"Americká vlajka" módní moderní nail art, manikúra

Nejneobvyklejší, výstřední a extravagantní módní trendy pocházejí vždy z Ameriky. Tam se lidé liší v kreativním myšlení a přístupu k různým situacím bez jakýchkoli vzorů a omezení. Američané v každém případě hledají inovativní řešení. To platí i pro manikúru. Americký styl nehtů je vždy zajímavý a atraktivní, z větší části jsou američtí občané vlastenci své země. Navíc se snaží zdůraznit svůj status v každém směru. Jedním ze způsobů je ozdobit nehty americkou vlajkou. Je namalovaný na nehtech a dospívajících dívkách a dospělých a vážených dámách. Takové umění nail bylo zpočátku populární pouze v zemi, ale dnes jeho úspěch daleko překročil hranice Spojených států. Manikúra American Flag se vyrábí na základě populárního nehtového designu Beverly Hills, který je velmi podobný francouzské manikúre, a liší se pouze v méně výrazném obrysu úsměvu. Pokusme se udělat populární nail art sami!

Podrobný návod pro manikúru American Flag

\ t

Přípravné práce

Pro práci, kterou budete potřebovat:

  1. bílálak pod základnou,
  2. modrý lak,
  3. červený lak,
  4. čirý lak nebo fixační prostředek,
  5. tenký kartáč.

Samotný proces se na první pohled jeví jako obtížný. Kreativní přístup k podnikání vás ve skutečnosti velmi rychle láká a v počáteční fázi pochopíte, že při kreslení americké vlajky neexistují žádné potíže.

Výběr laků a pohodlné usazení na židli, musíte nejprve dát své nehty do pořádku. Dáváme jim oválný tvar, zbavíme se otřepů a kůžičky, necháme nehty elegantní. Poté je třeba dát na základ nehtů. Může to být čirý nebo bílý lak. Základna je nutná pro vyrovnání barvy a povrchu nehtové desky.

Aplikace na pozadí

Jako pozadí by se měl použít bílý lak. Pokud již byl aplikován v jedné vrstvě jako podklad, pak jednoduše hřebík opět zakryjte. Je nutné dosáhnout jednotného účinku. Mnozí se rozhodnou, že pozadí není tak důležité, protože se na něj stejně použije výkres. V případě „americké vlajky“ je však nezbytné zajistit, aby se tmavé skvrny zpod laku neukázaly, neexistovaly rozvody atd. Jinak bude manikúra vypadat levně a nedbale.

Začátek výkresu

Nejprve naneste modrý lak. V závislosti na zvoleném vzoru se nastaví šířka a poloha modrého proužku. V klasické verzi tato barva lehce pokrýváméně než polovina nehtu. Je důležité zajistit, aby pod lakem nepronikl bílý podklad, protože na tento lak budou následně aplikovány bílé hvězdy. Proto je lepší použít modrou barvu ve dvou vrstvách. Dejte trochu suché.

Dalším krokem je použití tenkých červených čar. Je třeba je nakreslit tenkým kartáčem, aby byl obraz čistý a krásný. Pásy se aplikují na zbývající povrch nehtu ve stejném směru, v jakém byla aplikována modrá barva. To znamená, že pokud je kresba šikmo, pak jsou červené čáry diagonálně. Pokud zvolíte možnost horizontální, červené čáry se nakreslí rovnoběžně se základnou hřebu.

Varování! Červené čáry jsou aplikovány v jedné vrstvě. Proto se snažte zachytit dostatečné množství laku ihned, abyste nemuseli stěrky natírat dodatečným lakem na nehet.

Dekorace hvězd

Jak víte, americká vlajka má bílé hvězdy. Jejich počet se rovná počtu států Ameriky. Ale není třeba kreslit tolik hvězd na hřebíku - výkres bude sloučit, nebude to vypadat velmi stylově. Dostatečný 1 nebo 3 krásné hvězdy k dokončení obrázku.

Na modrém pozadí pokračujte v kreslení bílých hvězd. Mohou být vyrobeny tenkým kartáčkem, jehlou nebo párátkem. Hvězdy jsou kresleny jednoduše: čáry, které se protínají v jednom bodě, jsou kresleny v množství 3 kusů (hvězdy budou šesticípé). Pokud vám tento úkol připadá obtížný, pak místo hvězd dávají bílé tečky. Jsou dávkovány nebo všechny.stejné párátko.

Pevný výsledek

Aby manikúra mohla jiskřit a rychle se nezhoršovala, je nutné hřebíky zakrýt fixačním prostředkem. Nástroj můžete také použít pro rychlé vysychání nehtů. V tomto případě zůstane vaše mistrovské dílo na nehtech nejméně týden v původní podobě.

Výběr variací a kreativního přístupu ke kreativitě

Hlavní zásadou manikúry „Americká vlajka“ je rozvoj tvůrčího myšlení samotného projektanta. Neomezujte se na žádný rámec. Důležitá je také kvalita kresby a schopnost ji krásně prezentovat. Doporučujeme sledovat video workshopy tohoto nehtového designu. Ukazují nejen proces nanášení vzoru na nehtovou desku, ale také možnosti návrhového řešení. Je možné, že vy sami přijdete s dobrou kombinací pro nehty. Nezapomeňte na jednu věc - nezačínejte standardy, vytvořte jedinečnou kresbu!

Fotografie také představovaly možnosti americké vlajky. Stojí za to podívat se na rozmanitost nápadů, jak prezentovat obraz všem kreativním dívkám, aby se vytvořilo něco jedinečného a jedinečného. Věnujte pozornost tomu, že když si ozdobíte pouze jeden hřebík s vlajkou, dáte manikúru určité kouzlo. No, pokud použijete vlajku na každý hřebík různými způsoby, pak skončíte s jasnou, barevnou a kontrastní manikúrou. Určitě přitáhne pozornost!

Další slovo

Výhodou oproti mnoha jiným variantám nail artu „americké vlajky“ je, že i začínající návrhář nehtů bude schopen úkol zvládnout. Nejsou zde žádné složité prvky, ale zároveň manikúra vypadá velmi stylově a originálně. Vše, co potřebujete, je odpovídající barvy laku, pár štětců a trochu trpělivosti. Probudit ducha výstřednosti v sobě tím, že se snaží módní manikúra design!