Bambucké máslo proti vráskám na obličeji: vlastnosti aplikace a recepty

Při hledání účinného léku proti stárnutí se mnozí obracejí na exotické výrobky, z nichž jeden je máslem z bambuckého másla (bambucké máslo). To je velmi populární ve své vlasti a je používán místními ženami k řešení různých kožních problémů. Bambucké máslo má obrovský rozsah léčivých účinků v boji proti vráskám. Existuje spousta receptů s jeho přidáním: vyberte nejvhodnější pro vás, s přihlédnutím k rysům kůže obličeje a po doporučení a recenze.

Příčiny vrásek

Proces vzniku vrásek je do značné míry spojen se ztrátou vlhkosti kůže a snížením tvorby kolagenu v dermis. Kostra tkáně, nesená těmito vlákny, postupně začíná zeslábnout a plochy obličeje, zejména v její spodní části, klesají. Je to dáno vlivem různých destruktivních faktorů prostředí (nevyvážená výživa, stres, špatný životní styl atd.), Jakož i nevratné procesy stárnutí organismu jako celku.

Vzhledem k nadměrné suchosti kůže se povrchové vrásky objevují rychleji.Situaci zhoršuje intenzivní užívání výrazů obličeje v každodenním životě. Již v mladém věku si dívky mohou všimnout lehkých vrásek kolem očí, na čele a vedle úst, které nezmizí ani při neutrálním výrazu obličeje. Vzhledem k věkovým faktorům a individuálním ukazatelům elasticity tkání se postupně mění v hlubší.

Při prohýbání spodních částí obličeje hraje důležitou roli ptóza, která se vytváří pod vlivem elementární gravitační síly. V důsledku toho jsou zvláště patrné nasolabiální záhyby.

Hlavní část vrásek se objevuje v čele, v rozích očí av oblasti nasolabiálního trojúhelníku

.

Kosmetika pro odstranění problému: obecná charakteristika

V mládí rychle probíhají metabolické procesy ve tkáních. S věkem výrazně zpomalují: míra obnovy buněk a jejich obohacení užitkovými stopovými prvky se snižuje.Je možné zintenzivnit výživu tkání a urychlit změny, které se v nich vyskytují, jakož i přerušit proces stárnutí pokožky pomocí dalších prostředků. Kosmetické oleje se s tímto úkolem dokonale vyrovnávají.

Prakticky všechny výrobky tohoto typu obsahují velké množství cenných látek: vitamíny, fosfolipidy, minerály, různé kyseliny a další složky. Rychle pronikají kůží a mají intenzivní účinek na všechny procesy probíhající v buňkách. Každý nástroj má svůj vlastní soubor látek a jedinečné prospěšné vlastnosti, ale téměř všechny oleje mají následující obecné účinky:

 • kvalitativně zvlhčují tkáně obličeje;
 • kompenzovat nedostatek léčivých látek v buňkách;
 • urychlit výměnné funkce;
 • uklidit produkci mazu žlázami;
 • aktivaci produkce kolagenu;
 • zlepšují pružnost pokožky.

Důležitou výhodou těchto kosmetických olejů je absolutní přirozenost jejich složení.Kůže dostává pouze přírodní látky bez škodlivých nečistot (se správnou volbou výrobku). Omlazující účinek se samozřejmě neobjeví okamžitě: je důležité naladit se na dlouhé a pravidelné používání léčivých olejů a seznámit se s možnými kontraindikacemi.

Kosmetické oleje obsahují obrovské množství složek užitečných pro pokožku obličeje

.

Bambucké máslo k boji proti vráskám

\ t

Bambucké máslo - vyrobený výrobekve vzdálené Africe. Rostlina, ze které je získána, se nazývá vitelaria, úžasná nebo bambucká. Pro výrobu nástrojů se používají plody tohoto stromu (ořechy), které mají vysokou koncentraci užitečných složek.

Hotový výrobek má vysokou hustotu a odkazuje na základní oleje. V obchodech je vidět ve sklenicích: při použití vezměte výrobek lžící nebo jen rukama. Pod vlivem i malé teploty se olej rychle roztaví.

Při výběru výrobku dávejte přednost nerafinovanému: je vystaven co nejmenšímu čištění a pokud možno šetří léčivé vlastnosti surovin. Tento olej má výraznou arašídovou vůni a nažloutlý nádech.

