50 nápadů na neobvyklou manikúru s perem

Manikúru s peřím nelze nazvat novým nehtovým uměním. Milovníci vyčnívají z davu a používají k natahování nehtů lehké peří, ale to byla výjimka z obecného pravidla. Dnes se manikúra s peřím postupně dostává do módy, objevují se v ní inovativní technické a stylistické techniky, které jsou neustále vylepšovány a zarostlé vlastními rysy.

Francouzština

Francouzština s růžovým nebo béžovým topem se již dlouho stala klasikou nail artu. Francouzsky dokonale překrývá obraz světlého peří, který může být v závislosti na preferenci designéra nehtů jasný nebo pastelový, plochý nebo reliéfní.

Gradient

Peří je vhodné i pro nehty s měkkými přechody barev. Tradiční je dvoubarevný gradient, ale s jasným peřím peří, 3-4 odstíny vypadají dobře.

Nude Beige

Nahá manikúra dobývá jednoduchost a eleganci. Je vhodný pro ty, kteří identifikují peří s lehkostí a něhou. Na nehtech s pastelově béžovým potahem vypadá peří klidných tónů skvěle. Černé kresby na nahé manikúru dělají to živější a kreativní.

Nude Pink

Nahá manikúra s růžovým topem vypadá prostě úžasně. Tento design osloví jemnou, ženskou dámu. Perfektním doplňkem romantického obrazu bude obraz lehkého peří na měkkých růžových měsíčku.

Kamínky

Manikúru s perem můžete ozdobit třpytivými kamínky z křišťálu, skla, keramiky, plastu nebo akrylu. Hlavní věc je, že kamínky harmonicky doplňují peří a nezastínují je svým zářením.

Flitry

Manikúru s peřím můžete diverzifikovat třpytkami. Třpytky a třpytky oživují obraz na nehtech, namalovají ho jiskrami všech barev duhy. Třpytivý povlak je aplikován jak na samotný výkres, tak na plochy nehtové desky, které jsou bez provedení.

Druhy peří

U světlých obličejů, kteří se nebojí experimentovat se svým vzhledem, je vhodné pávové peří napodobující manikúru. Níže je uvedeno několik jasných možností pro tento design.

Obraz peří obyčejných ptáků vypadá na nehtech více zdrženlivě a stručně. Mohou být doporučen romantickým, sofistikovaným osobám.

Příběh s pokračováním

Obraz může být umístěn tak, aby tenké načechrané peří začalo na jednom hřebu a skončilo na druhém. Obě části musí sloučit do jediného obrazu.

Skutečná peří

Můžete si vzít skutečné pero a „zapečetit“ mezi nímna jednom z prstů nanesete vrstvy gelu. A zbývající nehty pokrývají béžovou barvou, bez jakýchkoliv kudrlinek. Manikúra se skutečným peřím vypadá velmi realisticky a elegantně.

Opeřená

Někteří designéři nehtů mají na sousedních nehtech obrazy ptáků a jejich peří. Sova, páv, papoušek, holub - tyto a některé další ptáky se nejčastěji nacházejí na nehtech moderních módy.

Dreamcatcher

Indové dělají kouzla z peří, která chrání spící lidi před zlými duchy. Obraz tohoto předmětu se světlem, vzduchovým peřím vypadá na nehtech skvěle. Takový neobvyklý a osvěžující design bude vyhovovat mladým dámám.

Zde jsou některé zajímavé možnosti designu.

Snadná, ženská, vzrušující manikúra s peřím jako mnoho módních žen. S náležitou péčí to může být provedeno doma. Hladké linie, sofistikovanost, harmonie a originalita - to jsou hlavní rysy peří manikúry, kterou určitě budete chtít.