a pokud máte možnost vystřihnout z běžné kancelářské pásky. Nyní, když jste připravili pásy, je třeba zakrýt nehty základním lakem, který bude mezi pruhy vykukovat. Po tom položíme proužky na nehty v pořadí, které byste chtěli vidět na manikúru, přikryjte nehty druhou vrstvou laku jiné barvy a rychle odlepte proužky. Pro dosažení tohoto cíle bez jakýchkoliv zvláštních problémů je lepší ponechat malý ocas pásu, na který budete moci zachytit, když odstraníte proužek.

Některé zvláště kreativní dívky zvládly tuto manikúru, ve které nejsou vyřezány trojúhelníky, ale trojúhelníky, a pak se opakuje stejná technika jako u manikúry lepicí pásky.

Existuje mnoho různých technik. Někteří lidé jako mramorový vzor na krátkých nehtech, když kombinace několika laků je aplikována na nehty najednou. Jiní mají rádi kombinaciMatné a lesklé odstíny manikúry. Někdo bude mít rád francouzštinu a její varianty. Hlavní věcí je nebát se experimentovat a zkoušet nové věci

.