Nerafinované bambucké máslo má nažloutlý nádech a rafinované - bílé

Správné používání tohoto přípravku pro péči o pleť vede k následujícím výsledkům:

 • regenerace tkáně je zvýšena (v důsledku zlepšení metabolických procesů na buněčné úrovni);
 • zvýšené vlastnosti vlhkosti pokožky v důsledku přítomnosti kyseliny hyaluronové a kyseliny palmitové v oleji;
 • buňky epidermis získávají více vitamínů a živin (výrobek má vysoký obsah vitamínů A, PP, E, F a obsahuje také vápník, železo a mnoho dalších stopových prvků);
 • drobná poranění se hojí a malé zánětlivé útvary, jako jsou pupínky, zarudnutí mizí (tento efekt se dosahuje ve větší míře díkykyseliny laurové a arachové);
 • procesy stárnutí pokožky zpomalují (v důsledku antioxidačního účinku oleje);
 • poskytuje ochranu před spálením sluncem a jinými negativními účinky vnějšího prostředí (způsobené kyselinou linolenovou ve složení výrobku);
 • pigmentové skvrny zmizí a počet pih klesá.

Výše ​​uvedené vlastnosti afrického oleje z něj činí účinný prostředek pro omlazení obličeje. Při pravidelném používání výrobku se zvyšuje pružnost pokožky, vyhlazují se malé vrásky. Kromě toho je proces prohlubování výrazných záhybů pozastaven. Samozřejmě, že je nemožné zcela se zbavit vrásek (zejména silných) pomocí jednoho oleje, ale je docela možné, aby kůže obličeje zářila, mladší a zdravější.

Bambucké máslo je vynikající základnou pro různé masky: má schopnost proniknout hluboko do vrstev pokožky, čímž působí jako vodič nutričních složek doplňkových produktů.

Je vhodné brát bambucké máslo oběma rukama a lžící: zpočátku má velmi silnou strukturu

.

Tabulka: zásluhy a nevýhody výrobku

\ t
Výhody Nevýhody
 • obsahuje všechny přírodní složky;
 • má širokou škálu léčivých účinků;
 • se používá pro jakýkoliv věk;
 • se snadno aplikuje na povrch obličeje a je ideální pro vytváření různých masek, křoviny a krémů;
 • může být použit samotný bez rizika sušení kůže;
 • navzdory své husté struktuře rychle zahřívá kapalnou formu;
 • nevyžaduje zvláštní podmínky skladování (stačí jej umístit do uzavřeného obalu v chladničce);
 • má minimální kontraindikace.
 • se nevztahuje odděleně na nadměrně mastnou pleť;
 • mohou při nesprávném použití způsobit nežádoucí účinky;
 • nevhodné pro trvalé použití (výrobek lze použít pouze v kurzech);
 • rychle zamrzne (po zahřátí by měl být přípravek použit okamžitě);
 • nemusí být vhodné z důvodu individuální intolerance;
 • má poměrně vysoké náklady.

Pamatujte, že po otevření nástroje lze skladovat ne déle než šest měsíců. V zapečetěných obalech produkt neztrácí své léčivé vlastnosti asi jeden a půl roku.

Video: Použití péče o obličej

Jak aplikovat olej na bambucké vrásky

Při jakémkoli způsobu použití oleje (v čisté nebo smíšené formě) je nutné výrobek mírně ohřát.K tomu můžete použít jednu z následujících metod:

 • vezměte potřebné množství peněz do dlaně a otřete je;
 • misku s olejem spusťte do jiné nádoby s vodou, aby se směs zahřála ve vodní lázni.

Pro roztavení výrobku je lepší umístit ho do skleněné nádoby: když se součásti dostanou do stykuolej s kovovým produktem může způsobit oxidační reakci.

Tento postup bude účinnější, pokud se před použitím čisticího prostředku nebo masky připraví pokožka obličeje. Postupujte takto:

 1. Odstraňte make-up ze všech částí obličeje bavlněnou podložkou a odstraňovačem make-upu.
 2. Zahřívejte kůži návštěvou sauny nebo parní lázní. Můžete také použít na obličej měkký ručník, dříve namočené v horké vodě.
 3. Snadné čištění. To usnadní tok aktivních složek oleje uvnitř kůže.

Když přijde čas na vyjmutí výrobku z obličeje, použijte bavlněnou podložku namočenou v teplém mléku nebo teplé vodě. Dále, umyjte (nejlépe studenou vodou) a osušte kůži, osušte ji měkkým ručníkem, aniž by se použily třecí pohyby.

