45 krásný make-up možnosti pro nový 2019

Do nového roku 2019 zbývá jen velmi málo času. Když je vánoční stromeček oblečený, menu je vyrobeno, a ve skříni nové šaty chřadnou, čeká na příchod nejlepší hodinu, je čas přemýšlet o novoroční make-up. Co by to mělo být? Odpověď na tuto otázku najdete v našem fotoreportu.

Skutečné odstíny

Aby bylo možné přivést štěstí do roku žlutého zemského prase, setkejte se s ním ve zlatém oděvu, nebo si alespoň vyberte zlatou barvu pro dekor. Proto by v make-upu měly převažovat následující odstíny:

  • měkké broskve;
  • teplý písek;
  • lahodná čokoláda;
  • šumivá metalíza.

-

-

-

Dokonalá barva pleti

\ t

Dokonale hladká, matná barva pleti je trendem krásy, který neztratil půdu pro několik sezón v řadě. Půdu můžete dokonce vyrovnat základním nátěrem, základem a práškem.

-

-

-

Červená rtěnka

V roce 2019 se módní rtěnka stane módní. Vypadá perfektně s elegantním červeným lakem a šipkami.

-

-

-

Mimochodem, červená rtěnka je jedinou možností jasných rtěnek, které lze použít ve spojení s technikou kouřových očí.

-

-

-

Jasný, lehce drzý kontrastní make-up

Kontrastní make-up obsahuje prvky jako kouřový led, bohaté rty a grafické šipky. Následující fotografie - několik možností Smoky-Ays, s důrazem na oči.

-

-

-

Astrologové radí: aby se vaše finanční situace v roce 2019 stabilizovala, udělejte novoroční make-up s důrazem na oči. Půvabné šipky na matném pozadí jsou ideální pro tuto příležitost.

-

-

-

Šipky na třpytících se stínech vypadají slavněji a slavněji. Tato možnost je ideální pro oslavu nového roku.

-

-

-

Delikátní, osvěžující nahý make-up

Nahý make-up co nejblíže přirozenému obrazu. Matná béžová, jemná růžová, broskvově pěkně vypadající, barva šampaňského s nádechem třpytu a další pastelové barvy jsou pro něj vhodné.

-

-

-

Trendy a protiklady

Loutkové umělé řasy připomínající křídlovou klapku již nejsou relevantní. Byly nahrazeny řasami střední délky, úhledně natřené řasenkou.

-

-

-

Pokuste se doplnit svůj vzhled o drobné akcenty: jednotlivé jiskry, tenké blikající šipky nebo bombardování.

-

-

-

Anti-trendy odcházející sezóny patří barevné řasenky, velké třpytky a kyselé neonové stíny.

Rty

Šťavnaté rty jsou na vrcholu své popularity. Volba matného nebo lesklého povlaku je vaše.

Mat rty vypadají drahé a elegantní. Blot lesklý rtěnku s ubrouskem, lehce prášek nahoře a matný povrch je hotovo.

-

-

-

Lesk vizuálně zvětšuje rty, což je činí smyslnějšími.

-

-

-

Pro hnědé oči

Stylisté radí majitelům podmanivých hnědých očí, aby pro novoroční make-up použili zlaté nebo stříbrné stíny. V závislosti na připravených šatech můžete také použít tmavě zelenou, tmavě modrou, fialovou, tyrkysovou nebo černou. Je lepší zvolit prášek, aby odpovídal tváři, rtům zdůraznit matnou povrchovou úpravou nebo rtěnkou se světlým leskem, očima - se šipkami „kočka“.

-

-

-

Pro zelené oči

Mystický magnetismus zelených očí lze zdůraznit šedými, čokoládovými, fialovými, zlatými odstíny, stejně jako broskví a bledě růžovou barvou s třpytivým efektem. Prášek by měl být tmavší než kůže, matná rtěnka,teplý odstín (burgundské, korálové, čokoládové), broskvový červenat. Oční linky pomáhají zdůraznit výraznost zelených očí.

-

-

-

Pro modré a šedé oči

Stříbrné, fialové, modré, šedé, fialové nebo světle růžové stíny mohou odhalit hloubku modrých očí. Barva prášku je prašná bílá, rtěnka je nahá nebo lesklá. Můžete zdůraznit tvar očí tenkou oční linií nebo šipkami.

-

-

-

Ať si vyberete jakýkoliv obrázek, hlavní věc je, že vám dává pocit radosti a vnitřního pohodlí. Snažte se make-up nebylo rychlé řešení. Nechte to být jasné, velkolepé, a pak v novém 2019 budete určitě úsměv hodně štěstí.