40 možností pro nahou manikúru s fotografií

Nahá manikúra je jedním z nejpopulárnějších směrů pro návrh nehtů v sezóně 2018–2019. Jeho klíčovou myšlenkou je střídání malovaných a nenatřených (nehty) oblastí nehtu. V anglické praxi je taková manikúra známa jako Negativní prostor.

-

-

-

K provedení manikúry Negative Space by se mělo nehty přikrýt bezbarvým lakem a shora shora tenkým štětcem nebo tečkami nakreslit jakýkoliv obraz nebo vzor.

-

-

-

Existuje jednodušší způsob. Na hřebík speciální pásky. Volný povrch nehtové destičky je zbarven základním tónem. Odstraňte proužek a obdivujte výsledek.

-

-

-

Místo pruhů můžete použít kudrnaté samolepky. Pak se nehty projeví ne geometrické tvary, ale roztomilá zvířata, hvězdy, květiny nebo srdce.

-

-

-

Bílé, černé a vínové barvy jsou ideální pro holou manikúru. Jemně a žensky vypadá v pastelových odstínech.

-

-

-

Technika negativního prostoru, vyrobená v bílé barvě, je vhodná jak pro každodenní použití, tak pro svatební design. Tato manikúra je dobře kombinovaná s oblečením ve stylu moderního minimalismu.

-

-

-

Negativní prostor vypadá méně matně s matnou burgundskounátěru. Pokud je to žádoucí, může být hotová kompozice zdobena jakýmkoliv dekorem.

-

-

-

Nahá manikúra osloví také milovníky jasných vzorů, které mohou být monofonní nebo barevné. Vzory budou "plavat" nad nenatřeným povrchem nehtu.

-

-

-

Nahá manikúra je dobrá jak sama, tak v kombinaci s různými dekoracemi: třpytky, kameny, fólie, pruhy a rub.

-

-

-

Stylovou verzi holého nehtového umění lze vytvořit pomocí reflexního filmu. Přestřihněte film na proužky a trojúhelníky a na nehty položte módní geometrickou abstrakci.

-

-

-

Technika negativního prostoru může být použita k vytvoření měsíční manikúry. Není nutné, aby se dobře půlkruhové, můžete uspořádat ve formě květiny, srdce, trojúhelník nebo dát jí jiný tvar.

-

-

-

Snažte se udělat sako v holém stylu. K tomu naneste na nehet průhledný podklad a na špičce nehtu se objeví „úsměv“ jakékoli barvy.

-

-

-

Holá manikúra může být stejná na všech prstech, ale pokud chcete odrůdu, vytvořte pro každého nehtu osobní design. Hlavní věc - nezapomeňte opustit módní "nahé" stránky.

-

-

-

-

Běh módní Negativní prostor je snadné. Hlavní věcí je, aby si svůj koncept předem promyslel a nashromáždil materiály potřebné pro práci. Tento styl je praktický a umožňuje s minimální námahou a výzdobou získat manikúru pro všech 100. Pokud potřebujete dokonalý negativní prostor - kontaktujte profesionála.