Před nanesením bambuckého másla nebo masky si umyjte obličej kosmetiky a špíny: to umožní, aby složky výrobku pronikly hlouběji do kůže

.

Použití přípravku v čisté formě

\ t

Nejjednodušší je použít bambucké máslo právě tím, že se aplikuje na kůži. Současně zvládnou všechny části obličeje, včetně oblasti v blízkosti očí a rohů rtů. Tento nástroj je ideální pro náchylnou k suché pokožce, zejména pro tyto oblasti. Také v čisté formě může být použit s normálním typem pleti.

Léčivý přípravek je aplikován následujícím způsobem:

 1. Grabmalé množství prostředků špiček prstů. Jednu dobu asi 1-2 ml.
 2. Počkejte, až se olej roztaví pod vlivem tepla vašich rukou a stane se tekutým.
 3. Roztáhněte ji na předem vyčištěnou plochu obličeje a následujte masáže. Pohybujte se bez nadměrného tlaku, velmi hladce.
 4. Nechte olej na obličeji 20 minut, aby jeho složky lépe pronikly hluboko do kůže.
 5. Zbytek se zbaví suché papírové tkáně.

Bambucké máslo je vhodné pro použití namísto běžného krému, neaplikujte ho denně: stačí to udělat s odstupem jednoho dne.

Při aplikaci oleje nebo směsí na něm založených, postupujte podle směrů masážních linek

.

Video: jak aplikovat kosmetiku na masáže obličeje

Recepty Masky s vrásky s bambuckým máslem

S dalšími složkami je možné zvýšit účinek bambuckého másla na vrásky, aby byly rychlejší. Je však třeba mít na paměti, že různé složky, které jste se nepokoušeli aplikovat na obličej, mohou být alergeny pro vás. Před nanesením masky zkontrolujte, zda je kompozice individuální.

Při výběru kosmetického receptu se řiďte typem pleti.

Pro suchou a citlivou pokožku

V případě náchylnosti k suché pokožce si můžete vybrat ty nejoblíbenější recepty s bambuckým máslem, protože to znamenáintenzivně vyživuje epidermis, proniká hluboko do tkání a eliminuje malé vrásky (i v blízkosti očí). Další složky takových sloučenin zvyšují hydratační a regenerační účinek hlavní složky.

Například si můžete udělat masku s přídavkem včelího vosku, který podporuje intenzivní regeneraci vybledlé kůže, a také poskytuje ochranu před účinky škodlivých vnějších faktorů. Za tímto účelem:

 1. Zkombinujte 3 lžičky bambuckého másla a 5 lžic avokádového oleje a směs mírně zahřívejte.
 2. Naplňte směs 2 čajovými lžičkami včelího vosku, 1 lžičkou lecitinu a 1 tobolkou vitaminu E a vytlačte z ní obsah.
 3. Směs míchejte až do hladka a naneste na povrch obličeje, aniž byste se museli dotknout oblasti v blízkosti očí.
 4. Po 30–40 minutách odstraňte zbytky kompozice ubrouskem (v tomto případě není nutné směs dále omývat vodou).

Neuchovávejte vařený produkt v chladničce déle než 5 dnů.

Použijte masku včelího vosku s intervalem 1 den. Po 2 měsících užívání byste měli užívat přestávku po dobu čtyř týdnů a pak se vrátit na zasedání.

Včelí vosk ve složení masky s bambuckým máslem umožňuje nejen vyhladit jemné vrásky, ale také chránit pokožku před škodlivými účinky faktorů životního prostředí

Video: vlastnosti včelího vosku a bambuckého másla

Další složení vhodné pro citlivou pokožku zahrnuje mandlový olej.Často se používá pro ochranu proti stárnutípéče, protože obsahuje značné množství živin.Maska se připravuje a používá následovně:

 1. Smíchejte 1 lžíci bambuckého másla a mandlového oleje.
 2. Směs se zahřívá vodní lázní.
 3. Nalijte 2–3 kapky heřmánkových a levandulových esterů.
 4. Zpracujte celý obličej kompozicí.

Volitelné opláchnutí. Pokud je na kůži přebytečná hmota, stačí je lehce osušit ubrouskem.

Namísto obvyklého krému lze použít směs oleje a aplikovat ji ráno a večer po dobu 2 měsíců. Mezi kursy je dost, aby si přestávku během 1 týdne.

