Bílá manikúra: fotografie, tajemství a rysy

Bílý lak na nehty je nejen ženský a krásný, ale také pohodlný, protože dokonale ladí džíny, večerní šaty a svatební oděv, stává se univerzálním doplňkem každé příležitosti.

Pochybnosti? Stačí se podívat do rukou celebrit a všimnete si, že většina z nich si stále více vybírá manikúru v bílém.

Jak dosáhnout dokonalého výsledku

Každá dívka, která se zabývala bílým lakem, ví, jak je náladový, a proto je třeba vzít v úvahu některé zvláštnosti, které umožní dosáhnout dokonalého výsledku:

Neukládejte na nákup bílého laku. Takové úspory se jistě vydají jako nerovnoměrné a ošklivé sraženiny při aplikaci. Na nehet je možné krásně rozdělit pouze kvalitní nástroj.

Dokonce i ty nejmenší vady budou patrnější pod bílým lakem, což je důvod, proč musí být hřebík před vyleštěním důkladně vyleštěn. Pokud vaše nehty nejsou zdaleka dokonalé, trpíte plísňovou infekcí nebo máte mnoho nesrovnalostí, je lepší na chvíli odmítnout bílou manikúru.

Matné nehty vypadají neuvěřitelně působivě, ale pouze tehdyPovlak byl dokonale rovný. Pro domácí použití vhodnější méně nezbedný perleťový nebo lesklý možnost.

Zakrytí nehtové desky základním průhledným nástrojem před a po nanesení bílého laku umožňuje prodloužit životnost manikúry.

Jakékoliv škrábance a hranolky dávají manikúru neuspořádaný vzhled a je třeba je aktualizovat, ale pokud se takové problémy vyskytnou před důležitým setkáním, třpytivý lak aplikovaný na existující bílou základnu pomůže situaci zachránit.

Bílá manikúra: svoboda fantazie

Bílá barva v manikúru může být úspěšně použita jako jednotný nátěr a slouží jako základ pro vytváření různých možností. Pokud se chystáte použít * bílé fotografie manikúry * prezentovány ve velkém množství vám pomůže najít stylový a módní možnost.

Monochromatické pokrytí je konstantní klasikou, která vám umožní vypadat skvěle, i když budete muset během dne opakovaně měnit oblečení. Přidat originalitu a elegantní, pomoci pár kamínky, vložené na jednom z nehtů.

Bílá bunda, která zůstává na vrcholu poptávky, navzdory tomu, že barevné varianty bundy získaly popularitu.

Výkresy v bílém laku na prostém nebo průhledném podkladu vypadají velmi originálně. Kudrlinky, tečky a tahy se stávají skutečným mistrovským dílem, a pokud vy nebo váš pán vlastníte některé z dovedností malování pomocí bílé barvy, můžete vytvořit neuvěřitelně zajímavé a krásné kresby.

Bílá barva je skvělým základem pro vytváření neobvyklých variací. Pomocí fantazie, šablon, lisování a různých doplňků můžete vytvořit neuvěřitelné množství módních možností.

A bílá barva může být různá

S největší pravděpodobností jste si opakovaně všimli, že stejný odstín bílé vypadá zcela odlišně na různých rukou, a to vše proto, že každý zástupce má vlastnosti specifické pro její typ barvy.

Pro dívku, která patří do „zimního“ typu, lze použít sněhově bílé odstíny.

Stín podobný barvě skořápky vejde do „pružinového“ typu,

Pro „letní“ barvy jsou optimální přírodní vlny nebo pečené mléko optimální.

Krémové odstíny vypadají dobře na měsíčku měsíčku.

Bez ohledu na zvolený typ barvy a barvy doporučují stylisté vyhnout se kombinaci zralé kůže a matného laku. Mladé dívky, které využívají hladkosti a něhy pokožky, si mohou dovolit perlou manikúru.

Bílá manikúra: Technika

Vždy byste měli začít s přípravou nehtů, pro které byste je měli důkladně vyčistit od zbytků předchozího nátěru. V případě zachování malých ploch starého laku použijte bělící zubní pastu. Po nanesení husté pasty na nehty odstraňte zbývající fragmenty štětcem.

Nezapomeňte vyleštit povrch nehtů do dokonalého stavu pomocí speciální houby, protože bílá barva může zdůraznit isebemenší nesrovnalosti a vady.

Nanesení základního nátěru dodá nehtové desce ještě větší rovnoměrnost.

Bílý lak se nanáší ve dvou vrstvách: první - tenká, druhá - finální.

Po vysušení můžete nechat manikúru v klasickém jednoduchém stylu, zakrýt ji čistým lakem nebo představit představivost a ozdobit ji, představovat představivost.

Nenechte se odradit, pokud nemůžete dosáhnout dokonalého výsledku od prvního okamžiku, a dokonce i zkušení mistři potřebovali čas k dosažení dokonalosti. Poruchy manikúry mohou být skryty ponořením prstu do nadýchaného phloxu, aniž by čekal na zaschnutí laku.