Barva manikúra: barva vašeho světa!

Proč nezkusit sebe jako umělce? Krajiny, abstrakce, směšovací styly, vzpoura barev - vytvořte, fantazírujte, aniž byste znali hranice, a to vše na vašich vlastních nehtech. Barevná manikúra je originální, jasná, jasná a kontrastní. Lesklý lak, matný - design závisí na vašich osobních preferencích. Možná jste okamžitě přišel k barvě francouzské manikúry, a to není jen to. Koneckonců, móda tohoto nádherného typu nehtového umění se neustále drží několik let. Nejprve diskrétní - růžová a bílá, ale z roku na rok se stal odvážnějším a uvolněnějším, doslova „kvetoucím“, naplněným různými odstíny, kresbami a dekoracemi. Jaké tóny použijete v zásadě, není důležité. Nezapomeňte však na hlavní pravidlo francouzské manikúry: pás (tzv. „Úsměv“) musí být proveden bezchybně. Jinak se ztratí veškeré kouzlo a elegance „francouzštiny“. „Smile“ měsíčku lze ozdobit něčím, květinovými vzory, složitými ornamenty, kamínky, fólií, sušenými květy, barevným pískem, akrylovým práškem a dalšími dekoracemi.

Pokud chcete něco brilantnějšího, pak budete muset ochutnat třpytivé francouzské šaty s použitím jisker. Mimochodem, flitry několika odstínů mohou být míchány. Vícebarevná hra dokonale zdůrazní eleganci vašich prstů. A kromě toho je tato volba ideální pro šumivé a vzdušné večerní šaty. Ale s tímto druhem nehtového umění, nejdůležitější věc není přehánět to v nehty dekorace.talíře, co to může vypadat příliš “naložené” a vulgární.

Vrstva po vrstvě

Nemůžeme ignorovat gradient manikúry. Je vhodný pro barvení nehtů jakékoliv délky. Jeho podstatou je plynulý přechod tónů, od bohatého odstínu až po světlejší. A to může být provedeno jak shora dolů (horizontální gradient), tak zleva doprava podél nehtu (vertikální gradient). Přechody mohou být ostré, téměř kontrastní a sotva znatelné pro oko. Klasická verze "gradientu" zahrnuje míchání pouze dvou odstínů. V každém případě tento typ manikúry vypadá velmi stylově. "Gradient" je také dobré pro to, že to může udělat obchodní dáma, jízda na drahém autě a dívka na kolečkových bruslích. Vše záleží na jasu použitých odstínů. Tam je další zajímavý druh “gradientu”, nazvaný Beverly Hillsová. V tomto provedení není přechod tónů z tmy na světlo na jedné nehtové desce, ale od jednoho nehtu k druhému. Různý “gradient” může být volán manikúra “omrbe”. Technika ombre zahrnuje malování nehtů barvami, které patří do stejného barevného schématu.

Glitter může být přidán pro zvýšení efektu „gradientu“. Při provádění „gradientu“ a jeho odrůd je důležité, stejně jako při aplikaci „francouzštiny“, nezapomeňte, že barvy by měly být vybrány tak, aby se manikúra nezměnila na „cikánskou dovolenou“. A ještě jedna věc - pokud uděláte „gradient“ s matným lakem, měl by být takový nátěr na každém bez výjimkynehty, pokud na některých prstech bude použit lesklý povrch, design nebude vypadat celkově.

Výbuch barev

Takzvaná „duhová“ manikúra se někdy také nazývá léto. To však neznamená, že to můžete udělat pouze ve slunném a teplém období. Způsob, jakým jsou vaše nehty namalovány, odráží vaši náladu. A pokud je pro vás v létě jasná a zábavná, pak v takovém případě, co vám může zabránit v tom, aby se uprostřed zimy stala manikúra „duhy“? Rozhodně nic, je to jen vaše přání. Je možné kreslit duhu pouze na špičce měsíčku, pak to bude sedm tenkých světlých pruhů. Lze je také umístit diagonálně na nehtovou desku. Účinně a přitahuje pozornost. Existuje další možnost: každý hřebík je kompletně vymalován v jedné z barev duhy. Tento typ „duhové“ manikúry bohužel nebude v souladu s přísným monofonním oblekem.

Dvoubarevné nehty vypadají zajímavě. To je, když několik nehtů je natřeno jednou barvou a zbytek jiným. Tam je názor astrologů, že pokud použijete barvu na prostřední prst, který se liší od barvy hlavní manikúru, pak obchodní úspěch přijde. A podle Feng Shui, pokud jsou nehty malované v různých barvách, pak se štěstí stane vaším stálým společníkem. Ať to bylo cokoliv, ale teď je to módní a co je nejdůležitější, krásné.

Jak však víte, móda nestojí klidně. "Dvoubarevná" manikúra se již přesunula na "multi-color". Nehty různých barev vypadají prostě úžasně! V podstatě neexistují žádné snímky, barvy mohoubýt jak šťavnaté, tak pastelové. Hlavní věc je, že vaše manikúra je v souladu s vaší náladou a nedráždí druhý den svým jasem, ano, také se to děje!

Barevná manikúra je v každém případě způsobem, jak vyjádřit své tvary a jak vypadají vaše nehty, by měla být pro vás zdrojem radosti a hrdosti.