Mandlový olej je vynikající ochrana proti stárnutí, která doplňuje účinky proti stárnutí bambuckého másla

.

V létě si můžete udělat omlazující masku se zralými meruňkami, která je ideální pro jemnou a suchou pokožku. Pro dosažení tohoto efektu stačí aplikovat 1 krát za 4 dny po dobu 2 měsíců, poté přestat 2 týdny. Komponenty pro takovou masku jsou následující:

 • 2 meruňky (nejlépe zralé);
 • 1 lžička bambuckého másla;
 • 3 kapky oreganoetheru.

Procesy výroby a aplikace směsi zahrnují tyto kroky:

 1. Vyjměte meruňková jádra bez odlupování ovoce a maso rozsekejte mixérem.Chcete-li převést ovoce na kaše, můžete také použít vidličku.
 2. Přidá se roztavené bambucké máslo a nalije se etherem.oregano, promíchejte hmotu.
 3. Vezměte stěrku nebo kartáč a rovnoměrně naneste kompozici na obličej.
 4. Lehněte si nebo jen odpočiňte na 30 minut.
 5. Odstraňte zbytky kompozice pomocí vatové vložky navlhčené v teplé vodě.

Chcete-li vytvořit masku, vezměte si zralé meruňky: obsahují více užitečných prvků

Dobře se hodí pro suchou pokožku náchylnou k tvorbě povrchových vrásek, masku s přídavkem citrónové kůry. Při přípravě a použití jednorázové kompozice postupujte podle pokynů:

 1. Rozemele citrónovou kůru pomocí struhadla (stačí pouze 1 lžička).
 2. Smíchejte s ovesnými vločkami a rozpuštěným bambuckým máslem (vždy 1 lžičku).
 3. Přidejte do směsi vaječný žloutek.
 4. Míchejte na hladkou konzistenci.
 5. Zakryjte nádobu připravenou směsí víčkem nebo lepící fólií a vyčkejte 30 minut.
 6. Hmotu naneste na kůži obličeje, a to pomocí štětce nebo houby.
 7. Nechte masku namočit po dobu 25–30 minut.
 8. Odstraňte zbytek kompozice hadříkem a omyjte.

Doporučený průběh masky s přídavkem citrónové kůry je 1 měsíc. Po týdenní přestávce můžete pokračovat v relacích. Není nutné aplikovat směs denně: stačí jedenkrát za dva dny.

Použijte struhadlo k mletí citrónové kůry

Pro tuk a kombinovanou epidermis

\ t

Tuk nebo kombinovanýkůže potřebuje normalizovat mazové žlázy.Ucpané póry a akné indikují nadměrnou produkci kožního mazu.U těchto typů kůže je tvorba časných vrásek méně charakteristická než u suchých, ale je nutná i náležitá péče, zejména v citlivých oblastech kolem očí.

Maska vyrobená na bázi vaječného bílku má vysokou účinnost. Lze aplikovat 1 krát za 4-5 dní po dobu 2 měsíců. Na konci jednoho cyklu si udělejte přestávku po dobu 2 týdnů, pak v případě potřeby začněte směs znovu používat.

Metoda přípravy a aplikace masky:

 1. Vezměte lžičku ohřátého bambuckého másla a tekutého medu, promíchejte.
 2. Hmotu naplňte proteinem, odděleným od jednoho vejce.
 3. Do směsi nalijte 1 lžičku šťávy z aloe (pro tento účel můžete v lékárně odnést rostlinu nebo koupit hotovou tekutinu).
 4. Směs se míchá tak, aby byly složky rovnoměrně rozloženy.
 5. Pomocí houby nebo štětce naneste hodně na obličej.
 6. Po 30 minutách stáhněte vlhkou tkaninou po kůži, aby se odstranila sloučenina.

Maska používající vaječný bílek má nejen omlazující účinek, ale také umožňuje vyrovnat se s malými zánětlivými jevy, akné a zvětšenými póry.

Aby se snížil výskyt vrásek na mastné kůži, přidejte bílkovinu do bambuckého másla

.

Normalizujte stav problému a mastnou pleť, stejně jako hladké drobné záhybypovrch obličeje pomůže kompozici s pivovými kvasnicemi. Nejoblíbenější recept na jeho přípravu a použití je následující:

 1. Vařte černý čaj (stačí 50 ml) a rozpusťte v něm 15 g pivních kvasnic.
 2. Do výsledné hmoty nalijte lžičku bambuckého másla.
 3. Po smísení směsi s ním zpracovávejte celý obličej (opatřete ho podložkami na prsty nebo houbou).
 4. Směs se udržuje asi 20 minut a promyje se.

