35 bezkonkurenčních účesů pro Nový rok 2019

S měkkou kočičí chůzí se k nám blíží nový rok 2019 a mnohé dámy již svým slavnostním obrazem přemýšlely do nejmenšího detailu. Pro ty, kteří hledají vhodný obraz, nabízíme výběr bezvadných účesů pro Nový rok 2019. Jejich hlavním rozdílem je přirozenost, elegance a jasná charisma.

Ocas

Hladký ocas si zachovává svůj význam pro několik sezón v řadě. Nejlepší ze všeho je, že vypadá na zdravých, dobře upravených vlasech jednotné délky. V kombinaci s jasným novoročním make-upem dodá vzhledu přitažlivost a magnetismus.

-

Vysoký, načechraný ocas s hromadou nebo vazbou je velmi jednoduchý a vypadá opravdu luxusně. Vlasy v ocasu lze nechat rovné, pokládané svěží vlny, nebo jen mírně dotáhnout tvrdohlavé tipy.

-

Scythe

Prýmky Glamour zapadnou do jakéhokoli formátu novoroční party. Pigtails mohou být složitě propletené s sebou nebo dát jim opravdu královský objem. Hlavní věc je, že výsledek nevypadá záměrně zmateně.

-

-

Jednou z nejoblíbenějších možností pro novoroční tkaní na volných vlasech je "vodopád". Pro tyto vlasy fit vlasy s jasnou texturou. Nad volnými vlasy je pletený cop, takže se podobá proudícím proudům vody.

-

Existují i ​​další možnosti tkaní, včetně prolamovaných a francouzských prýmků, ocasů, košů, hadů, copů v copu. Účesy s prvky tkaní jsou jednoduché v provedení a nevypadají trite.

-

Běžné nebo prolamované provazy mohou být shromažďovány ve svazku. Stuhy, luky, květiny a další ženské doplňky zde nebudou zbytečné.

-

-

Volný nosník

K vybudování volného nosníku jsou vlasy zvlněné, česané, mírně zkroucené šňůrkou a připevněné sponkami na vlasy. Pár pramenů v chrámu je ponechán volný.

-

-

Aby paprsek vypadal slavnostně, je ozdoben vhodným příslušenstvím. I přes zdánlivou jednoduchost bude tento účes vypadat ohromující.

-

-

Gofre

Půjčovat si od temperamentního účesu 90 let s neobvyklými vlnitými prameny. Pomocí curlingového zábalu se zaměřte na několik pramenů a sbírejte vlasy ve svěží ocas. Zlaté šaty a světlý make-up doplní váš okouzlující novoroční vzhled dobře.

-

-

Čerpání

Nachel umožňuje proměnit obyčejný účes na slavnostní. Perfektnímožnost pro ty, kteří nemají čas zabalit.

-

Zrnité vlasy mohou být ponechány tekoucí nebo sbírané do nádherného účesu. Příslušenství dodá vašemu obrazu sofistikovanost a romantiku.

-

Malvinka

S pomocí curlingu nebo natáčky na vlasy se vlasy tvarují do světlých vln nebo do kudrlinek. Přední zámky jsou zkrouceny do bičíků, zapleteny do copánků a pak upevněny na zadní straně hlavy tenkým elastickým páskem nebo neviditelným. To je vše, dovolená "Malvinka" je připravena!

-

-

Curls

Kadeře mohou být pompézní, hravé, měkké, načechrané, velké, malé ... Vyberte si někoho, koho chcete. Vlasy, obruče, sítě, hřebeny budou elegantním doplňkem k obrazu.

-

-

Hollywoodské vlny

Měkké, plynulé vlny mohou být vyrobeny pro dlouhé i krátké vlasy. Hlavní věc je, že všechny prameny mají stejnou délku. Vlny zdůrazňují zdravý lesk vlasů a dobře se hodí k večernímu líčení a drahému oblečení.

-

Účesy pro střední vlasy

Čtyři svého druhu, kaskáda, bob, asymetrie - to jsou názvy účesů pro průměrnou délku vlasů nejoblíbenější v sezóně 2018–2019. Vlasy hladce táhnou nebo lehce prohrábnou, dávají účesu účes nebo ho dávají do světelných vln. Pro udržení tvaru pokládky až do rána je postříkáno lakem.

-

-

Pro krátké vlasy

Všestrannostkrátké účesy vám umožní vybrat si stylovou novoroční variantu pro každou ženu, která se rozhodla rozloučit se s kadeřemi.

-

-

-

Jemné a romantické obrazy

Neodmyslitelnými prvky jemného a romantického obrazu jsou měkké kadeře, vlny, copánky, svazky, zdobené korálky, kamínky, květy a vlásenky. Experimentujte předem s různými účesy a vytvořte dokonalý novoroční obraz.

-

-

Účesy s květy květin a vlasů

\ t

K oživení novoročního luku pomůže účes s čerstvými květinami, aby byl harmoničtější. Ujistěte se, že tvar a velikost květů nevstupují do neshody s oblečením a dekoracemi.

-

Účes v podobě květin - co by mohlo být chladnější? Můžete udělat jeden velký květ nebo několik menších z vlasů. Takový neobvyklý účes nového roku zdůrazní zářivou krásu a delikátní povahu jeho majitele.

-

Vlasové doplňky

Nejjednodušší účes se stane skutečně slavnostní, pokud ho ozdobíte doplňky: saténovou nebo prolamovanou stuhou, ráfkem, tenkým páskem, korálky, hřebenem nebo vlásenkou. A následující fotografie to potvrzují.

-

-

Novoroční tvorba

Světlé, charismatické ženy by měly věnovat pozornost tvůrčím možnostem účesů nového roku. Budou vyžadovat odvahu, ale výsledek nezůstanebez povšimnutí a potěší ostatní.

-

-

-

Bohužel, dobré víly, které magií mohou vytvořit ohromující nový účes, jsou jen v pohádce. V reálném životě stojí za to se postarat o svůj novoroční obraz předem a cvičit trochu před zrcadlem, takže v noci 1. ledna se můžete stát nejpůvabnějším a s plnou parádou čekat na novoroční zázraky.