30 nápadů na manikúru s kočkami

Manikúra s kočkami dokonale odráží charakter jejího majitele. Může být roztomilý a dojemný, zlomyslný a hravý, světlý a stylový. Může to být cokoliv.

S pomocí hotových samolepek lze vytvořit slušnou manikúru s obrazem půvabných zvířat. Na základní nátěr naneste samolepky a vrstvu čirého laku - vše je jednoduché a nic složitého!

-

-

-

Chcete se stát vlastníkem jedinečného nehtového designu? Pak si nechty namalujte sami a do díla vložte kousek své duše.

-

-

-

Manikúra „Feline“ vypadá dobře v přísných a stručných černobílých barvách.

-

-

-

Pokud si přejete, můžete se svobodně věnovat barvám a vytvořit světlý, veselý design nehtů zobrazující nadýchané domácí mazlíčky.

-

-

-

Někteří designéři nehtů vytvářejí na nehtech opravdová mistrovská díla a pečlivě sledují kočičí "portréty" v nejmenším detailu.

-

-

-

Pokud vás příroda podvedla uměleckými nadáními, použijte jednodušší obrazy, jako jsou stopy kočičích nohou. Výsledek jistě potěší vás i vaše blízké.

-

-

-

Manikúru „kočky“ můžete udělat živější a jasnější pomocí jisker.

-

-

-

Kamínky budou skvělým doplňkem manikúry s kočkami.

-

-

-

Když vytváříte manikúru s kočkami, můžete zakrýt celou nehtovou desku dekorem, zaměřit ji v blízkosti díry nebo ji umístit na samé špičky nehtu, jako na následujících fotografiích.

-

-

-

Nejen elegantní, štíhlé kočičky vypadají na nehtech roztomilé, ale také baculaté, beztvaré kočky. Dokonce i začínající designér je může nakreslit.

-

-

-

Manikúra s obrazem roztomilých zvířat způsobuje pozitivní emoce a přizpůsobuje se zlobivé náladě. S takovým designem nehtů, buďte připraveni být v centru pozornosti, protože lidé kolem vás ho jistě vnímají s úsměvem a nebudou se moci dlouho dívat daleko od vašich pěkných nehtů.