Doporučuje se použít masku s bambuckým máslem a pivovarskými kvasnicemi nejvýše 1 krát týdně. Po 15 procedurách si udělejte přestávku po dobu 10 dnů.

Pivovarské kvasnice v kombinaci s černým čajem a bambuckým máslem pomohou normalizovat tvorbu mazu a snížit závažnost vrásek

Pro normální kůži

\ t

Za normálního typu kůže by mělo být bambucké máslo smícháno s přísadami, jako jsou brambory, škrob nebo měkký sýr. Ty jsou zvláště často používány pro péči o epidermis související s věkem, na které se již objevily vrásky. Příprava takových masek zpomalí proces vyblednutí kůže a prohloubení záhybů na obličeji.

Pro směs brambor připravte následující složky:

 • bambucké máslo (1 lžíce);
 • brambory pečené v troubě s kůží;
 • olivový olej (1 lžíce).

Metoda přípravy a použití:

 1. Mash pečené brambory až do kaše s vidličkou.
 2. Nalijte ohřáté základní oleje do výsledné hmoty a promíchejte do hladka.
 3. Naneste kompozici rovnoměrně po celé ploše pomocí špachtle.
 4. Po 30 minutách otřete ošetřený povrch vlhkým hadříkem.

Doporučuje se aplikovat kompozici s bramborami 1x za 3-4 dny. Po 2 měsících stojí za to si krátkou přestávku (asi 2-3 týdny) a opět aplikovat masku pro dosažení stabilního účinku.

Můžete brambory péct pro výrobu masky s kůží

Maska, která má škrob ve svém složení, má výrazný omlazující účinek: pomáhá zlepšovat pružnost a pružnost pleti. Nedoporučuje se používat denně: stačí jedenkrát za 5 dní. Kurz je 1,5 měsíce s dalším opakováním za 3 týdny. Směs může být snadno připravena a použita podle následujících pokynů:

 1. 20 g škrobu se smísí s 10 g bambuckého másla. Zahřívání není specificky vyžadováno: roztaví se v procesu míchání s práškem. Měli byste mít viskózní a hustou konzistenci.
 2. Přidá se trochu vody (s výhodou destilovaná) a 2 kapky etheru.
 3. Naneste směs na obličej obličejovou podložkou (špachtle nebo štětec nelze použít).
 4. Po nanesení přípravku na kůži počkejte 20 minut a přebytečný materiál se odstraní ubrouskem.

Škrob v masce pomáhá zvýšit pružnost pokožky

Maska s měkkým sýrem zajistí rovnoměrnou hydrataci a zvýšenou výživu všech oblastí.kůže. Lze jej také aplikovat na okolí očí. Pro tento účel bude dělat jakýkoliv měkký sýr (mascarpone, ricotta atd.). Směs se připraví a aplikuje podle následujícího schématu:

 1. Rozpusťte 1 lžičku pevného bambuckého másla.
 2. Vezměte si kuřecí vejce a rozemele 20 g měkkého sýra.
 3. Připravený olej se nalije do směsi.
 4. Hmotu rozprostřete po celé ploše hustou houbou nebo štětcem.
 5. Počkejte 20 minut a skladbu odstraňte vlhkým hadříkem.

Postup provádějte pravidelně (jednou týdně). Po 2 měsících ponechte kůži po dobu 2 týdnů a poté znovu začněte masku používat.

Chcete-li připravit masku pro normální pleť, můžete si vzít měkký sýr mascarpone

Masky používající bambucké máslo k řešení jiných problémů s obličejem

\ t

Bambucké máslo umožňuje nejen úspěšně bojovat proti vráskám.Je také vhodný pro zmírnění drobných zánětlivých projevů, změkčení pleti a zbavení se stárnutí.Pro zlepšení účinku je nejlepší použít směs oleje a dalších přísad. V některých případech je přidávání různých složek k produktu jednoduše nezbytné (například pro léčbu malých akné na epidermě náchylné k tukům).

K odlehčení pokožky a odstranění starých skvrn připravte a použijte následující směs:

 1. Smíchejte 1 lžíci bambuckého másla se 3 lžícími mouky (nejlépe rýží).
 2. Doplňte hmotu 2lžíce zeleného čaje, vždy čerstvě vařené.
 3. Směs se uvede do homogenní husté konzistence jemným smísením směsi.
 4. Naneste masku na celou tvář a počkejte asi 20 minut.
 5. Očistěný povrch otřete vlhkým hadříkem, aby se produkt odstranil.

Maska používající zelený čaj není vhodná pro příliš citlivou pokožku. Pro všechny ostatní typy epidermis, to může být aplikováno v intervalech 3-4 dnů za měsíc, pak budete potřebovat týdenní přestávku.

Zelený čaj má na kůži zesvětlující účinek

Účinně se vyrovnávají s akné a jinými malými formami směsi, která zahrnuje jíl. S jeho pomocí se můžete rychle zbavit černých skvrn, akné, stejně jako odstranit přebytečný maz. Složení obsahuje následující složky:

 • 1 lžíce hliněného prášku jakékoli barvy;
 • malé množství teplé vody;
 • 1 lžíce bambuckého másla;
 • 3 kapky citronového etheru.

Způsob přípravy a použití:

 1. Hliněný prášek promíchejte s malým množstvím vody, aby se změnil na homogenní hmotu, připomínající hustý jogurt.
 2. Výsledná směs se přidá s roztaveným bambuckým máslem a citronovým etherem.
 3. Naneste hmotu na obličej a nechte 15–20 minut.
 4. Očistěte kůži bavlněnou podložkou.

Směs jílu se aplikuje v intervalech 2 dnů po dobu 2 měsíců. Po třítýdenní přestávce můžetezpět na zasedání (v případě potřeby).

Hlína pro výrobu masky musí být zředěna vodou na konzistenci hustého jogurtu

.

Pokud chcete svému obličeji dodat měkkost, můžete použít masku, ve které je bambucké máslo kombinováno s bílým chlebem. Směs se používá pro všechny typy pleti.

Způsob přípravy a použití:

 1. Vezměte bílý chléb a oddělte z něj malou drobek.
 2. Namočte do předehřátého mléka (ne příliš horkého), zmáčkněte a smíchejte s 1 lžíce bambuckého másla. Ruce hněte směs do stavu kejdy.
 3. Výslednou hmotu rozložte na pokožku obličeje a nechte ji půl hodiny.
 4. Vyjměte nástroj pomocí vatové vložky.

Doporučené pravidelné užívání přípravku je jednou za 3 dny po dobu 2 měsíců.

Bílý chléb, když se smíchá s bambuckým máslem, pomůže zjemnit pokožku obličeje

Účinnost aplikace výrobku a kompozic na něm založených

\ t

První výsledky s pravidelným užíváním bambuckého másla se zpravidla stávají hmatatelnými po jednom průběhu léčby.Posledně uvedené může být od 1 do 2 měsíců (v závislosti na konkrétním složení). Pokud si vyberete masku podle typu pleti, účinek bude patrný po několika procedurách. Pro vyhlazení povrchových vrásek je nutné provádět relace po dobu nejméně jednoho měsíce a dodržovat doporučenou frekvenci.

Dosažení stabilního výsledku asnížení závažnosti defektů hlubokého věku pomocí masek nebo oleje v čisté formě musí být obnoveno po přestávce. Dodržujte stav kůže: pokud si všimnete pozitivních změn, pokračujte v používání přípravku na několik kurzů. Při absenci viditelných výsledků nahraďte bambucké máslo jiným přírodním produktem, protože ne vždy poskytuje 100% výsledek.

Vzhledem k tomu, že nástroj je vyráběn v Africe, není levný. Pro vysoce kvalitní nerafinované bambucké máslo v 500 ml nádobě budete muset zaplatit minimálně 1000 rublů.

Skutečné bambucké máslo se vyrábí v Africe a nemůže být levné

Kontraindikace použití fondů

Jedinou kontraindikací, která byla zjištěna při testování afrického oleje, byla individuální intolerance.Vzhledem k tomu, že tento přípravek je exotický, před jeho použitím je nutné zkontrolovat, zda jste alergický na jeho složky.1 hodinu před použitím výrobku naneste trochu horkého oleje do rukou ohybu kolena. Pokud se ve stanovené době neobjeví na kůži žádné červené skvrny nebo jiné negativní znaky, můžete začít používat bambucké máslo.

Výrobek se navíc nevztahuje na nevyhovující stav kůže a sliznic, a to:

 • s vážnými dermatologickými onemocněními, zejména v pokročilém stadiu;
 • s výraznými zánětlivými formacemina kůži (vředy, silné podráždění);
 • při onemocněních sliznic očí.

Vzhledem k tomu, že bambucké máslo zvyšuje aktivitu mazových žláz, neaplikuje se jako samostatný prostředek na kůži náchylnou k nadměrnému tuku. V tomto případě je přípravek doplněn vhodnými složkami.

Možné nežádoucí účinky

Pokud jste přecitlivělý /á na přípravek nebo je nesprávně aplikován, mohou se vyskytnout nepříjemné následky ve formě:

 • mírná vyrážka;
 • akné;
 • svědění;
 • mastný lesk na kůži.

Těmto nežádoucím účinkům se lze vyhnout, pokud se budete řídit pravidly pro používání bambuckého másla a dodržujte následující pokyny:

 • Po uplynutí doby použitelnosti odmítnout použít exotický výrobek. Nenechte se omlouvat za utracené peníze a odvážně zahoďte vypršela ropa: oxidovaná kompozice nepomůže vaší pleti, ale způsobí pouze škodu.
 • Ujistěte se, že jste provedli test, který identifikuje individuální nesnášenlivost kompozice. Musí být provedeno při každém nákupu oleje od jiného výrobce.
 • Pro mastnou pleť smíchejte přípravek s příslušnými přísadami, které snižují výrazný zvlhčující účinek hlavní složky.
 • Nezapomeňte očistit obličej před použitím bambuckého másla nebo masky z něj: odstraňte veškerý make-up, drhnout a parní kůži.
 • Výrobek nepřetržitě nepoužívejte. Nástroj se vytváří na povrchu obličeje takového druhu filmu, jehož stálá přítomnost vyvolává vznik zánětlivých jevů.Nepřekračujte maximální dobu vnějšího použití bambuckého másla bez přerušení, což je 2 měsíce.

Aby se neztrácel čas přípravou masek, mnozí lidé se rozhodnou přidat výrobek do hotových kosmetických prostředků pro obličej. Nedoporučuje se to provádět, protože umělé složky, jejichž pronikání do kůže je extrémně nežádoucí, jsou často součástí složení komerčních přípravků. V případě obohacení kompozic bambuckým olejem je tato situace velmi pravděpodobná. Má zvláštnost, že do substrátu hlubokých vrstev transportuje jakoukoliv látku.

Recenze

Slyšel jsem o této ropě už dávno, ale z nějakého důvodu jsem pro ni neměl duši. Z této společnosti jsem měl kokosový olej a občas jsem ho používal bez velkého nadšení. Myslel jsem, že bambucké máslo (karite) bylo nějak podobné kokosu, ale byl jsem hluboce mylný. Teď lituji, že jsem se s ním nesetkala. Od této chvíle tento olej zaujal nejvhodnější místo mezi všemi mými oleji (a je jich spousta). Začnu s obalem. Krabice je zapečetěna ve filmu, sklenice z tmavého skla o objemu 50 ml. Olej je tuhý, neuchovávám ho v chladničce, protože je poměrně problematické extrahovat. Vyndávám to s plastovou hůlkou pro aplikaci krému. Není tát tak rychle jako kokos. Zdá se, že se točí, a pak to hroutí. Absorboval jsem rychleji než kokos. Nezanechává mastné zbytky. Aromaopravdu nutty, ale ne příliš výrazný a ne dotěrný. Dala jsem to pod oči na noc a dala na to rtěnku. Olej dokonale vyživuje a vyhlazuje jemné linie! Ráno vypadá kůže pod očima svěží a nasycená!

Lady Julia

http://irecommend.ru/content/moi-volosy-morshchinki-guby-sedayut-eto-shikarnoe-maslo

Po přezkoumání internetu jsem se dozvěděl o „magických“ vlastnostech bambuckého másla. Je mi 40 let. Problémová kůže (mastná, s póry, pigmentací, černými tečkami). Ale pro 40, můj názor, bez množství vrásek. Myslím, že to vypadá na můj věk dobře. Největším problémem jsou nasolabiální záhyby. Když jsem se poprvé pokusil použít bambucké máslo, byl jsem dokonce zklamaný. Kůže se mírně začervenala, i když se objevil pocit brnění. Včera v noci. Ráno se dokonce zdálo, že je více vrásek. Zoufal jsem a vytrvale jsem dal pár dní. Zčervenání a brnění už nebyly. Pro chladné období, jen skvělý nástroj, zejména pro oční víčka a nasolabiální záhyby. Zde je moje složení pro okamžité snížení záhybů: 1. Aloe šťáva (myslím, že mnozí mají tuto rostlinu na parapetu) 2. Olivový nerafinovaný olej 3. Bambucké máslo (bambucké). Stiskem aloe přes obvyklý česnek. Teď chci do této kompozice přidat další lněný olej. Po použití takové směsi, doslova podruhé, jsem viděl rozdíl. To znamená, že tuto směs dejte přes noc. Po dvou dnech jsem viděl ten rozdíl. Pravda, pak se vrátí "plný kruh". Nicméně, tam je účinek !!!!

Uživatel Liluizhtvrdí, že nasolabiální záhyby se znatelně snížily již 2 dny po použití masky, která zahrnuje bambucké máslo, aloe šťávu a olivový olej

Liluizh

http://irecommend.ru/content/obyazatelno-poprobuite-moi-sposob-momentalnogo-effekta-umensheniya-nosogubnykhskladok

Po přečtení pozitivních recenzí o této ropě jsem běžel do lékárny a koupil jsem tam tento olej. První věc, kterou připisují tomuto zázračnému prostředku, je zvlhčující a já jsem si nevšiml více hydratace z tohoto oleje než z jiných olejů, které jsou charakteristické pro tento výsledek, a to je většina olejů. Výživa - vyživuje, ale ne pro mě. Použití ropy (budu psát minusy, protože jsem nenašel žádné zvláštní výhody). Pro obličej: Ne! Ne! Ne! Ale zde jsem spojit použití tohoto oleje s kůží, je to moje kombinace, a už dlouho jsem řekl, kosmetolog, že čisté oleje a výrobky na bázi olejů, a zejména "těžké" oleje, jsou kontraindikovány pro mou kůži. Oleje mají tendenci ucpávat póry.

Martishka

http://irecommend.ru/content/pochemu-u-menya-neodnoznachnoe-mnenie-ob-etom-masle

Tento olej mi doporučil kosmetolog, zeptal jsem se jí na dobrý oční krém, myslel jsem, že nabídne něco drahého, ale radila, že je to bambucké máslo! Ihned jsem šel do lékárny a koupil jsem si tento nástroj. Olej je velmi hustý, v zimě ho zahřívám ve vodní lázni, nebo jen krátce spusťte nádobu do teplé vody, velmi mastné, proto ekonomické. Používám ho už šest měsíců a každý den. Používám ho jako noční krém. Před spaním naneste na kůži tenkou vrstvu. Nevyzařuje kůži, ale naopak, dokonale vyživuje, jen plní hlavní funkci nočního krému. Tvář poté, co je jemná a měkká)) Výsledkem je !!! Používám ji jako hlavní složku opalování a opalovací krém. Přidávám ho přímo do krému a tento rok jsem nikdy nevyhořel, i když jsem byl na pláži na samém vrcholu. Všechny kamarádky spálily, ale já ne. Sdílela s nimi tajemství. Dala mámu, ona bude používat jako krém na klouby. Po třech měsících klouby začaly bolet mnohem méně. Předtím nic nepomohlo. Někdy jsem si to dal pod oči, zvláště když se probudím s „taškami“, okamžitě odstraňuje otok. Přidám k masce a některé krémy, jen zlepšuje efekt. I šmouhu jizvu, nebudu říkat, co pomáhá, ale protože mám keloidní jizvu a reaguje na počasí, zmírňuje podráždění a jizva tak necítí.

TatyanaPolupan

http://irecommend.ru/content/unikalnoe-maslo-ubrala-morshchinki-vozle-ugolkov-glaz-mame-vylechil-bolnoe-koleno

Není žádným tajemstvím, že suchá kůže je velmi citlivá na výskyt časných vrásek a je také méně chráněna před negativními účinky slunce, větru, sněhu a vody z vodovodu. Jsem majitelem suché, tenké a velmi citlivé kůže. Proto se s ní snažím zacházet jako s vrtošivou květinou, pro kterou potřebujeme velmi pečlivou a včasnou péči. Po 25 letech, kdy byla moje kůže normálně suchá, jsem postupně přidával oleje a mastné krémy do kolekce výrobků pro péči o krásu. Nyní jsem nahromadil hodně